nickovw08 napísal:
lto už som tu niekoľko krát povedal, že žiaden vírus nespochybňujem,opatrenia treba aby sa zabránilo šíreniu to je všetko v poriadku, ale takéto manévre čo tu s nami nacvičujú a chcú nacvičovať každý týždeň tak to neviem akosi prehltnúť
Ramon1 na nikoho konkrétneho som nemyslel, ale všeobecne, lebo každý má na to iný názor,čo je v poriadku a preto tu platíme tých pri koryte aby spravili nejaký kompromis a nastavili pravidlá a nie ich meniť každú hodinu


... s týmto jednoznačne suhlasim , no my obyčajní ľudia nemôžeme priamo apelovať na Matovica , že je poplaseny debo a ma počúvať odborníkov , nech to ma vahu , formu a úroveň . Presne ako písal Ľubo , poväčšine vieme ako sa správať zodpovedne , no nakoľko je tu príliš veľa nezodpovedných “antimatovičovcov” musí vláda vydávat tieto generalizované “usmernenia “ . Len teraz som pri “kočingu” stretol niekoľko na kovid “ nesmrteľných “ ... len aby o týždeň nevolali 112ku 🧐 .
06.02.2021 - 17:39:08
04
Matt, prazdniny zacinaju na strede, potom vychod az nakoniec zapad. Len pre upresnenie
06.02.2021 - 17:48:29
01
lapaloma, tak je ako pises, trosku som si poplietol "smer"...to bude tym ze som to uz akosi vsetko pri tych ich opatreniach a prikazoch ktore dokazu menit zo dna na den hodil za hlavu a uz to nie som schopny sledovat. Samozrejme seba a ostatnych budem nadalej chranit vsetkymi doporuceniami epidemiologov, ale to co predvadza nasa vrchnost je uz uplne mimo...tie ich tlacovky, zmeny zmien, dnes neplati to co vcera a uz vobec nie to co predvcerom atd lezie na mozog ovela viac ako rozne zakazy a obmedzenia s ktorymi musime aktualne zit...
06.02.2021 - 18:08:10
03
dnes si človek ľahko popletie smer (väčšinou sa prelína s hlasom), predtým to nebolo
06.02.2021 - 18:09:57
03
Viem len preto, ze som si planoval dovolenku keby nahodou :)
06.02.2021 - 18:10:23
00
nickovw08 napísal:
lto už som tu niekoľko krát povedal, že žiaden vírus nespochybňujem,opatrenia treba aby sa zabránilo šíreniu to je všetko v poriadku, ale takéto manévre čo tu s nami nacvičujú a chcú nacvičovať každý týždeň tak to neviem akosi prehltnúť
Ramon1 na nikoho konkrétneho som nemyslel, ale všeobecne, lebo každý má na to iný názor,čo je v poriadku a preto tu platíme tých pri koryte aby spravili nejaký kompromis a nastavili pravidlá a nie ich meniť každú hodinu

Uplne suhlasim s tym co si napisal.
Na fore je casto tazko, hlavne ked sa zle nacasujes :D. Asi aj preto je dolezite sa snazit uplne co najviac pisat tak, aby jeden druheho neurazal /teraz nemyslim konretkne teba :D .. ale tak celkovo, co vidim, ako druhi reaguju a nadavaju a tak. Caste nedorozumenia .. a ked sa jeden snazi pouzit emotikony, tak nanho volaju moderatorov :D /peace :lol:/
06.02.2021 - 18:30:10
00
Ramon1 napísal:
A v čom ? ... dobre si ale rozmysli akú kktinu napíšeš . Bo ak skutočne vyrukujes s tým s čím myslím , že človek prízemný a pomstychtivý môže vyrukovať na základe mylných záverov vyplývajúcich z veeelmi oklieštených dát jemu prístupných , verejne ti to tu vyvrátim a ostaneš ako totálny idiot . Tak som zvedavy 😏...

co mi chces vyvratit ? ze pre teba lockdawn neplatil ? neser si do huby radsej
06.02.2021 - 18:33:18
01
Ramon1 napísal:
... s týmto jednoznačne suhlasim , no my obyčajní ľudia nemôžeme priamo apelovať na Matovica , že je poplaseny debo a ma počúvať odborníkov , nech to ma vahu , formu a úroveň . Presne ako písal Ľubo , poväčšine vieme ako sa správať zodpovedne , no nakoľko je tu príliš veľa nezodpovedných “antimatovičovcov” musí vláda vydávat tieto generalizované “usmernenia “ . Len teraz som pri “kočingu” stretol niekoľko na kovid “ nesmrteľných “ ... len aby o týždeň nevolali 112ku 🧐 .

praveze my by sme mali apelovat na matovica, pretoze neni hoden funkcie ktoru zastava a opovrhuje vsetkym a vsetkymi a to je cele zle, odbornici epidemiologovia povedia jedno a matovicovi preleti mucha po pod nos a uz su vsetci mudrosraci a bludari atd
06.02.2021 - 18:36:49
01
thumb_up0thumb_down
06.02.2021 - 18:38:53
00
lto napísal:
Uplne suhlasim s tym co si napisal.
Na fore je casto tazko, hlavne ked sa zle nacasujes :D. Asi aj preto je dolezite sa snazit uplne co najviac pisat tak, aby jeden druheho neurazal /teraz nemyslim konretkne teba :D .. ale tak celkovo, co vidim, ako druhi reaguju a nadavaju a tak. Caste nedorozumenia .. a ked sa jeden snazi pouzit emotikony, tak nanho volaju moderatorov :D /peace :lol:/

ja som vzdy preferoval normalny rozhovor a vymenu nazorov bez urazok a osocovania druheho, aj ked niekedy si to protistrana ani nezasluzi a moj nazor je taky ze ludia ako matovic by mali byt vynati zo zakona ako vynimka a ked mu tresknes po papuli tak ti este podakuju
06.02.2021 - 18:39:30
01
No, mozno na to vynimku aj ma :D .. aspon mam taky pocit niekedy, z toho co citam.
06.02.2021 - 18:46:10
02
nickovw08 test do prace potrebujes az od stredy. v utorok zaktualizuju mapu - pozries aku farbu ma okres - podla aktualnej farby si pozries ci potrebujes test stary 7, 14, alebo 21 dni.
ak si ruzovy ci aky tak ti staci 14 dnovy test - cize postacuje ten z minuleho tyzdna. ten ti to vykryje az na posledne 2 dni. dalsi utorok zaktualizuju mapu a znova si pozries aka si farba a podla toho riesis test.
vo vlaku, mhd, buse - potrebujes mat vzdy max 7 dnovy test bez ohladu na to aka si farba
06.02.2021 - 18:50:56
01
toto ja neviem ja to neriesim, lebo bolo by dost smutne keby ma niekto nechcel pustit do mojej vlastnej firmy bez jeho nezmyselneho testu a mhd necestujem
06.02.2021 - 18:55:34
00
a cez okres ?
06.02.2021 - 18:58:04
01
v najhorsom pripade ked ma nepustia cez okres za zakaznikom aby som odovzdal zakazku poslem cez kuriera
06.02.2021 - 19:02:46
00
keyboard_arrow_up