ivan napísal:
Profesionálny jazdec ? Za aký tím ? Toto sú výsledky, tímy profesionálneho cyklistu ?

https://www.procyclingstats.com/rider/brendan-housler

Takých profesionálnych cyklistov ktorí sú evidovaní na procyclingstats máme na slovenských cyklomaratónoch, VRL, ... na kilá. :D


Ono tieto puberťácke narážky by boli smiešne, keby neboli vzhľadom na vek autora veľmi smutné. Očakával by som, že ako Strava Expert ovláda podmienky pre udelenie Pro Athlete Statusu a pri oháňaní sa tabuľkami z ProCyclingStats vie zvážiť rozsah dát, z ktorých sa generujú - lebo hádam sa zhodneme, že zo všetkých pretekov všetkých UCI úrovní zo všetkých krajín sveta to rozhodne nie je. Takisto sa môžme dohodnúť, že to rozhodne nie je „dobrý hobbík“, pokojne ani nie „profesionál“, ale LEN „aktuálny a úspešný držiteľ licencie USA Cycling Cat. 1 a tréner na plný úväzok“. Mňa nezaujímajú kilá evidovaných účastníkov, od začiatku sa bavíme len o tom, že ten výpočet, osočenie z rozladeného powemetra a znevažovanie športovej úrove pretekára sú ničím nepodložený blud.

Prílohy:

evoq.png
evoq.png 52.98 KiB thumb_up1thumb_down

08.06.2020 - 19:26:48
04
Mna nezaujímajú masters palmares ale výkonnosť, výkon. Pretekári VRL, ... Halík, ... majú výkonnosť lepšiu ako masters palmares Housler. Máš zrejme trocha mišung v tom aký je rozdiel medzi nejakým strava hobi pro athlete a profesionálny cyklista CT - ktorých porazil Halík, Babič v National Championships Czech and Slovak Republic - Road Race za účasti cyklistov profesional teams WT, CT , ... Trocha rozdiel snád ? :D
08.06.2020 - 19:33:38
00
ivan napísal:
Má náskok 4300 km ? Počet najazdených kilometrov je merítko náskoku ? To je asi len účelová slepota. :D


Ten rozdiel v km súvisel s „Cyklista, ktorého tu dal dellax má výkonnosť dobrého hobíka s umiestnením do Top 10, Top 5 ? na cyklomaratónoch typu Seredmaratón, preteky VRL za účasti Halíka, Babiča ...“ - ono sa stačí pozrieť na tie EVOQ tréningy, a ako „najazdené kilometre“ by ich označili snáď len na modrom koníku. Ako som už odpisoval lakko-vi, VRL ma napadla len ako asociácia s východom, nič viac. Ani náhodou nespochybňujem kvalitu súťaže, obdivujem úroveň J. Halíka aj iných borcov, ale do biela ma vytáča ten posmešný tón (lebo jednak 14700 km začiatkom júna a druhak 57 vítazstiev na Pro/Cat. 1 úrovni je kombinácia, ktorú tam na konte veľa účastníkov isto nemá, takže by sa chalan rozhodne nestratil).

A nie, rozhodne nemám mišung v čítaní anglicky písaných pravidiel, dokonca ovládam aj všeobecne známy význam frázy „profesionálny“ ...
08.06.2020 - 20:13:35
01
Nie v čítaní máš mišung ale v rozlíšení pojmov strava pro athlete a pro cyclist,
palmares a výkonnosť, výkon. A zrejme aj dellax, ito, Rachela

Housler môže mať palmares napísané aj 10 centimetrovým písmom ale ked ide v preteku 11 minútovú časovku výkonom horším ako košickí triatlonosti, v preteku 2.2 /nie Czech and Slovak National Champion.../ neuvisí cyklistov bez tímovej príslušnosti neni o čom diskutovať.


Naposledy upravil ivan dňa 08.06.2020 - 20:28:56, celkovo upravené 1 krát.

