Prosim Ramon1, nejaky pohlad na odstup 3. davky od ochorenia? Dostupne oficialne informacie su velmi rozne, od 14 dni - 30 - ...60,90

Priebeh 'ukazkovy', po 5.mesiacoch od AZ, podrobnosti som daval vyssie, bolesti klbov,studene koncatiny,2-3 dni horucka, bolest hlavy, potom kasel (pretrvava, obcasny, vykasliavaci), zvysene tepy. Kontrola bude,aj porada so vseobecnou lekarkou.
12.12.2021 - 21:04:11
00
scarinko napísal:
A potom stvrtu a piatu a siestu....
Chodte s tou propagandou do tej svojej temy kde ste len ti "pravi" 😉


Pocuj, to nie je propaganda, schytal som to ani neviem ako - a ano,ak by sa dalo ist skor ako po 6 mesiacoxh,isiel by som,len som to nestihol (nedalo sa este vtedy).

Aj vdaka vakcine som nenakazil (zda sa, 12 dni po) nikoho z okolia a priebeh som mal ako píšem (iste, mohlo byt lepsie ale aj omnoho horšie)

Koronatemy su tu myslim len 2, co Ti to tak vadi... ;)
12.12.2021 - 21:10:37
00
Ako ja vás môžem …ť . Davam overené info aj z vlastnej skúsenosti . Buď berte abo choďte na dezol stránky a dudlajte si . Na iné mutácie sa buď zaočkujete abo prekonáte novú mutáciu … alfu som mal ako neočkovaný , deltu po dvoch vakcinacii ani som o tom nevedel . Alfu som si celkom “ užil “ , deltu po týždni s kašlikom bez problémov … ja už kovid riešim iba keď mi odpadnú neočkovanci z operačného programu abo na výjazdoch na záchranke . Nemám ináč žiadne limity vďaka ockovaniu a vlastníctve na tej “ správnej adrese “ . Takze , čakajte že si to do roka ešte dobre užijete a nakoniec vás spoločnosť buď odvrhne abo opícha. A môžete sa aj 💩ť …
12.12.2021 - 21:11:53
35
Marli napísal:
Pocuj, to nie je propaganda, schytal som to ani neviem ako - a ano,ak by sa dalo ist skor ako po 6 mesiacoxh,isiel by som,len som to nestihol (nedalo sa este vtedy).

Aj vdaka vakcine som nenakazil (zda sa, 12 dni po) nikoho z okolia a priebeh som mal ako píšem (iste, mohlo byt lepsie ale aj omnoho horšie)

Koronatemy su tu myslim len 2, co Ti to tak vadi... ;)


Vadí mu bo spoločnosť na jeho dezol hlavu už teraz vyvíja nátlak … a ak EU a zbytok vyspelého sveta začne tlačiť na zvládnutie pandemie vyockovanim väčšiny , nebude miesto pre dezolov . Je to vaša vec …


Naposledy upravil Ramon1 dňa 12.12.2021 - 21:17:37, celkovo upravené 1 krát.

12.12.2021 - 21:15:42
00
Marli je tu len jedna srajdova tema kde su ti pravi a lepsi ludia. Verim ze vies ktora to je. A to ze si myslis ze koli vakcine si nikoho nenakazil 😁 necham ta v tej tvojej rozpravke dalej. U ma nebavi bojovat s naivnymi ludmi.
Proste sem to nepatri, diky.

Roman, rozmyslam ci si taky od prirody alebo za €€€. Neviem sa rozhodnut. A mozes si ma zas bloknut aby si necital moje "dezol" prispevky. Dik


Naposledy upravil scarinko dňa 12.12.2021 - 21:24:28, celkovo upravené 1 krát.

12.12.2021 - 21:16:55
11
No nič, blokujeme aj túto temu
12.12.2021 - 21:21:04
01
scarinko Patri to sem, (viac ako do tej druhej temy), DOKAZATELNE viem, ze som nenakazil NIKOHO z kontaktov.
Boli to 9 ludia celkovo - z toho 3 zijuci v spolocnej domacnosti. Mam aj zoznam, dlzky trvania kontaktu a vsetky podrobnosti,ale Tebe to je nanic, rozpravka a naivni ludia.

(A kam to patrí, do Postarky, Garminu alebo Galerie bajkov? ;)
12.12.2021 - 21:26:00
16
Je tu tema Koronavirus tak tam si rozoberajte kolko krat sa este musite resp chcete opichat.
12.12.2021 - 21:27:09
00
will napísal:
Rozumiem to tak, ze mas pocit, ze toto moze byt diera v systeme riadenia pandemie u nas...

Dik za vysvetlenie. Nie, vobec som neriesil systemovu vec. Skor ma zaujimalo z medicinskeho hladiska, ci sa v organizme vytvaraju protilatky uz pri kontakte, alebo musi nastat chorobny stav (tzn. vyrazne rozmnozenie), ktory nasledne startuje obranyschopnost.
Ale v podstate si mi to vysvetlil cez systemovy pohlad. :handshake:
12.12.2021 - 21:32:58
00
Marli napísal:
Prosim Ramon1, nejaky pohlad na odstup 3. davky od ochorenia? Dostupne oficialne informacie su velmi rozne, od 14 dni - 30 - ...60,90

Priebeh 'ukazkovy', po 5.mesiacoch od AZ, podrobnosti som daval vyssie, bolesti klbov,studene koncatiny,2-3 dni horucka, bolest hlavy, potom kasel (pretrvava, obcasny, vykasliavaci), zvysene tepy. Kontrola bude,aj porada so vseobecnou lekarkou.


Dvakrát ockovany a prekonaný s pozitivitou PCR a klinicky manifestovanou chorobou po už dvoch vakcinacii sa považuje za kompletnú ukončenú vakcínaciu. Neponáhľaj sa . V tvojom prípade by som počkal 3-4 mesiace .

Ak chvíľu vyčkať skúsim sa opýtať primára Novotneho z UNLP KE .
12.12.2021 - 21:33:17
30
scarinko napísal:
Marli je tu len jedna srajdova tema kde su ti pravi a lepsi ludia. Verim ze vies ktora to je. A to ze si myslis ze koli vakcine si nikoho nenakazil 😁 necham ta v tej tvojej rozpravke dalej. U ma nebavi bojovat s naivnymi ludmi.
Proste sem to nepatri, diky.

Roman, rozmyslam ci si taky od prirody alebo za €€€. Neviem sa rozhodnut. A mozes si ma zas bloknut aby si necital moje "dezol" prispevky. Dik


Áno prekukol si ma svojimi vešteckymi dezol očičkami 👁… som platený Fajzerom 🤷🏼‍♂️. A zaplatil mi aj ten novy kávovar a Garmin 😂😂😂
12.12.2021 - 21:39:17
15
Nj myslel som si. A na strbskom mavate pravidelne kemp ako oblbovat ludi ?
12.12.2021 - 21:39:56
00
Áno pamätaj len jedničkáři 👍 !!! A len očkovaní … vakcína je sloboda ✌️.
12.12.2021 - 21:47:03
03
Marian ***** na to ***** sa v tom vyznas ako ja a preto sa nevyjadrujem a nechavam sa poucit od ludi co o tom vedia a radim to aj tebe inac budes za *****
12.12.2021 - 22:00:35
09
samozrejme ***** na to
Nechem hodit dalsiu temu do kosa
12.12.2021 - 22:10:56
00
keyboard_arrow_up