https://www.facebook.com/databezpatosu/posts/177581724156296
06.02.2021 - 13:47:55
01
https://www.mtbiker.sk/forum/post1694483.html#p1694483


Hosť napísal:
ludia co nemaju auto a pracuju tyzdnovky v inom okrese kde v mieste prace ani nieje odberne miesto, rano sa sa zobudia marod a v praci ostat nemozu a do busu ich nepustia kaslajucich a mozno to ani nezvladnu v horucke a s bolestou svalov. kto sa zobudi doma, len si zavola a nikam nejde.
Tyzdnovkarov musi byt vela. ako to riesia a aj s testami. Vsetci nemaju auta a v horucke ho tiez riadit nebudu. Mne sa v horucke zabil kolega na aute, ked siel z tyzdnovky chory domov marodit a k svojmu lekarovi.


... už ani nevieš , čo si kedy písal a kto ti kedy umrel koho si poznal .

nickovw08 ak si myslel mna , že sa zavzdušnujem tak si mimo ďaleko viac ako inokedy ... mne už môže byt cela korona ukradnutá . Ty tu fnukas ako stará “ profesionálka “ , že si obmedzovaný , že deti , že “ Matovič “ . Vláda sa snaží ako vie a robí čo môže . Áno , vôbec to nie je ideálne , no uvedomte si , že mame oproti ostatným EU krajín taký smiešny lockdown , že až je hanbou ho tak nazývať . A a áno , školy ostanú pri danej pandemickej situácii zatvorené ! Zmierme sa s tým . To nie som človek , ktorému je vzdelanie ukradnuté , no ak ich otvoria pri takej premorenosti , nie že budeme v čiernej farbe , ale v totálne čiernej pi? ...
06.02.2021 - 15:02:18
00
bladerunner napísal:
Očkovanie (zatiaľ) nič nemení, pokiaľ viem....


Mení
06.02.2021 - 15:02:58
00
zaujimave jak tu mudruje clovek co sam sral na opatrenia
06.02.2021 - 15:10:10
02
nickovw08 napísal:
A idiot čo nepochopil, že čím viac sa tu budú meniť príkazy, zákazy, nariadenia, ktoré samotní autori tohto všetkého nedodržujú a robia si z toho holubnik sa tu zazvdusnuje a čuduje sa tomu ako tela novým vratam, že čím ďalej tým viac na to ľudia seru

ale ked si vlada robi holubnik zo statu,tak predsanie som nesvojpravny,ze neviem ako sa mam chovat. vlada nie je moj vzor,zivot si riadim sam. pravda,ked mi do toho chcu kecat a prikazovat,co mam robit,tak to mi vadit bude. ano,je pochopitelne,ze ludi prestava bavit taketo nieco,ale myslim si,ze Ramon mal na mysli nieco ine... a sice,ze napriek vsetkemu,nemame polavovat v ostrazitosti a nejakej urovni fungovania v tomto case.
06.02.2021 - 15:25:38
11
Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) hlavného mesta Bratislavy odporúča otvoriť všetky školy na území okresov Bratislava I až V, Malacky, Pezinok a Senec najskôr o dva týždne. Informoval o tom na sociálnej sieti.

Tak najprv vsetci pondelok. Potom len vybrate okresy. Proti tomu je primator a riaditelia a aj my rodicia. Tak odklad po dohode aspon na stredu. A teraz zase az o dva tyzdne. Popritom budu jarne prazdniny. Chaos.
06.02.2021 - 15:27:48
00
vsetci by mali opakovat rocnik :D
06.02.2021 - 15:29:07
03
Ramon1 o tom co mal nehodu a sa zabil viem, lenze to bolo pred 10 rokmi a nema to nic spolocne s covidom. Od novembra mi zomrela teta, ktoru nakazil vnuk co to doniesol z prace, byvali kolega, co sa nakazil od pribuznej, dalsi kolega otca co sa nakazil u lekara a teraz ujo co neviem ani kde sa nakazil.
06.02.2021 - 15:43:53
00
lto už som tu niekoľko krát povedal, že žiaden vírus nespochybňujem,opatrenia treba aby sa zabránilo šíreniu to je všetko v poriadku, ale takéto manévre čo tu s nami nacvičujú a chcú nacvičovať každý týždeň tak to neviem akosi prehltnúť
Ramon1 na nikoho konkrétneho som nemyslel, ale všeobecne, lebo každý má na to iný názor,čo je v poriadku a preto tu platíme tých pri koryte aby spravili nejaký kompromis a nastavili pravidlá a nie ich meniť každú hodinu
06.02.2021 - 16:07:14
05
U nas sa otvaranie skol meni kazdy den. Najskor od pondelka potom od utorka, aktualne mozno od stredy 1 a 2 rocnik a 3, 4 od dalsieho tyzdna ... uz aj samosprava prebera rozhodovaci proces od statu
06.02.2021 - 16:13:11
00
No a ešte jedna poznámka: ako okres sme po minulotýždňovom testovaní mali pozitivitu cca 0,8% a dnes tam ľudia stoja znova aby mohli ísť v pondelok do práce, je toto už normálne?
06.02.2021 - 16:27:46
03
lapaloma U nas cakaju decka na otvorenie skoly uz od vcera vecera. Bolo mi ich ozaj luto, tak som im aspon nabil boombox a doniesol teply caj s rumom.
06.02.2021 - 16:31:16
01
Tak ono netreba zabúdať na vyplácanie OČR rodičom ktorí musia zostať pri deťoch...niekde som započul že je to dosť miliónov iba týždenne. Mne to prišlo od začiatku v tejto situácii čo tu aktuálne mame hlavne ako hra o tieto ušetrené milióny, hlavne keď o týždeň začínajú na západe prázdniny. Ak by sa im to podarilo od spomínaného pondelka a ukocirovali by to do piatku, hneď majú dva týždne ušetrených peňazí za OČR ( zdá sa mi že za prázdniny sa nič nevypláca )
06.02.2021 - 16:33:30
00
Len treba povedať aj to že rodičia ktorí zostali doma na pandemickej OČR sa mnohí ani nemju kam vrátiť do práce
06.02.2021 - 16:43:37
01
vlastoch napísal:
zaujimave jak tu mudruje clovek co sam sral na opatrenia


A v čom ? ... dobre si ale rozmysli akú kktinu napíšeš . Bo ak skutočne vyrukujes s tým s čím myslím , že človek prízemný a pomstychtivý môže vyrukovať na základe mylných záverov vyplývajúcich z veeelmi oklieštených dát jemu prístupných , verejne ti to tu vyvrátim a ostaneš ako totálny idiot . Tak som zvedavy 😏...
06.02.2021 - 17:22:06
02
keyboard_arrow_up