jj to je ina strecha :twisted:
uz som to niekolko krat siel peso hore tak viem
Ale keby mal namiesto biku lyze a sneh tak by si to veru pustil :twisted:


Ja som tuto zimu poslednu vyslapal na snezniciach na Velky krivan ,lyze som mal zapnute po bokoch vaku.Hore som sa prezul a svihaj ho dole.Vrieskajuc som sa prehnal okolo turistov ...trosku aj hlavami pokrutili.Kazdopadne som si to vychutnal az uplne dolu.Milujem free ride.Odporucam vsetkym!!!

:twisted: :twisted: :twisted:
31.07.2006 - 09:57:38
00
cavko! magura je fajn, ale zjazd k Bozkovie Lazu bol v juli totalne zapadany stromami(neviem ako teraz)...aj ja sa uz dlhsie chystam na Vtak...a na Klaku si uz bol?Ako by si porovnal Magura-Vtacnik-Klak? :wink: ach, tolko otazok, som happy, ze konecne niekto z PD :D
31.07.2006 - 21:18:01
00
jj to je ina strecha :twisted:
uz som to niekolko krat siel peso hore tak viem
Ale keby mal namiesto biku lyze a sneh tak by si to veru pustil :twisted:


Ja som tuto zimu poslednu vyslapal na snezniciach na Velky krivan ,lyze som mal zapnute po bokoch vaku.Hore som sa prezul a svihaj ho dole.Vrieskajuc som sa prehnal okolo turistov ...trosku aj hlavami pokrutili.Kazdopadne som si to vychutnal az uplne dolu.Milujem free ride.Odporucam vsetkym!!!

:twisted: :twisted: :twisted:


Ale si siel so snilovskeho sedla abo z Vratnej?
Ja to chidim z Vratnej s lyzami kazdy rok az na Krivan...take pianko :D :D
a vrele doporucujem kazdemu kto chce rychlo po zime schudnut :twisted:
31.07.2006 - 23:34:49
00
Ale si siel so snilovskeho sedla abo z Vratnej?

Ja to chidim z Vratnej s lyzami kazdy rok az na Krivan...take pianko :D :D
a vrele doporucujem kazdemu kto chce rychlo po zime schudnut :twisted:


Siel som od chaty Vratna do snilovskeho a na krivan .Ako hej,nebolo to nic vazne,cele poobedie som potom este jazdil na vleku...


Naposledy upravil karabaster dňa 01.08.2006 - 10:06:42, celkovo upravené 2 krát.

01.08.2006 - 10:00:19
00
cavko! magura je fajn, ale zjazd k Bozkovie Lazu bol v juli totalne zapadany stromami(neviem ako teraz)...aj ja sa uz dlhsie chystam na Vtak...a na Klaku si uz bol?Ako by si porovnal Magura-Vtacnik-Klak? :wink: ach, tolko otazok, som happy, ze konecne niekto z PD :D


Zdravim PD 8)
Ja som isiel cez sutovske sedlo a boskovie laz hore a naspat cez porubu...cestou som sa riadne vytrieskal,lebo som sa hral na pretekara. :evil: Napadanych stromov tam bolo hodne,ale dalo sa to obist,prinajhorsom nejak prehodit bicykel.
Na Klak by som rad ... asi cez Vricko najlepsie nie_?...MOzme sa dohodnut cez sukromne spravy a vyrazit tam..ak budes mat cas a chut.Len az tak za dva=tri tyzdne,bo odchadzam do alp na dovolenku pozajtra...zatial amigo 8)
01.08.2006 - 10:03:26
00
zdravicko pani
rad by som sa opytal ze ci sa da nejako na bajku dostat zo sutovskeho vodopadu do vratnej na druhu stranu cez hre ben..
alebo jedine cez trusalovu a cheb?
minule so bol na sutovskom a dalej sa mi to nejak nepozdavalo...
01.08.2006 - 14:34:00
00
jedine s nosením biku, ak ťa to baví. inak klasika cez trusalovú :D 8)
01.08.2006 - 15:28:16
00
Zdravim PD 8)
Ja som isiel cez sutovske sedlo a boskovie laz hore a naspat cez porubu...cestou som sa riadne vytrieskal,lebo som sa hral na pretekara. :evil: Napadanych stromov tam bolo hodne,ale dalo sa to obist,prinajhorsom nejak prehodit bicykel.
Na Klak by som rad ... asi cez Vricko najlepsie nie_?...MOzme sa dohodnut cez sukromne spravy a vyrazit tam..ak budes mat cas a chut.Len az tak za dva=tri tyzdne,bo odchadzam do alp na dovolenku pozajtra...zatial amigo 8)


