nie je všetko tak ako to niekto povie, je tu aj iný názor
edit a este pokracovanie

Prílohy:

IMG_20210218_210914.png
IMG_20210218_210914.png 405.31 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_20210218_211527.png
IMG_20210218_211527.png 397.72 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2021 - 21:11:41
07
Tak mne sú tieto ich politické hry ukradnuté ! Ľudské zivoty a zdravie nie .
18.02.2021 - 21:20:27
03
tu ide o to, ze to zvalili na vetovanie, kt nie je mozne

Prílohy:

IMG_20210218_212407.png
IMG_20210218_212407.png 298.64 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2021 - 21:25:05
00
Lenže tieto ich politické hry ovplyvňujú zdravie a životy ľudí
18.02.2021 - 21:26:34
01
presne, je tu súvislosť
18.02.2021 - 21:27:14
00
Satanwagen napísal:
Toto nerob dochtor!!! Ja ti davam takmer úplne za pravdu.


Ale ved ty sa nechces ockovat, ockovanie je pre ovce, tak by si sa mal tesit. Ale ocividne mas v (nielen) tom nejaky zmatok.
18.02.2021 - 21:30:21
00
MageZ napísal:
Ale ved ty sa nechces ockovat, ockovanie je pre ovce, tak by si sa mal tesit. Ale ocividne v tom ma nejaky zmatok.

Zmätok mas ty. Zapni hlavičku. Nepotrebujem tu vysvetľovať, prejdi z detskej izby za tvojimi rodičmi, nech ti oni vysvetlia, keď nechápeš a je to ťažké na teba zase.
18.02.2021 - 21:32:39
00
Opat si si nakadil do vlastnej tlamy, tak to skusas so silackymi recami zahovorit. Vskutku mohutny intelekt.
18.02.2021 - 21:39:06
00
MageZ napísal:
Opat si si nakadil do vlastnej tlamy, tak to skusas so silackymi recami zahovorit. Vskutku mohutny intelekt.

Netreba nič za hovoriť. Už vôbec nie lebo MedzZi napísal 😁
18.02.2021 - 21:44:20
00
Nevydalo, tak to aspon teraz skusit otocit na kvazi vtip, velmi sofistikovane. :lol:
18.02.2021 - 21:52:37
00
Ramon1 napísal:
Pocuvaj anglicky Joe. Trosku do toho vidím z bližšia ako z “ ostrovov “ a poviem ti jedno ... aj keby dodali len tu prvú várku , mohli zaočkovať 80K ľudí . 80 tisíc ľudí by malo oveľa vacsiu šancu , že tuto pandemiu prežijú . Nemáte sajnu , aká je skutočná premorenost ! Je strašne vysoká , a toto je hra o čas ! Tu sa počíta nie kazdy týždeň alebo deň , ale verte že mnohokrát každá hodina . Ja osobne by som si ju do seba jbol s pocitom oveľa väčšej istoty ochrany ako Astru. Lebo 90+ je oveľa viac ako 60a nejaké drobne . A čurakov z EU legislatívy mám hlboko v péčku . Oveľa viac dôverujem našim vedcom a kapacitám , kt. tu máte pod nosom kazdy deň . A ich názor je oproti názoru tej sprostani , ktorá ani nevie ako sa ku korytu dostala , je pre mna osobne ďaleko validnejši . Žiaľ nie sú vláda , len konzultanti ... žiaľ .

