džííííízs!
tak snáď takto.....

Prílohy:

a2fc3c88a1c618a1c4c01eacce9499473b82fb4ff09a88f87d10a966828d5caa.png
a2fc3c88a1c618a1c4c01eacce9499473b82fb4ff09a88f87d10a966828d5caa.png 313.56 KiB thumb_up0thumb_down

23.12.2020 - 01:01:46
01
No vidíš. Konečne Joe70 pochopí že písal blbost ked napísal toto:,, Na jar zakázali respirátory, lebo nebránia šíreniu vírusu, iba chránia jeho používateľa,, a pod pojmom respirátor si predstavuje len zariadenie s výdychovým ventilom, ktoré chráni iba jeho používateľa.
23.12.2020 - 01:12:05
00
tak dnes nám prasiatko Mikas povedal,že trasovať sa už vraj máme sami.čo v podstate preložené znamená totálny kolaps a rozpad systému keď hygienici už dávno nezvládajú trasovať min.od septembra,ale toto hygienické prasa vždy tvrdilo,že to ešte zvládajú.Do konca roka bude v špitáloch 3 tis.ludí a potom už len bergamo.už to nebude ako zastaviť.
23.12.2020 - 01:19:33
02
Stále v tom cítim také to spoliehanie sa na niekoho iného (štát, vláda, prasiatko), ale už na jar som písal, že to bude hlavne o správaní ľudí. Predsa ak mám podozrenie, že som nakazený, tak sa snažím riziko minimalizovať aj vo vlastnej réžii. Nejdem ho šíriť ďalej (na návštevu, do obchodu), zájdem na test, správam sa ohľaduplne voči okoliu (aj nosením rúška tam, kde to má zmysel) a pod. Na to netreba nariadenie vlády...
23.12.2020 - 06:57:16
67
iron.hide napísal:
Dospelí obyvatelia Slovenska, ktorí nepatria medzi rizikové skupiny obyvateľstva ani nepracujú v zamestnaniach, ktoré sú kľúčové pre chod spoločnosti, budú mať možnosť zaočkovať sa vakcínou proti Covidu-19 až okolo Veľkej noci.

Veľkonočná nedeľa bude 4. apríla 2021. Takto svoj odhad prístupnosti vakcíny pre bežných ľudí v pondelok spresnilo ministerstvo zdravotníctva.

Na očkovanie sa bude dať objednať na konkrétne miesto v presnom čase prostredníctvom portálu www.korona.gov.sk

https://domov.sme.sk/c/22559831/koronavirus-slovensko-ockovanie-covid-19-vakcina.html


Stale dufam, ze tie terminy budu skor. Termin cca. 4 mesiace od realne dostupnej vakciny je trochu ulet.
Dovtedy bude zaockovana cela Europa, len my tu budeme cakat jak trubky...uz ma ani nebavi citat spravy, ako nam tu neschopne statne organy kolabuju, ziadna dlhodoba vizia, ziadna priprava...
Keby som takto riadil nasu firmu, tak sme daaaavno v krachu.
23.12.2020 - 08:44:27
00
Za 4 mesiace tu moze byt nakazenych milion ludi.
23.12.2020 - 09:02:02
00
Dobra vyhlaska, nenapisat tam ze musia mat FFP2 bez vydychoveho ventilu je je hodne nasej vlady 😁
https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/vestnik_vlady_sr_2020/ciastka_31_2020.pdf
23.12.2020 - 09:05:28
02
https://m.topky.sk/cl/10/2026937/Poslanec-celil-skupinke-nahnevanych-obcanov--Vyhrazky-a-tvrde-slova--Dalsie-konspiracie-o-KORONAVIRUSE
23.12.2020 - 09:22:27
00
uz pred tyzdnom som cital ze sa to uz siri nekontrolovane. takze to nevyhladavanie kontaktov sa dalo predpokladat - vlastne uz nema zmysel. posledny tyzden som len pocuval - aj moja dcera to ma, my to mame cela rodina .... a len tak okrajovo som sa dozvedel ze som bol v kontakte s osobou co bola s pozitivnym. par ludi je dosranych, zvysok ma na salame. nejake dobrovolne trasovanie? :lol: no potom bude za vsetko moct Matovic ( co je ciastocne pravda) ale nie tak uplna.
23.12.2020 - 09:50:34
00
bedo napísal:
Nejdem ho šíriť ďalej (na návštevu, do obchodu), zájdem na test, správam sa ohľaduplne voči okoliu (aj nosením rúška tam, kde to má zmysel) a pod. Na to netreba nariadenie vlády...

