pisal som do dvoch klubov ksk bratislava a d3 race
ksk robi koncom tohto mesiaca nabor novych clenou s tym ze tam budem robit nejake skusky alebo co.
d3 race je viacmenej klub taky kamaratsky, na ich stranke pisu ze ich hlavnou naplnou je cestna cyklistika ale podla tych mailou co som s nim pisal to vyzera tak ze by som asi mohol s nimi trenovat na maratony v tedy ked pojdu do lesa pojazdit.

takze neviem ci ist na nabor do ksk alebo sa prihlasit do d3race. Dajte pls nejake rady co by ste urobili vy. diki. :D
30.09.2007 - 22:03:34
00
skús obe a uvidíš
na občasný tréning sa neteš, nakolko oni budú nešťastný ako ích brzdíš a ty budeš neštastný lebo budeš fučať a nebudeš mať z toho dobrý pocit
01.10.2007 - 09:08:50
00
skús obe a uvidíš
na občasný tréning sa neteš, nakolko oni budú nešťastný ako ích brzdíš a ty budeš neštastný lebo budeš fučať a nebudeš mať z toho dobrý pocit


Zase sa pridám ako obvykle, len múdrou radov.
S Romanom súhlasím. Záleží do akej výkonnostnej kategórie padneš. Aj kamarátsky výlet po kopcoch je pre niekoho zábava, pre druhého s vyplazeným jazykom drina a s následnou 2-3 dňovou regeneráciou. Ak si mladý, dá sa aj to občas zvládnuť. Ak patríš do skupiny starých koreňov ako my, tak tam by bol problém.
Ja to vidím tak , najlepšie si založiť vlastný klub, dať si vlastné dobrovoľné podmienky a možno sa niekto pridá.
Toto je môj osobný cieľ, možno do konca decembra niečo vznikne. Z BA a okolia budú "dobrovoľníci" vítaní. Uvidíme.
02.10.2007 - 19:21:25
00
Ja to vidím tak , najlepšie si založiť vlastný klub, dať si vlastné dobrovoľné podmienky a možno sa niekto pridá.
Toto je môj osobný cieľ, možno do konca decembra niečo vznikne. Z BA a okolia budú "dobrovoľníci" vítaní. Uvidíme.

hlásim sa ako prvý .... len dúfam že ma budeš šertriť :lol: pri tebe je ťažko. Ja som tiež nad niečim takým uvažoval, ale pre kategoriu 10-15r len z časových dôvodov ....... ale radšej sa pridám.
03.10.2007 - 08:21:25
00
keyboard_arrow_up