Skús sa na to pozrieť trošku s nadhľadom. Ak by tých 160 tis. dávok naozaj bola pravda, sú to 2% toho čo potrebujeme. V podstate nič. Napáchalo by to viac škody ako osohu. Kým sa nezačne masovo očkovať, takéto čiastkové očkovanie v podstate nič nerieši. A žiadne masové dodávky by sme od Rusov nedostali. Väčší efekt by malo zrušenie toho šialeného testovania. Patríme k najhorším na svete. Je zjavné, že to nefunguje a to som tomu v októbri veril. Klus v TV povedal, že ľudia sa vracajú z exotiky a chvália sa, že sa tvária, že cestujú z Hainburgu. Nikto nekontroluje opatrenia. Už je zjavné, že všetko robia zle a Sulík s Kollarom čušia. Teraz skočili na populárnu vlnu medzi konšpirátormi, Sputnik V. Matovič si spravil na Facebooku prieskum, kto by sa ním dal zaočkovať. LOL Veď tí dezoláti čo na konšpiračných weboch kričia po Sputniku sa zaočkovať nedajú ničím. Ani Sputnikom. To majú akurát hlúpe reči na Facebooku. A normálny človek by mal moc váhať. Hoci nesie tá vakcína stopy Oxfordu, nebola poriadne otestovaná, samotní Rusi sa ňou neočkujú a odmietajú (áno, to divadlo čo robia je odmietanie) ju zaregistrovať v EMA. To všetko vyvoláva pochybnosti. Je tu rovnako čínska vakcína a sú údajne aj iné vakcíny. Divadlo sa robí iba s Ruskou vakcínou. Keď si ju zaregistrujú v EU, nevidím problém ju kúpiť. Ale podporovať ich v tej ich snahe rozkladať členské štáty EU, len preto že duch svätý so svojim pomäteným šéfom nemajú riešenie, je proste hlúposť. Matovič sa dnes prepol z módu testovania do módu Sputnik a Facebook zaplaví vyhláseniami, koľko ľudí zabila Remišová.
Ja samozrejme netvrdím, že tá vakcína je zlá. To zatiaľ nikto nevie aká je. Ale kupovať tú vakcínu za daného stavu by bolo iba ďalšie zlé rozhodnutie tejto vlády.
18.02.2021 - 21:53:55
013
Je smutne aj tragicke.ze Cesi a my po Bergame budeme vystrahou pre cely svet.
Naviac ked sme vedeli co nas caka. V CZ dnes skolabovali nemocnice. Teda chorych pacientov z inych Nemocnic uz neprimaju kedze su vsetky plne a teda doktori budu rozhodovat o.tom koho.liecit a koho nie.
Som zvedavy ci by si nikto z Vas ten sputnik nepichol ak by vedel ze moze tym zachranit napr seba alebo blizkych. Myslim ze niesme v situacii kedy si mozme vyberat aku vakvinu brat.
18.02.2021 - 22:11:40
12
Joe70 napísal:
Skús sa na to pozrieť trošku s nadhľadom. Ak by tých 160 tis. dávok naozaj bola pravda, sú to 2% toho čo potrebujeme. V podstate nič. Napáchalo by to viac škody ako osohu. Kým sa nezačne masovo očkovať, takéto čiastkové očkovanie v podstate nič nerieši. A žiadne masové dodávky by sme od Rusov nedostali. Väčší efekt by malo zrušenie toho šialeného testovania. Patríme k najhorším na svete. Je zjavné, že to nefunguje a to som tomu v októbri veril. Klus v TV povedal, že ľudia sa vracajú z exotiky a chvália sa, že sa tvária, že cestujú z Hainburgu. Nikto nekontroluje opatrenia. Už je zjavné, že všetko robia zle a Sulík s Kollarom čušia. Teraz skočili na populárnu vlnu medzi konšpirátormi, Sputnik V. Matovič si spravil na Facebooku prieskum, kto by sa ním dal zaočkovať. LOL Veď tí dezoláti čo na konšpiračných weboch kričia po Sputniku sa zaočkovať nedajú ničím. Ani Sputnikom. To majú akurát hlúpe reči na Facebooku. A normálny človek by mal moc váhať. Hoci nesie tá vakcína stopy Oxfordu, nebola poriadne otestovaná, samotní Rusi sa ňou neočkujú a odmietajú (áno, to divadlo čo robia je odmietanie) ju zaregistrovať v EMA. To všetko vyvoláva pochybnosti. Je tu rovnako čínska vakcína a sú údajne aj iné vakcíny. Divadlo sa robí iba s Ruskou vakcínou. Keď si ju zaregistrujú v EU, nevidím problém ju kúpiť. Ale podporovať ich v tej ich snahe rozkladať členské štáty EU, len preto že duch svätý so svojim pomäteným šéfom nemajú riešenie, je proste hlúposť. Matovič sa dnes prepol z módu testovania do módu Sputnik a Facebook zaplaví vyhláseniami, koľko ľudí zabila Remišová.
Ja samozrejme netvrdím, že tá vakcína je zlá. To zatiaľ nikto nevie aká je. Ale kupovať tú vakcínu za daného stavu by bolo iba ďalšie zlé rozhodnutie tejto vlády.


Pozerať sa s nadhľadom ? Či zomrie zopar stovák ľudí , hore dole ? Zomrel ti niekedy pacient a ty si sa mu pozeral priamo do jeho oči ?! Už ma neser ! Tváriš sa ako bachar z Dachau , ale smrť si videl tak bo filme s JCVD alebo Segalom .
Len taka paralela ... videl si film Schindlerov zoznam ? Pamätáš si tu scénu ako “ kupoval “ zivoty židov za svoj majetok ? Kupoval zivoty jednotlivo . Tak sa treba na to pozerať ... mojou optikou . Bo pre teba , že 80K životov je 💩 , tvoj názor nezdieľam ...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 18.02.2021 - 22:16:33, celkovo upravené 1 krát.

18.02.2021 - 22:13:02
02
80k zaočkovaných neregistrovanou vakcínou opradenej mnohými pochybnosťami ja naozaj nevidím ako 80k zachránených životov.
18.02.2021 - 22:16:19
03
Ešte šťastie , že to nevidim tak ako ty 😜
18.02.2021 - 22:17:50
01
keyboard_arrow_up