By si sa divil aký je aj zdravotnícky personál. Nasilu a na moc, musí na návštevu... Jak keby naschvál. Kvôli tomuto by som zrušil všetky tieto sviatky určené na schádzanie sa rodín
23.12.2020 - 09:55:39
00
bedo napísal:
Stále v tom cítim také to spoliehanie sa na niekoho iného (štát, vláda, prasiatko), ale už na jar som písal, že to bude hlavne o správaní ľudí. Predsa ak mám podozrenie, že som nakazený, tak sa snažím riziko minimalizovať aj vo vlastnej réžii. Nejdem ho šíriť ďalej (na návštevu, do obchodu), zájdem na test, správam sa ohľaduplne voči okoliu (aj nosením rúška tam, kde to má zmysel) a pod. Na to netreba nariadenie vlády...

Je to o spravani. A tam su dve veci - motivovat a vynucovat. Na cast ludi plati motivacia (napriklad, ked idu statni predstavitelia prikladom) a na druhu cast vynucovanie.
U nas vsak uz teraz neposkytuje vlada ziadnu motivaciu (nedodrzuju ani vlastne nariadenia a za vsetko vzdy moze Sulik a Caputova) A vynucovanie nefunguje tiez.
A to povolenie FFP2 s vydychovym ventilom pre pozitivnych je uz len takou ceresnickou na torte.
23.12.2020 - 10:17:18
01
U nas zatvaraju destke oddelenie v nemocnici ,nemá kto slúžiť a potrebuju ložka pre covid. Takéto info už vystraší kopec ludí a jednoducho sa začnú chovať inak. Pevne verím,že sviatky ten vírus zrazia tak ako to bolo v marci. naviac asi nikto nebude chciet žit v takejto situácii a teda presvedčí to ludí na očkovanie. Preto ja osobne neočakávam nejaké zhoršovane situácie a verím že sme na maxime počas Vianoc a po novom roku to začne klesať.
23.12.2020 - 10:31:24
00
zakaz vychadzania im celkom vysiel - do toho hnusu co je vonku ide malokto :lol:

https://www.aktuality.sk/clanok/850725/minister-krajci-je-pravdepodobne-ze-nova-mutacia-koronavirusu-je-uz-na-slovensku/
je jasne ze uz je davno mimo anglicka - len kym na to prisli opustilo anglicko vela ludi vracajucich sa na sviatky domov. zaujimava je ta negativita PCR. ze by preto rakusaci mali tolko pozitivnych AG a zaroven negativnych PCR? samotne testovanie prestane mat zachvilku zysel. ale je zaujimave ze sa nieco take deje tesne pred ockovanim. aj ked ja to beriem bez konspiracie ako nahodu.
23.12.2020 - 10:42:10
02
To,že za tento bordel je plne zodpovedný Matovič dnes už snáď nespochybňuje nikto.
23.12.2020 - 10:43:18
02
keby ludia robili to co maju resp. nerobili to co nemaju, tak ani zdaleka to nie je ake je, je jednoduche hodit vinu na druheho a zaroven je to take typicky slovenske ;) co myslis ze keby bol premier licovo-jamkovy Pelle ze sme tu jak v raji?? hned ti aj odpoviem ze ver ze by to tu bolo este horsie a este by SK bolo o nejaku tu miliardu chudobnejsie, samozrejme bez protihodnoty ;)
23.12.2020 - 10:46:13
022
keyboard_arrow_up