ŠKODA Slovenský raj - Finále

05.09.2015
6. kolo - Škoda Bike Open Tour
9. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Hrabušice - ATC Podlesok (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Presiel som si asi kilometer od startu a ak do rana nezaprsi ,bude sa asi prasit. Hmm ?
Mimochodom, domaci, dufam, ze od Podlesku chodite aj po cervenej TZ, vyzera to zujimavo ;-)
04.09.2015 - 19:50:12
02
No a je to tu znova urcite sa nebude prasit teraz je to iste
05.09.2015 - 07:39:53
00
Dobra trat, dobry pretek. :-)
Otazka na organizatorov : preco mi aspon traja jazdci asi na 39 km tvrdili, ze ideme 42km. Ja som bol v pohode, pocital so 48 ;-)
05.09.2015 - 17:27:20
00
Skoda pocasia, ale trat je urcite lepsia nez pominule roky. Jedina vycitka. Za 20e startovneho dostat 1ks ponoziek a gel plus pirohy s kofolou .... Asi aj kvoli tomu som neocakaval ziadne extra ceny na bedni. Avsak dostat jeden dres od generalneho sponzora za celkove prve miesto na 42 a jeden maly pohar tak ... Nejazdim po pretekoch kvoli cenam, ale myslim ze toto je skor na usmev. Skor by som ocenil reprezentatvivny pohar a bez ziadnych sponzorkksych zbytocnosti, resp ak sa chcu ukazat tak dam do tej tasky pre najlepsich aj nieco viac nech sa oceni aspon to usilie.
05.09.2015 - 18:30:08
08
Ani len netušíš, čo všetko si za svojich 20€ dostal. Skús si len tak imaginárne vyskladať preteky. Začni časomierov, prenajmom pozemkov, vybavenie povolení, naplnenie občerstvovačiek, zaplatenie ľudí, zdravotné zabezpečenie, a aj ta kofola a pirohy niečo stoja. Ak si zoženieš sponzora určite ti dá tovar a nie €. Môžem ti smelo povedať, že ku tvojej dvacke bolo určite potrebné niečo pridať, aby to celé bolo vôbec možné.
05.09.2015 - 19:07:39
05
To je hlupost ako traky. Organizovali sme uz nejake tie preteky a pokial mas sponzorov, co pretek ako tento mal, tak nie je dovod na tak vysoke startovne. Dnes to ale zadarmo samozrejme nik robit nebude, to je uz ina vec.

Trat bola celkom dobra, nebyt padu v jednej zakrute na ceste, kde sme sli asi 6-ti ludia k zemi. Organizatorom len sama chvala, vsetko super. Jedina vycitka je koniec trate. Neviem koho napadlo tam spravit ten trapny oblucik s kopcom na konci.... Osobne nemam rad, ked pri navrhu trate sa ku koncu vymysla, ako to este o tych par metrov predlzit - je to zbytocne a zatial s pozitivnou reakciou na takyto typ konca trate som sa este nestretol.
05.09.2015 - 19:20:43
05
V správach na som po dlhom čase videl J.Orema.
V tej dobe, keď sa mu tu na fóre robila zbierka na jeho Spešl to tu ešte nebola samá hádka a osočovanie (kam to všetko speje) :(
05.09.2015 - 20:27:38
03
išiel som maraton a z mojejstrany super trat super pretek organizator :y: :clap:
05.09.2015 - 21:11:01
01
Ľudia spamätajte sa! Všetci čo si tlačia do vrecka sú spokojní...dať alo cenu do tašky s logom sponzora jednorazový vak a tváriť sa že máme super sériu je trápne ale také slovenské...Čo sa zmenilo?nič...výsmech...A to nehovorím o tom čo si musia o tomto myslieť pretekári zo zahraničia??!! Sú ľudia čo či prídu pokrutit nohami najesť sa na obcerstvovacke a dať si číslo na bike a potom taki ktorí sa idú umiestniť....prvá skupina ľudí bude stále spokojná lebo nič nečakajú lenže preteky tvoria pretekári a to je druhá skupina...pre mňa je to zo stany organizácie série cykloturistika s jediným zámerom.


Naposledy upravil kozliatko dňa 06.09.2015 - 10:22:39, celkovo upravené 1 krát.

05.09.2015 - 22:54:10
03
išiel som maraton a z mojejstrany super trat super pretek organizator :y: :clap:

Keby si cital postrehy pretekarov z cela pretekov, bol by si prekvapeny. A.K. "Horšiu trať som veru nezažil ani ja". " "dnes som objavil krasu cykloturistiky" T.H. " Nuz prvy krat v mojej skoro 20 rocnej pretekarskej kariéry mi dnes uprostred pretekov prislo zabavnejsie na poli odstavit bike, sadnut si na travu a pozerat ovce"
Tiez som na nom kedysi startoval, na prvom rocniku a nikdy viac. Nakoniec to dopadne ako poniektore ceske "MTB maratony" ked vitaz na 57 km trati ma cas 1:36 hod, cize takmer 40km/hod priemer. Je pravda ze tam si chodia zvysovat svoje ego aj profici. Uroven tychto maratonov pekne pomenoval jeden z organizatorov narocneho MTB maratonu v Cechach "smrt pro kolo" (kolo pro zivot)
06.09.2015 - 08:14:22
02
je tam napisane že je to z mojej strany každemu sa pačia ine trate ine kopce ine zjazdy
06.09.2015 - 08:36:04
00
Asi najlepší bol guľáš.
06.09.2015 - 09:23:37
01
To bola tá trať fakt až taká nudná? My sme s kolegom prišli, ale kvôli počasiu sme sa rozhodli to zabaliť. Nechcelo sa nám moknúť a mrznúť tak sme sa otočili domov.
06.09.2015 - 09:30:44
00
100 ludi-100 chuti ... mne sa trat pacila a bolo super ze sa vynechala minulorocna mokra krompla,..mozno "Elite" by som nedal dva kola ale jedno kolo by som ich poslal cez geravy a druhe kolo cez kromplu...aby sa nenudili ..ale u mna bolo vsetko OK..
06.09.2015 - 10:01:45
00
Skoda pocasia, ale trat je urcite lepsia nez pominule roky. Jedina vycitka. Za 20e startovneho dostat 1ks ponoziek a gel plus pirohy s kofolou .... Asi aj kvoli tomu som neocakaval ziadne extra ceny na bedni. Avsak dostat jeden dres od generalneho sponzora za celkove prve miesto na 42 a jeden maly pohar tak ... Nejazdim po pretekoch kvoli cenam, ale myslim ze toto je skor na usmev. Skor by som ocenil reprezentatvivny pohar a bez ziadnych sponzorkksych zbytocnosti, resp ak sa chcu ukazat tak dam do tej tasky pre najlepsich aj nieco viac nech sa oceni aspon to usilie.

Jano, to si mal prísť do Seliec v utorok :-) Za 18e číslo, čip a lístok na guláš (to beriem, však som sa prihlásil neskoro). Ale za 3. miesto celkovo mi hlavný sponzor podaroval krásne ružové maličké slnečné okuliare, ktoré budem mať problém predať aj na bazoši, keďže ani priateľka si to na hlavu nechcela dať :-) Osobne by mi ako pamiatka na pekné umiestnenie stačil maličký pohár, alebo medaila s názvom preteku a dátumom konania. Nič viac, však len aby som mal spomienku. Teraz mám ružové okuliare :-) Prvé dve miesta, asi niečo podobné, čo sponzor nevedel predať.
06.09.2015 - 10:14:43
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up