... Pri prevzati zasielky, ktoru som mal uz zaplatenu, bola podmienka predlozit cislo Obc. ...

bud rad - postarka / kurier to mohli dat susedovi ...
ako inac (ako preukazanim OP) chces docielit, aby sa zasielka dostala do ruk tebe ? :)
08.09.2015 - 15:24:47
00
KinDo Nestaci len skontrolovat meno? Resp. odpisat? Kurier aj tak len odpisal cislo OP a nic nekontroloval. Vraj to maju na to, ze na centrale kontroluju, ci balik prevzala sprava osoba. Nie je to trochu neskoro, ked uz mam balik davno v rukach?
08.09.2015 - 15:41:32
00
mozno to maju pre pripad, ze ak by si sa stazoval, ze si to nedostal, tak maju cislo OP toho, kto to prevzal ...
08.09.2015 - 15:51:53
00
Pri prevzati zasielky, ktoru som mal uz zaplatenu, bola podmienka predlozit cislo Obc. preukazu. Neviem, ci je to podmienka zo strany obchodu, alebo prepr. spolocnosti. Nedalo by sa stym nieco spravit? Ziadne ina prepravna spolocnost, ani iny obchod, odkial nakupujem, nic take nepotrebuje.

Na toto sa stazuj v tej inej prepravnej spolocnosti a nie tam, kde to funguje ako ma.
08.09.2015 - 16:18:51
01
jesus Ja sa na nic nestazujem. Pisal som, ze neviem, ci je to vec zo strany prepravnej spolocnosti ci MTBikera. Len som sa pytal, koli comu to je, ked som sa stym doteraz nikdy nestretol a ci je to nutne. A to som prevzal desiatky dopredu zaplatenych balikov. Ked mi pride napriklad balik z kupkola, ktory tiez platim dopredu a tiez mi ho privezie PPL, nikdy OP nechcu. To je vsetko
08.09.2015 - 17:33:59
00
Po spravnosti si musi prepravca vzdy overit totoznost osoby, ktorej dorucuje balik. Ale casto na to kaslu, lebo by im to dodrziavanie pravidiel velmi komplikovalo dorucovanie (casto prebera tovar niekto iny nez adresat). A neoveruju hlavne vtedy, ked zavolaju na telefonicky kontakt uvedeny pri zasielke a ta osoba co zdvihla telefon aj preberie zasielku. Tam maju aku-taku istotu, ze to je OK.
08.09.2015 - 18:50:08
00
stano3b diky za feedback, budeme s tym nieco robit - aj ked si myslim ze toto su ojedinele pripady, co som ja videl balicky z expedicie vzdy isli vyplnene novinami, resp. bublinkovym obalom.

To s obcianskym ako pisu ostatni - kurier potrebuje OP na overenie totoznosti - ak to ini nerobia, beru na seba dost velke riziko ze to odovzdaju niekomu inemu ako maju.
08.09.2015 - 19:35:07
00
Moj balik bol zabaleny v poriadku. Stredne velka 3kg krabica - 10ks+ rozneho tovaru. Kopec folii a papieru vnutri, nic nelietalo.
Co sa tyka kuriera a OP, ak by predali zaplatenu zasielku vo vyssej hodnote niekomu cudziemu - ako by to potom riesili? Ze pytaju cislo OP je v poriadku.
Ja si nechavam dorucovat baliky do prace a zide sa tam vzdy viacero ludi..
08.09.2015 - 21:12:50
00
Preco sa v kosiku ukazuje dostupnost iba pri niektorych polozkach, aj ked je v katalogu uvedena pri vsetkych?

Trosku ma to zmiatlo, ze ci je skladom vsetko co chcem - hlavne ak som si objednavku skladal zopar dni a aj ked za relativne malu sumu tam tych poloziek bolo celkom dost.


Naposledy upravil matko001 dňa 09.09.2015 - 15:04:10, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2015 - 14:52:10
00
matko001 v kosiku sa ukazuje len ak tovar nie je dostupny a nasledne pocitame predpokladany datum odoslania. Ked kosik skladas par dni, je asi dobre tam mat aj info o dostupnosti, dorobime to.
09.09.2015 - 15:01:39
00
v nedelu objednane drobnosti hlavne malej bikerke na zanovny 16" bajk, plus spotrebak pre mna, dnes prevzate vo velocity, a uz aj odskusane :)
11.09.2015 - 20:29:40
00
pri zaškrtnutí "Osobný odber Singletrack maraton Košice" mám v položke Platba dať dobierku s tým že to možem vyplatiť na maratone v hotovosti ?

//pri zdaní dobierky ma to nepustí ďalej, tak len napíšem do poznámky že hotovosť- snáď nevadí
15.09.2015 - 18:29:28
00
pri zaškrtnutí "Osobný odber Singletrack maraton Košice" mám v položke Platba dať dobierku s tým že to možem vyplatiť na maratone v hotovosti ?

//pri zdaní dobierky ma to nepustí ďalej, tak len napíšem do poznámky že hotovosť- snáď nevadí


Ahoj, bez problémov zoberieme v Košiciach aj hotovosť, je to posledný maratón tento rok, na ktorom sme, takže ešte zvládneme aj tú platbu na mieste tak ako ste boli celý rok zvyknutí, do budúcna ale budeme preferovať bezhotovostné platby z dôvodu väčšej pohodlnosti a jednoduchosti.
16.09.2015 - 09:23:16
00
kontrolná otázka, ak som si nechal tovar doručiť na osobný odber do velocity, tak mail s textom "stav Tvojej objednávky sa zmenil na: "Objednávka bola odoslaná"." ešte neznamená že si mám ísť poň a mám čakať na ďalší?
16.09.2015 - 09:24:55
00
kontrolná otázka, ak som si nechal tovar doručiť na osobný odber do velocity, tak mail s textom "stav Tvojej objednávky sa zmenil na: "Objednávka bola odoslaná"." ešte neznamená že si mám ísť poň a mám čakať na ďalší?


Ahoj, nie objednávka ešte nedorazila, len vyrazila zo skladu na cestu. O pripravení objednávky na vyzdvihnutie aj s inštrukciami budeš informovaný mailom.
16.09.2015 - 09:30:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up