Využijem túto tému :D, je možné aby mi niečo pukalo pri zamknutej vidlici? Ke ju zamknem a poriadne dupem na stojáka tak sa z vidlice ozýva pukanie, najmä ked zatiahnem lavou nohou, vidla je to Rock Shox SID , ked je odomknutá nič nepočuť,ani ked ju zamknem a len na miete pumpujem, alebo že by sa to prenášalo z klúk? Ale to sa mi nezdá lebo úplne ako z vidlice keby to šlo z lavej nohy, môže tam byť niečo suché? díki
13.06.2014 - 12:55:41
00
tiež sa pridám :D pri zábere mi puká v strede (mám pressfit). Nie je to taký ten typický ložiskový pukot, skôr je to také plastové pukanie ako keby to malo na svedomí nalisovanie misky v ráme (kľuky s oskou som vytiahol prečistil a namazal a nepomohlo). Je nejaká finta ako sa toho pukania zbaviť to bez toho aby bolo nutné meniť stred (ideálne v domácich podmienkach) ? Pokiaľ viem tak keď sa pressfit vylisuje tak si to ten plast odnesie a naspäť už nepôjde či? Ložiská idú hladko len ten praskot mi lezie na nervy...
13.06.2014 - 15:51:44
00
Je to definitivne koleso. Skusil som tam nahodit koleso z ineho bajku a problem neexistoval. Pred rokom mi centrovali koleso, ale nespominam si presne ci to zacalo odvtedy alebo neskôr. Naposledy v servise sa chlapik vyjadril ked som to s nim riesil ze mam celkom dost tie spice utiahnute, preto rozmyslam ze by som vsetky spice uvolnil aspon o pol otáčky. Môže toto byť cesta?
21.06.2014 - 22:13:38
00
keyboard_arrow_up