nie nejazdim. ale aj keby som jazdil tak si hento urcite nedam.je to ako keby si si tu energiu pozical-raz ju budes muset vratit.Okrem toho je to cista chemia a aby toho nebolo malo ma to nehraznu cenu.
09.07.2012 - 15:21:48
00
hmm kazdy ma svoju pravdu.ja si myslim ze je to zbytocne-ale je to len moj nazor.Mozno ze ty si myslis ze je to dobre a ze to pomoze.moj nazor je taky ze ked niesi uplne na spici svetovej cyklistiky alebo sportu nic taketo nepotrebujes.
09.07.2012 - 15:37:23
00
Neviem, ti co su na bedni, su tam hlavne preto, ze maju natrenovane :) A co konkretne sypu ti bednovi?

V prvom rade treba prisposobit stravu treningu a az potom rozmyslat nad doplnkami.
09.07.2012 - 15:40:08
00
Lukino303 predavač ti odporučil tovar na ktorom priberie jeho peňaženka a možno že i tvoje svaly. Ten prípravok je pre "cyklokulturistu".
Xrunner hovorí múdro.
Nežer to! Či chceš voziť veľké, ťažké a nie vytrvalostné svalsvo?
Mám kamoša kulturistu. Svaly ako býk. Po 30 km na biku je však totálne odpísaný.
09.07.2012 - 15:45:24
00
xrunner :handshake:

presne tak ty co su na bedni maju vela natrenovane a nespravila ich profesionalmi takato vyzivova sracka. Mozes kludne zjest aj celu tu pixlu za jeden den ale bez toho aby si tvrdo trenoval nic nedosiahnes.Dufam ze som nikoho nesklamal ked som napisal ze bez treningu to jednoducho nejde. :x
09.07.2012 - 15:46:01
00
ale ani bez sypaciek to nejde.... chcel by som vediet co berie taky Polievka,ked sa ide ukazovat na hobby maratony :D :D,sa rozprava vsade,ze takisto sype,a spusta dalsich,chcel by som vidiet testy nasich "sportovcov"
09.07.2012 - 15:54:17
00
Uf chlapci, troska odlisujte obycajny gainer (teda trocha proteinov a kopa kalorii z ktorych skor narastie pupok ako svaly) a sypacku :) Hento je asi tak skodlive ako sunar pre kojencov.
09.07.2012 - 16:32:48
00
Ide o to, ze kazdy si pojem "sypacka" vysvetluje po svojom :) Pre kamaratovu mamu su uz aj BCAA tabletky takmer zivotu nebezpecne steroidy :D
09.07.2012 - 18:15:42
00
aj celaskon? :D
09.07.2012 - 18:42:32
00
no tak chalani ďakujem za vaše nazory zoberiem ich na vedomie...... viem že je to chémia viem že bez treningu to takisto nejde noo a ake doplnky po prípade vitaminy Beriete vy ? Začali ma pobolievať klby tak neviem čo pomože podla mna vápnik ale niečo navyše?
09.07.2012 - 21:34:32
00
no hlavne v dnesnej dobe ked uz ani kus masa nie je az taky prirodny vyrobok vzhladom na rozne konzervanty co to obsahuje fuj , tie prasky musia byt toho plne jedine co mam ja a viem ze je to ok su vajecne bielka heh ale mne to vydrzi asi tak 1kg na 1rok (365dni) takze moc nemastim penazenku predajcom praskov , dakedy ked som chodil do posilky to pomahalo ale na cyklistiku to nie je az tak potrebne kedze tie svaly musia mat nielen silu ale aj vytrvalost a to sa spaja iba treningom a z toho potom vyjde vysledny tvar svalstva (tzv vanilky ) cyklisti nikdy nebudu kulturisti heh ...

vapnik na klby ? zaujimave ja som pocul ze privela vapnika sposobuje vapnenie ciev :)
09.07.2012 - 21:41:28
00
ked ta pobolievaju klby tak si nastav spravne posed a neslap moc silovo, ak si zdravy tak na biku vyzivu na klby nepotrebujes, za normalnych okolnosti nedostavaju nejak extra zabrat (narozdiel od behu :( )

inak susene vajecne bielka (ak myslis tie) su podla mna 100x horsi humus ako srvatkove proteiny, ja nepoznam cloveka co by to dokazal normalne stravit :D
09.07.2012 - 22:21:47
00
noo ale ja som tyžden makal v "práci" čiže som nebol na bajku aa v sobotu som si dal 80km túru ale kopce ako hovado viem že pre niekoho nič moc no pre moje tenke nohy to bolo dost za 4 hodinky som to dal a od nedeli rana ma koleno svinsky bolí
09.07.2012 - 22:43:33
00
jj tie obsahuju nejaku nestravitelnu zlozku ale ta ma nezaujima dolezite su tam tie bielkoviny tie zatial umelo vyrabat nevedia aj ked ak mam pravdu povedat po travniku mi behaju 4 kvokace takze mam kazdy den cerstve vajca aj ked su krmene kupnou zmeskou ,co v nej je nikto netusi :), inak samozrejme vyhrava stale ten tvaroh to sa da jest furt :)

koleno aj mna dakedy bolelo a je to jednozancne z prepinania nohy cize vysoko posed , druha moznost dlhe kluky ale to snad trafily velkostou biku aj ked uz som videl predavat na 52cm cestaku 175mm kluky (moj pripad) horak asi len upravit ten posed ... aaa samozrejme nevalibukovat ...
10.07.2012 - 02:17:29
00
hmmm mysliš že mam nizko posed alebo vysoko ?? či ako ho mam nastaviť?
10.07.2012 - 21:21:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up