tak ja to pouzivam len na dohodnute znamenia v skupine v podstate a na plasenie zverstva sem tam pisknem...
po chodnikoch jazdim tak, ze chodcov neobmedzujem a obchadzam pomaly aby sa nezlakli...predsalen ja som ten kto tam nema co hladat


vsak jasne, ja som to nevravel v zlom, pistalka je ovela lepsia na poplasne znamenia a pod... ale ked je chodnik uzsi, tak predsa len zvonim, ale nie sposobom "uhnite bo idem" ale skor "bike za vami, bacha" :)
22.09.2008 - 21:33:31
00
ja obchadzam po ceste pokial je to mozne :)
22.09.2008 - 21:37:38
00
som myslel na offroad... v meste jazdim po cestach ak nie je vedla vyznaceny cyklochodnik :)
22.09.2008 - 21:49:43
00
jaj tak v hore ked stretnem niekoho tak to je rarita :)....a ked nahodou tak postukam prehadzovackou a uskocia
22.09.2008 - 22:08:46
00
...po chodnikoch jazdim tak, ze chodcov neobmedzujem a obchadzam pomaly aby sa nezlakli...predsalen ja som ten kto tam nema co hladat

ano, ja to robim tiez tak. Uvedomil som si to az ked som ako chodec isiel po chodniku a popri mne preletel nejaky biker...nie je to prijemne
23.09.2008 - 10:44:01
00
vcera v lese som si s jednym havkacom "meral kokose", kto dlhsie vydrzi... bezal popri kolese po lavej strane a stekal, tak si hovorim, ze po patsto metroch ho to urcite prestane bavit...a on si debil po patsto metroch zmyslel, ze ide stekat na opacnu stranu bickyla, samozrejme doslo ku kolizii, tusim som ho aj presiel a nejako som to ustal, len zrazu sa cesta stacala a to som uz neustal a vletel medzi konare mladeho stromu...a ked som sa tak, dole hlavou s nohami zavesenymi na strome, spamataval, vsimol som si chlpaca so spokojnym vyrazom ako veselo krutiac chvostom odchadza...zrejme s pocitom dobre vykonanej prace...nastastie, skody na zdravi a materiale takmer ziadne, az na par skrabancov...doteraz sa mi nestalo, ze by to pes nevzdal, ale tento bol nejaky vytrvalec...
01.10.2008 - 08:18:27
00
zaujimave, musel byt nejaky atlet asi...dobre ze sa nic vazne nestalo
01.10.2008 - 19:11:08
00
asi bol specialne vycviceny lesnikmi :D
16.10.2008 - 13:53:10
00
bikerom co maju problem so psami by som odporucil kupit si vlastneho, nie malu pucmolu ale poriadne psisko, bravat ho zo sebou nech sa prebehne a mozno aj odvedie pozornost cudzich psov od vasich lytok... :)


Naposledy upravil Dumbo dňa 26.11.2008 - 18:19:00, celkovo upravené 1 krát.

21.10.2008 - 18:03:06
00
V sobotu skoro rano som prechadzal cez Gemersku horku,
v polke dediny - zaciatok ciganskych osadnikov - za mnou vystartovala svorka ciganskych cistokrvnych orieskov,
podarilo sa mi zrychlit v miernom stupani na cca 35 a vzdali to.
Na konci osady vystartovala druha svorka, stupanie bolo strmsie a sily uz vela neostalo.
Takze som zastal a
Ja mam tiez obavy, hlavne odkedy mam SPD, lebo predsa sa clovek skor vysype, ale na druhej strane spica a podrazky su tvrde, takze prinajhorsom by to hafan riadne schytal...

presne toto vyskusal. Mal som aj stastie - nekusli si,
ked som dvoch trafil do nufaku stiahli sa
:evil:
Par hodin na to som zazil krcmovu bitku v Tisovci pri doplnani paliva - tomu hovorim bikovacka
8)
22.10.2008 - 14:31:32
01
Ako som rád, že som zo západnej časti krajiny :twisted:
23.10.2008 - 04:35:35
00
Napriklad pri Bezovci maju romovia tiez temperamentnejsich psikov a vzdy dufam ze su na retazi.

