Ahojte,
snad mi niekto dokazete pomoct. Jedneho dna som si vsimol, ze na Canyon Lux a vidlici RockShox Sid Select B4 2020 sa rozhodla centrova srubka, ktora je v strede remotu na vidlici, zvolit inu cestu ako cely bicykel a vyparila sa. Prikladam aj foto. V cykloobchode som sa medzi recou opytal, ze ci nevedia aky to je rozmer srubky, ze si odskocim kupit srubku do zeleziarstva. Zevraj taku srubku v zeleziarstve nekupim a mam im napisat email. No uz par krat som sa pripomenul, bol som v cykloobchode aj s bikom ale nic. Tak som pisal do Canyonu, co s tym, alebo co to je za suciastka nech si to uz sam kupim, resp. dohladam. Ale dockal som sa diplomatickej odpovede a odkazu na predajcu v CZ, ktory sa zas odvolava, ze si mame vybrat miestnych predajcov. Uz ma to pohadzovanie horuceho zemiaku nebavi, preto by som sa chcel obratit na fundovanu komunitu na MTBIKROVI.

V dokumentacii k RockShox vidliciam som sa docital zeby sa malo jednat asi o suciastku 11.4018.082.013 / FORK COMPRESSION DAMPER KNOB KIT - REMOTE 10MM (ONELOC, TWISTLOC) CHARGER RL (INCLUDES SPOOL, CABLE CLAMP, SCREW) - SID SELECT+ B4 (2020)/SID SL SELECT+ C1 (2021)

Na nete som podla kodu 11.4018.082.013 tuto suciatku nenasiel a aj keby som nasiel asi by cenovka bola okolo 40eur.

Nestretli ste sa niekto s tymto problemom, resp. nepoznate rozmery srubky, alebo ak ma niekto doma danu vidlicu ci by nebol ochotny zmerat dlzku a priemer srubky?

Dakujem

Prílohy:

unnamed.jpg
unnamed.jpg 702.74 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2020 - 15:05:36
00
keyboard_arrow_up