Odporúčam, daj si Maguru opačne, kamoši boli aj ako ty, ale opačne je to lepšie(teda až na tie stromy)... ten zjazdík v tom lese, ako je stredom ten veľký jarok a všade lístie, no išiel som svojím pokľudným tempom a vyšlo ma to na cca 4 stovky za nový ráfik(vycentrovať sa to nedalo :twisted: )...a teda myslím si ze MACH-y nie sú najhoršie...ok, v pohode, potom sa ozvem, uži si Alpy :)
01.08.2006 - 16:45:47
00
tento rok sa chystam(e) zdolat aj Kriznu s Ostredkom a Velky Krivan(MF) plus nieco vyssie uvedene :)

Hlavne ten Krivan neskusaj zist na stranu Terchovej :!:


preco Zigo? My sme to isli asi pred 4 rokmi v ramci takeho kvazi sustredenia v Ziline. Do Turian, potom hore na Krivan a dole do Vratnej... Nadherny zjazd. Tam som dal maximalnu nadmorsku vysku (Krivan) aj maximalku v zjazde (ten asfalt vo Vratnej Doline - 82 km/h)
01.08.2006 - 17:28:16
00
zdravicko pani
rad by som sa opytal ze ci sa da nejako na bajku dostat zo sutovskeho vodopadu do vratnej na druhu stranu cez hre ben..
alebo jedine cez trusalovu a cheb?
minule so bol na sutovskom a dalej sa mi to nejak nepozdavalo...


od sutovskeho vodopadu je to masaker...Na biku isto nie,ale da sa pekne vyst od sutova na chatu pod chlebom bud po chodnicku turistickom ,alebo po strkovej ceste.Cez vodopady nechod,fakt by si nadaval s bikom.No a ked budes na chate pod chlebom,uz je to len co by si kamenom dohodil do snilovskeho sedla a druhy kamen dohodis na krivan...a si tam :wink:
01.08.2006 - 18:39:24
00
Ja planujem pobehat Strážovske vrchy okolo 13 augusta.. Dakto kto sa prida? Ja startujem z dedinky Cicmany..


sice len okolo 850mnm ale staci pre zaciatok.

A k teme, strazov zdolany :)
01.08.2006 - 20:48:15
00
Zatial len 1127 mnm (kopec Bukovec)
pripajam aj foto:

Prílohy:

HPIM8254.JPG
HPIM8254.JPG 199.02 KiB thumb_up0thumb_down

03.08.2006 - 12:29:39
00
Zatial len 1127 mnm (kopec Bukovec)
pripajam aj foto:


no to je dobre aj ja si vzdy tzie tabule fotim je to dobra vec
07.08.2006 - 08:45:35
00
Nazdar...som spat po dlhsej odmlke...trosku som si odskocil do IT a do francuzka...Toto foto je 50:50 off topic. Je to odfotene,kde som bol najvyssie...teraz nedavno 10.8. 8:15 AM ,ale bez biku...moc to tam s nim neslo :D Ak to bude moc vadit,tak to zmazem,alebo niekto z modov...to zmaze...takze Mr. Karabaster 4810mnm

Prílohy:

paradiso+blanc 072 kopie.jpg
paradiso+blanc 072 kopie.jpg 76.35 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2006 - 18:34:06
00
Ja zatial Brncalova chata: 1551 m n.m.(Zelene pleso) :roll:
14.08.2006 - 18:50:02
00
keyboard_arrow_up