08.06.2020 - 20:17:49
00
ja som sa naucil nesudit ludi podla cisiel na strave
08.06.2020 - 20:26:46
05
A sme došli. Strava palmares. :D
08.06.2020 - 20:30:12
00
Ten borec co by mozno porazil a mozno nie chlapov jazdiacich istu nemenovanu ligu zaradzuje intervaly na zaklade vydanej energie? To je zaujmave, ma to daky vyznam?
08.06.2020 - 20:53:27
00
Na základe výkonov v ktorých pretekoch usudzuješ, že by ich možno porazil ? Podla čísel
na strave zrejme nie ako napísal dellax.
08.06.2020 - 21:16:33
00
Sak ked nevies nemusis reagovat, ja tiez neviem tak sa pytam. Mozno sa nieco nove naucim.
08.06.2020 - 21:23:30
00
Ale ja viem. Videl som výsledky pretekov a výkony aké v nich podal. Zrejme si si nevšimol, na ktorú časť tvojho príspevku som reagoval. Na prvú časť. A pozerám že tú prvú časť si napísal jak tatar. Ani si vlastne nenapísal koho by porazil. Takže v podstate tými výkonmi v cestných pretekoch Joe Martin kat. 2.2 kde končil v záveroch výsledkových listín, v časovke čo by prehral s košickými triatlonistami nie to ešte s top jazdcami VRL - Halíkom, Babičom, ... by nejakých týchto chlapov neporazil. A na druhú časť tvojho príspevku ak by som mal reagovat. Má to uňho význam trénovat intervaly na základe vydanej energie. Ked mu wattmeter meria na milú jarmilu - iné mu ani nezostáva.


Naposledy upravil ivan dňa 08.06.2020 - 22:17:49, celkovo upravené 1 krát.

08.06.2020 - 21:35:53
00
pravdu mas :puke:
08.06.2020 - 22:17:31
01
ennio. No vidíš. Ty by si to mohol vedieť. Ako môže v časovke do vrchu 4%, v preteku 2.2, na cestnom pretekárskom /zrejme nie tréningovom zimnom, 12 kilovom, s plášťami s hrubým dezénom, .../ bicykli dosiahnuť top strava profi athlete Housler výkon 5,4 W/kg ked ostatní pretekári s rovnakým výsledkom dosiahli výkon 4,4 W/kg ? :D
08.06.2020 - 22:31:44
00
lebo si do jedneho bidonu nalial plnotucne mleko a do druheho nasypal Cecko
08.06.2020 - 22:34:48
04
Do bidonu mlieko ? Sak ten bidon potom može rovno vyhodiť. Takú blbosť by som neurobil ani ja nie že ešte strava profi athlete. :D
08.06.2020 - 22:38:05
00
ivan napísal:
Ale ja viem. Videl som výsledky pretekov a výkony aké v nich podal. Zrejme si si nevšimol, na ktorú časť tvojho príspevku som reagoval. Na prvú časť. A pozerám že tú prvú časť si napísal jak tatar. Ani si vlastne nenapísal koho by porazil. Takže v podstate tými výkonmi v cestných pretekoch Joe Martin kat. 2.2 kde končil v záveroch výsledkových listín, v časovke čo by prehral s košickými triatlonistami nie to ešte s top jazdcami VRL - Halíkom, Babičom, ... by nejakých týchto chlapov neporazil. A na druhú časť tvojho príspevku ak by som mal reagovat. Má to uňho význam trénovat intervaly na základe vydanej energie. Ked mu wattmeter meria na milú jarmilu - iné mu ani nezostáva.


Keď to tak čítam, neviem sa dočkať výletu za bratom do KE - zosúladím si to s programom ligy a budem mať zážitok GrandTour hadr :?: Vydedukovať napríklad z toho, že chalan skončil ako Masters (!!!) v profi etapáku na trati 209 km/2127 m v skupine 27 sekúnd za víťazom bez najmenších pochybností, že by v Snine alebo Sabinove dostal ťažko na prdel, tomu teda hovorím sila ...

A ako stredoslovák sa ospravedlňujem za neznalosť, ale ktorí sú to tí košickí triatlonisti, čo by ho na pohodu rozsekali v časovke? Uvítal by som (aby nám tu nenastal nejaký mišung pri porovnávaní), keby predtým v priebehu dvoch dní absolvovali takéto kombo na rozjazdenie, aby som si vedel hodiť do grafu výkon, ba aj výkonnosť ...

Prílohy:

evoq.png
evoq.png 235.59 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2020 - 22:40:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up