dobry den ako už z nazvu možete tušit potreboval by som dat repas vidlici:marzzochi bomber mam ju strašne makku ked idem tak ta vidlica strašne pruži najlepšie by bolo v okoli Topoľčian na cene sa dohodneme Diki
22.05.2013 - 13:52:28
00
a kusil si ju dofuknut?aký mas model? hore pod výčkom na korunke vidlice su ventyly..
22.05.2013 - 14:29:14
00
no model by som mohol zistit až ked dojde z opravy ja sa tej vidlice nechcem moc chitat lebo už som si pokazil tlmič som musel kupovať novy len som chcel vedieť či niekto na blizku s tim vie niečo urobiť
22.05.2013 - 16:53:43
00
Na to, aby si nam specifikoval model sa jej nemusis chytat :D A okrem toho, zihadlo sa ta pytal, ci ju nemas vyfuknutu, dofukovanie pneumatickych vidlic je snad normalna prevadzkova vec, tlak si predsa musis stale sledovat...aaaa Marzocchi "Bomber" je siroky pojem...vacsina vidlic od marzocchi je "Bomber"... :) preto chceme vediet model...

no model by som mohol zistit až ked dojde z opravy ja sa tej vidlice nechcem moc chitat lebo už som si pokazil tlmič som musel kupovať novy len som chcel vedieť či niekto na blizku s tim vie niečo urobiť
27.05.2013 - 01:03:12
00
keyboard_arrow_up