Zdravim, mam ctm delta 1.0 2014, a zistil som, ze sa mi krk vidlice malicko hybe v spodnej casti ramu (myslim tam kde krk vchadza do ramu), kyvanie je asi pol milimetra maximalne milimeter. Je to citit hlavne ked zdvihnem predne koleso. Je to normalne a nemusim to riesit alebo to moze sposobit dalsie problemy? Za rady dakujem.
31.05.2014 - 22:26:25
00
ak si si istý, že sa tá vidla nekýve na inom mieste, tak potom asi nie je dotiahnuté hlavové zloženie. odšróbuj vrchnú záslepku na predstavci a pozri či je krk vidlice zapustený aspoň 1mm. (ak je zarovno alebo trčí použi vymedzovací krúžok pod predstavec, alebo zrež 1mm z krku)
Dotiahni záslepku povoľ predstavec pri krku, pritiahni záslepku mierne ešte raz, a pritiahni predstavec. ak problém pretrváva, -výmena hlavového zloženia, ale najlepšie zájsť do servisu.http://www.ivelo.cz/domaci-servis-kol/vymena-vidlice-ahead/
31.05.2014 - 23:21:51
00
Dakujem, dufam, ze to bude len uvolnene. Zajtra to pozriem.
31.05.2014 - 23:28:08
00
Zdravím vás, chcem sa opýtať, odišli mi ložiská na hlavovom zložení.... mám tam integrované tapered hlavko.... je potrebné vymeniť celé hlavové zloženie? alebo sa dajú zohnať aj len ložiská? :) díky...
11.07.2014 - 17:50:05
00
Pokial ide o nejaku beznu znacku, mali by sa dat zohnat samostatne loziska. Dolezite je zistit model a dohladat rozmery alebo odmerat posuvnym meradlom na aktualnych loziskach rozmery - vonkajsi priemer, vnutorny priemer, vysku pripadne uhly pokial ide o ACB loziska.
11.07.2014 - 17:56:41
00
keyboard_arrow_up