Zajtra budu v TN vsetkych pozitivnych po antigenoch a bezpriznakov pretestovavat PCR testami. Som zvedavy na vysledok.
21.12.2020 - 09:23:38
01
Uvedomujete si kolko to vsetko stoji penazi?
21.12.2020 - 09:47:54
00
Inak co sa tyka TN a okolia, ono to tu bolo mozno naznacene. Ako ja osobne som si myslel ze tu u nas ludia docela blbnu okolo supermarketov a podobne, ale ked som bol minuly tyzden v TN na servise s autom a mal tu cest ist okolo nakupnych centier, tak to co sa deje tu u nas je len slaby odvar toho co som videl v TN.
21.12.2020 - 09:50:46
01
Hosť napísal:
Miláčik a ako zdvovodnis ze si kúpil 10 mega vakcín dopredu a 2/3 pojdendo koša plus budúce potencionálne kšefty... Potrebuješ to rozbehnúť, trtko keby mi skrativak čip píšem o potrebe vyhlásenia obyvateľstva alebo jeho kontrole prostredníctvom očkovania tak sa uvedom



ukazkova rovnovaha pravopisnej a obsahovej stranky tvojich prispevkov
21.12.2020 - 09:51:45
03
matt napísal:
Inak co sa tyka TN a okolia, ono to tu bolo mozno naznacene. Ako ja osobne som si myslel ze tu u nas ludia docela blbnu okolo supermarketov a podobne, ale ked som bol minuly tyzden v TN na servise s autom a mal tu cest ist okolo nakupnych centier, tak to co sa deje tu u nas je len slaby odvar toho co som videl v TN.


Som z TN a potvrdzujem - aj v normálnej dobe je najväčšie hobby Trenčanov + okolie nakupovanie.
Neviem čím to je, fakt, ale v porovnaní s celým Slovenskom si myslím že sme v tomto najsprostejší.
21.12.2020 - 10:05:31
00
tam niesu len trencania, ale ludia zo sirokeho okolia, a tym myslim nie 30km ale kludne 100km, kedze je tam vacsia koncentracia obchodov a pripadne kin, ako na okoli.
21.12.2020 - 10:17:39
00
Ja neviem ako ti ludia rozmyslaju. Rozumiem, ze nie vsetko sa da nakupit cez internet, ale ja som za posledneho pol roka chodil tak maximalne do potravin, resp. do supermarketu kupit si jedlo. Vsetko ostatne som objednal cez net a bud vyzdvihol osobne, alebo dal si dorucit. Cize nikde som sa nezdrziaval nejako dlho. No ale mentalitu asi neoblbnes a teraz sa to v kazdom OC prejavuje naplno.
21.12.2020 - 10:25:22
01
Ano,je pravdou ze pri Laugariciu vidno auta z PD, HC a tak. Ale Kaufland, to maju snad v kazdej diere, tak ten je v TN plny kedykolvek. Najst miesto na parkovanie problem.
Dochodci natlaceni pri zelenine a ovoci vyberajuci starostlivo kazdy kusocek akcioveho ovocia.
Inak pribuzna lekarka sluziaca na CP hovori ze najvacsi roznasaci COVID-u su momentalne dochodci. S cimkolvek pridu na CP tak su pozitivni, zlomena ruka, cokolvek.
21.12.2020 - 10:27:31
00
tie obchody nemusia sluzit len na nakupenie, ale kludne na osahanie, vyskusanie, pozretie a nasledne si objedna cez net. a ked uz su tam, potom sa zastavia aj v kauflande (nieje az tak v kazdej diere).
21.12.2020 - 10:34:47
00
Nakupujuci maju pozitok z nakupovania a obzerania. Kamarat dostal kavovar ale aj tak radsej chodil do kaviarni. Ze mu chyba ta atmosfera a ruch. Ja som presny opak mozem doma 10 hodin vkuse skladat 2000 dielikove puzzle. Doma som uz rok a okrem lekara z domu vobec nevychadzam.
Mali sa zavriet obchodne centra, fabriky skoly, okresy ako to spravili v 1 vlne.
21.12.2020 - 10:36:20
01
misoR napísal:
Ja neviem ako ti ludia rozmyslaju. Rozumiem, ze nie vsetko sa da nakupit cez internet, ale ja som za posledneho pol roka chodil tak maximalne do potravin, resp. do supermarketu kupit si jedlo. Vsetko ostatne som objednal cez net a bud vyzdvihol osobne, alebo dal si dorucit. Cize nikde som sa nezdrziaval nejako dlho. No ale mentalitu asi neoblbnes a teraz sa to v kazdom OC prejavuje naplno.


Rozmýšľajú jednoducho. Ako napr. muchy. Nákupné centrá sú ako zdochliny a ked ludia zistia že sú zdochliny otvorené začnú ich pritahovat. :D
21.12.2020 - 11:31:12
05
ivan

😂😂

Povinnosť veľkých firiem sa odkladá.
https://ekonomika.sme.sk/c/22559594/koronavirus-na-slovensku-velke-firmy-sa-testovaniu-zatial-vyhnu.html?ref=trz
21.12.2020 - 11:34:42
00
Holandsko nepúšťa osobné trajekty, Francúzsko ani nákladné, všetky okolité štáty a takmer celý svet ruší lety z UK a Slovensko stále odoláva. Akoby nestačil ten vlažný lockdown čo tam máte, teraz sa snažia vytvoriť letecký covid most medzi Britániou a zbytkom sveta. Bratislava sa stáva jedinou cestou medzi Európou a ostrovmi. V spojitosti s tým, že Slovensko má najväčší podiel bezrúškových opíc, antivaxerov a konšpirátorov, máte slušne našliapnuté stať sa covid veľmocou.
21.12.2020 - 14:47:33
00
To by najprv ludia na letisku v Londyne museli vediet, ze Bratislava je mesto v EU :D
Edit: tak uz aj my https://ekonomika.sme.sk/c/22559812/koronavirus-britania-lety-zastavenie.html
21.12.2020 - 14:49:22
02
Joe70 napísal:
Holandsko nepúšťa osobné trajekty, Francúzsko ani nákladné, všetky okolité štáty a takmer celý svet ruší lety z UK a Slovensko stále odoláva. Akoby nestačil ten vlažný lockdown čo tam máte, teraz sa snažia vytvoriť letecký covid most medzi Britániou a zbytkom sveta. Bratislava sa stáva jedinou cestou medzi Európou a ostrovmi. V spojitosti s tým, že Slovensko má najväčší podiel bezrúškových opíc, antivaxerov a konšpirátorov, máte slušne našliapnuté stať sa covid veľmocou.


Slovensko má najväčší počet konšpirátorov, ... ktorí chvalabohu žijú v Anglicku. :D
21.12.2020 - 15:34:22
07
keyboard_arrow_up