Dnes návšteva ortopéda: začinajúca artroza kolena. Predpísaný GLUCOMED, pokoj a nezaťažovať. Kontrola po 3 týždňoch. Ak to nezaberie tak injekcie do kolena.
Ale neviem či vydržím 3 týž. bez biku.
01.03.2018 - 20:18:28
01
bike kolena mocnezatazuje, pokial nejazdis v chlade
horsie je to s behom a dokonca aj pri plavani mi radili radsej nohami kopat hore dole, nie do boku ako ked plavas prsia.
02.03.2018 - 08:19:16
00
No veď ja som dr. vravel, že mne sa na biku uľaví - nedoporučil.
Ja som jazdil aj teraz v zime naposledy -6°C, ale nezdá sa mi ,že by som mal nejaké problémy . Používal som také neoprénové návleky na kolená, musel som ich prestať používať. Bol som pod nimi neskutočne mokrý.
02.03.2018 - 10:08:46
00
Keď som mala roku pána 2007 prvý úraz kolena tak mi ortopéd vravel že teda mám veľa bicyklovať a na kontrole sa pýtal, že ako? a ja že pohoda ale pri bicyklovaní do kopca ma to dosť bolí a on že do akého kopca? a ja že no napríklad na Kolibu a tak, proste do kopca a on, že dievča zlaté, ja som myslel bicyklovať na stacionárnom!! :D
02.03.2018 - 10:29:28
09
Nj, idealne su take dupacky ked ides v stojke a s hrudnikom na rajdoch, vtedy sa kolena najviac setria :D
02.03.2018 - 11:28:52
00
transporti686 napísal:
Behat uz budem asi iba pozetanim behu v telke 😀

Behal som kedysi maratóny a blbosti ako Psotkáč a pod., ale po asi 5 rokoch (a možno ani nie) sa ozvali kolená, že im to nemám robiť a tak som sa kajúcne vrátil do sedla a stotožnil sa so stanoviskom prof. Dylevského, že jediné dva prirodzené pohyby sú pomalá chôdza a súlož.
Bicykel je ku kolenám a všeobecne veľkým kĺbom podstatne milosrdnejší.
02.03.2018 - 11:59:36
04
Na margo všetkých doktorov čo zakazujú pravidelnú športovú aktivitu ... ak ich máte pred sebou , poväčšine sú to obtlustnuti , fyzicicky nevykonni jedinci s hrčou vlastných diagnóz , ktorí naposledy pobehli tak na obed po bravčový rezeň , bo sa báli že sa im neujde ... naposledy som počul akúsi tetu doktorku , ktorá sa verejne vyjadrovala k rizikám nízkych teplôt na organizmus ľudí s ICHS . Vraj je vysoké riziko náhlej mozgovej cievnej prihody v mrazoch , keď si nezoberiete čiapku na hlavu ... no ***** jej :facepalm: . A pokial vás aj takýto ortopédi liečia tak vás pán Boh ochraňuj . A samozrejme aj ja súhlasím , že s citom prevedená sulož je zdraviu prospešná ... a aj tomu psychickému :!:
02.03.2018 - 15:35:20
05
Ramon ten môj zakazovač bol pomerne mladý a dokonca aj štíhly.
02.03.2018 - 16:07:00
00
vikino..skús pozrieť na portál Vlada Zlatoša...boli tam nejaké cviky na kolená....atď.......Keď ma mordovali bolesti, tak som pátral. Začal som brať Animal Flex......neviem či sebaklam...ale bolesti ustúpili.....
02.03.2018 - 16:15:45
00
Mňa to nejak nebolí len keď dlhšie kráčam.
Tento týždeň si dám pohov aj tak mám nejakú virózu s horúčkou. Ale potom minimálne trenažér.
Už som skúšal Condrosulf aj Inovo, ale myslím, že tulenik ma pravdu je to placebo.
02.03.2018 - 16:54:31
00
Mne Condrosulf pomohol.
No a ten bike je v pohode. Ak sa trošku oteplí, tak také ľahké pretočenie nôh určite neuškodí.
Daj sa čo najskôr doporiadku ;)
02.03.2018 - 17:26:13
01
Ramon1 dobrá súlož, vzhľadom na průpovídku "Načo chleba? ***** treba!" zjavne nahrádza aj podvyživeň :D
02.03.2018 - 19:29:35
00
Hosť napísal:
Dnes návšteva ortopéda: začinajúca artroza kolena. Predpísaný GLUCOMED, pokoj a nezaťažovať. Kontrola po 3 týždňoch. Ak to nezaberie tak injekcie do kolena.
Ale neviem či vydržím 3 týž. bez biku.

posli ho do riti ... svoj pribeh s kolenami som tu uz opisoval, v skratke ortoped mi povedal to iste, no glukomed som vyhodil po 2 mesiacoch, po prvej injekcii som uz po dalsie 2 neprisiel ... a zacal bajkovat ... koleno pri zatazi uz neboli, vyslapal som 7 tatranskych stitov a chodim na MTB cyklomaratony :D
02.03.2018 - 19:58:49
00
tulenik napísal:
Ramon1 dobrá súlož, vzhľadom na průpovídku "Načo chleba? ***** treba!" zjavne nahrádza aj podvyživeň :D


... a už ho tam máš 👎... od suchoparneho angličana , ktorému vtipná súlož moc nehovorí :)

... injekcie do kolenného kĺbu , pomlety konský lobogo a iné dobroty ... vy musíte byť ini masochisti
02.03.2018 - 20:46:10
00
chlapci, keby ste ešte vedeli, aká je biologická dostupnosť tých akože účinných zložiek v akože kĺbových akože výživách, zaplakali by ste :P
02.03.2018 - 23:28:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up