Mám teleskopku Iridum Dropper post zdvih 170mm. Stratil som prednú skrutku držiaka na sedlo a zadnú som po improvizovanej dočasnej náhrade (práve sme dorazili do Kálnice) ohol, nakoľko to na tej zadnej celé pružilo. Chcem sa opýtať, dajú sa niekde tieto skrutky zohnať? Skrutky na imbus som síce videl na internete, skôr ma zaujíma tá tvarovaná matica, ktorá je z hornej strany a presne zapadá do otvoru na hornej časti držiaku sedla a zabraňuje pohybu sedla, tou prednou skrutkou sa vlastne aj nastavuje sklon posedu. Verím, že nemusím kvoli blbej skrutke meniť celú teleskopku. Vopred ďakujem za tipy a rady.

Návod na Iridium Dropper post

Prílohy:

sedlo 1.png
sedlo 1.png 216.83 KiB thumb_up0thumb_down

sedlo 2.png
sedlo 2.png 307.75 KiB thumb_up0thumb_down

11.05.2021 - 18:21:52
00
Asi len cez canyon to vybavíš.
14.05.2021 - 15:09:18
00
ja som takú skrutku vytriasol a nič som nevyriešil ... tu na fore mi poradili že ako nudzovka sa dá vyskladať obyc inbus skrutka s polgulatou podložkou aká sa používa na spalkovych brzdách alebo predných PM adapteroch ... a maticu neviem, tá mi zostala ...
14.05.2021 - 17:01:38
00
no, nedalo sa mi napísať v piatok, ale prišiel mi z Canyon Service Czech Republic nakoniec email, že oni sa pomýlili s tým, že mám Fox Transfer sedlovku, pritom som jasné uviedol, že je to Iridium, takže mi "VÝNIMOČNE pošlú zadarmo" tieto skrutky aj s maticami, tak som im poslal kontaktné údaje a uvidím, čo teda príde, snáď to príde budúci týždeň, tá skrutku, čo som tam dal dočasne sa stále uvoľnuje po pár bhopoch a podobne, ale som rád, že sa to snáď takto vyrieši
15.05.2021 - 18:38:53
00
keyboard_arrow_up