Ked si nachladnuty jazdis? A to neva?
23.05.2015 - 12:13:21
00
jasne ze vadi, ale ale ked mas stvor milionovy kontrakt tak predsa musis ;)
23.05.2015 - 12:19:10
00
Keby mal kto umyt bicykel a zoservisovat po jazde, tak jazdím aj v dazdi...
23.05.2015 - 12:29:16
00
jazdit,ked je niekto prechladnuty je na hlavu
23.05.2015 - 12:44:55
00
ale B si nepovedal.trening absolvuju vnutri,ze?


ved to je snad jasne...vtedy prichadzaju na radu muciace prostriedky ako valce a trenazere :) ( tu si treba uvedomit ze profik musi a amater iba chce...aj to iba ako kedy :) )

ist trenovat do dazda je vyslovene hlupost nakolko si treba uvedomit ze ovela viac hrozi zranenie alebo prechladnutie ( + telo musi produkovat viac energie na udrznie tepla ). no a este vyssi level hluposti je ist trenovat za kazdu cenu ked je clovek prechladnuty/nedolieceny po chorobe
23.05.2015 - 12:53:47
01
ja tiež nie som taký extrémista aby som pri daždi vytiahol bicykel a šiel jazdiť, raz som bol tak že celé doobedie výdatne pršalo a poobede to ustalo a celých 100 km čo som spravil bolo po mokrých cestách. a zatiaľ len jeden krát som schytal búrku, našťastie pár kilometrov od domu, ale aj tak som došiel mokrý až na kosť, navyše sa vtedy aj rapídne ochladilo. fakt si neviem predstaviť, žeby som do takého počasia šiel dobrovoľne. to už radšej tie valce, aspoň mám čas si pozrieť aj nejaký film :) dnes to vidím na giro pri valcoch
23.05.2015 - 13:26:56
00
nachladnuty pre mna znamena,ze ma boli hrdlo a mam max.nadchu.
kasel a teplota,antibiot.,to je uz o inom.asi tak ako rozdiel medzi sick a ill.
23.05.2015 - 13:38:58
00
ved prave ta nadcha alebo bolest hrdla signalizuju ze nieco nie je v poriadku a treba to radsej preliecit. ale ved je uplne na kazdom z nas kedy a ako pojdeme na bicykel :)

a napr porovnavat "prechlanuteho" profika s "prechladnutym" amaterom nema zmysel...ten profik je zvacsa pod drobnohladom doktora a dobre vedia kde je hranica ci ist alebo neist na trening/pretek, amater na to ide vzdy "srdcom" a rozum zatlaca do uzadia. a bohuzial z vlasneho okolia poznam cloveka ktory bol vyborny biker, snazil sa za kadu cenu trenovat az si nepreliecenymi chorobami uhnal zapal srdcoveho svalu a momentalne si zije s celkom "dobre" zvacsenym srdcom a na nejake trenovanie moze zabudnut. a priznavam, ze kedysi som bol aj ja "mlady a srosty" ale prave aj taketo veci mi otvorili oci ( tiez som kedysi pri prechladnuti razil teoriu ze treba ist na trening a bud to vypotim alebo ma to zlozi...teraz by som to uz neurobil ani nahodou a ani by som nikomu taku hlupost neporadil...ani zo srandy ).
23.05.2015 - 14:09:21
03
preliecit?akoze antibiotika na kazdu malickost?2x som bol s tym u doktora a ze nic to nie je.. este na mna pozerala,ze na co som tam chodil..
a preco nebyt pod dohladom lekara aj ako amater?treba zabehnut doktorovi a dat sa checknut.
ale inak bud trochu realista,lekari profikov su inaksi extremisti.normalny lekar by ani nepomyslel na to,co ti profikom odklepnu..
inak termin choroba od hrdla vyssie poznas?na to v pohode trenuju.ved ti,co poznate profikov,spytajte sa ich,ako to riesia oni a hodte to sem.dik.
23.05.2015 - 15:11:39
00
este k veci,dnes vo2max intervaly vnutri 2x(4x3/3) na 410-415W so zakrytymi stopkami (len zvukovou sign.).posledny sa mi podarilo ku koncu este zvysit tempo.
a la sweet spot :-)
23.05.2015 - 16:56:19
00
smutne na tom je to,ze nasi obvodni lekari nevedia diagnostikovat 90% chorob,iba tapaju, a ked daju nieco testnut do labakov,tak sami nechapu akym sposobom prebieha to testovanie,ci enyzmaticky test,linkovane imuno spoty,blotovanie,polymerazovymi testami apod: VSAK SU TU LEKARI,nech sa vyjadria: prd o tom vedia.... a to je na tom cele zle
stretol som sa s vela lekarmi v zivote,a vzdy ked sa ich spytam na komplexnu diagnostiku,tak nechapu o com je rec
vidiet to na nobelovych cenach za medicinu: vzdy to dostane bud chemik alebo mikrobiolog,biolog,lebo ti vedia viacej ako samotni lekari,cest vynimkam ako su kardio-i ked aj tu by som zavahal vs chirurgovia apod.
bezna ODPOVED lekarov: vysledok mas negativny,tak ta nemozem liecit,lebo to nemas!!!!! priznaky,symptom im uz davno nic nehovoria
a k tomu zapalu hrdla: aj bezny zapal hrdla je zavazny symptom!!!! tky hemofilus ti so srdcom vie spravit paradne paseky
veslarzobral ti sedimku,c reaktivny protein apod diffy z krvi?
slovensky zdravo system je chory...... btw: zase klepli lekarom poistovne po prstoch za testovania
najlepsia novinka,ze ludi chorych na srdce ma liecit obvodak :D :D


Naposledy upravil canopus dňa 25.05.2015 - 23:54:55, celkovo upravené 1 krát.

23.05.2015 - 18:41:57
00
nezobrala mi nic,ale najblizsie bude musiet,kedze alergolog chce nejake Eo/absol.
23.05.2015 - 20:31:56
00
dnes 11km .... a stacilo ble
veslar nikdy never lekarom: vzdy si ten zakladny diff daj urobit,k nemu crp+aslo+sedimka vzdy,na to mas vzdy narok.....ak ti to neurobil lekar,tak by som ho hned vymenil,kedze je nezodpovedny
25.05.2015 - 23:54:04
00
Tu máte tie tréningy profíkov za dažďa :D

Prílohy:

bmc.jpg
bmc.jpg 114.92 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2015 - 10:04:14
02
To je vykrutenie noh iba, ziadny trening
27.05.2015 - 11:09:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up