Je fakt ze odkedy mam vlastneho psa (vyzlu) tak problemy so psami ustali. Dokonca sa aj kondicka zlepsila.

Skoda ze v nasich koncinach je pes nieco spinave, divoke, agresivne co tuzi len kusat a trhat. Koli takym nazorom sa s nim nemozeme ani ist najest. Napr. v takom nemecku je to samozrejme a automaticky dostane aj misku s vodou (pes, nie majitel).

Na Eurobiku bolo dost psov. Dokonca bez vodzky.
23.10.2008 - 09:55:37
00
okolo tých bezoveckých som išiel asi pred mesiacom, hlasový fond majú obdivuhodný, ale inak sa držali ďalej
23.10.2008 - 12:04:58
00
Ahojte. Ja som zažila tiež tých z okolia Bezovca, konkrétne z toho domčeka dole pri zastávke na rázcestí...
Teraz si predstavte kto to tam pozná, že ten väčší, ktorý má tú dlhú reťaz bol teraz odviazaný. Ten menší bol ešte o to viac agresívnejší, keď tam mal aj kamoša.
Bola som na smrť unavená, po celodennej cyklotúre, ale havinkovia mi tak zvýšili hladinu adrenalínu v krvi, že tuším by som išla ešte raz Piešťany - Tematín - Bezovec.
Bez problémov.. :P
23.10.2008 - 15:50:05
00
tak znovu prispievam do tejto temy po mojich tohto vikendovych zazitkoch...

vcera som isiel na taky prieskum terenu v blizkosti ziliny, popri vahu a poza rusnove depo a nakladnu stanicu, po takej panelovej ceste a zrazu v neprehladnom esicku, 30 metrov predomnou v strede cesty nejaky tulavy pes. zacal som trosku spomalovat, ale ten ako ma zbadal tak hned vystartoval proti mne, tak som zrychlil co to dalo a krical som na neho ako na medveda, a som presprintoval okolo neho, nastastie si nekusol a zdrhol som mu.....no lenze som zachvilu zistil, ze cesta ktoru som chcel preskumat vlastne nikde nevedie, tak som sa musel rovnakou cestou aj vratit. Isiel som teda o 20 minut naspat, ale so psom som uz pocital, tak som sa pred esickom rozbehol riadne, dupal som co to dalo, ale ked som prisiel na to miesto kde ma mal pes cakat, tak na ceste uz cakali traja psi!!! no v tej chvili som sa skoro pos...., ale co, nebol cas to otocit tak som tomu dupal a ten najvacsi vlciak kludne uhol na stranu ale tie zvysne dve potvori vystartovali proti mne a veru mali chut si kusnut. tak som na nich spustil sprsku nadavok, cim som ich chcel odstrasit a seba trochu vyhecovat a presvistal som asi v 40ke okolo nich takze si ani nepiskli. dobre ze sa mi nedostal jeden z nich pod kolesa, bo keby som padol asi by ma zjedli, najblizsia civilizacia v okoli je len romska stvrt. ale viem ze touto cestou uz v zivote nepojdem.

aj dneska som mal dalsi zazitok so psami, konkretne som jedneho presiel. isiel som cez nejaku dedinu, a chlapec predomnou bezal ku svojmu pustenemu psovi aby ho pridrzal, kedze som prave mal prejst okolo nich. tak psa chytil za obojok, ale ked som ja okolo nich prechadzal, tak v tom momente mi ten pes skocil pod predne koleso....uplne necakane, tak som ho presiel, ale prezil to, aj ked to muselo riadne boliet...
16.11.2008 - 22:10:00
00
keyboard_arrow_up