Akoze fakt si cakal odpoved ze sorry ludkovia je to uplne na pikacu ale aj tak to do vas chceme napichat? Naozaj?
Este povedz ze veris na deda mraza.
19.03.2021 - 00:26:43
02
Verit na deda mraza je urcite mensie zlo ako verit samostudovanym internetovym odbornikom ktori dokola omielaju bludy co si precitaju na fejsbuku.
19.03.2021 - 07:19:02
024
scarinko čím ďalej tým viac nás presviedčaš o tom že si tak trošku blb...ale veď v pohode, kľudne ďalej dôveruj blbinám z FB a zdielaj jednu pikačovinu za druhou...
19.03.2021 - 07:49:39
04
Tak nič , nooo . Viacerych kovid presvedčil na druhý alebo tretíkrát . Snaha bola 🙅‍♂️
19.03.2021 - 08:03:57
02
Volodja napísal:
Priemerný vek dožitia na Slovensku je 77 rokov, v Dánsku 81. Očakávaná dĺžka života v zdraví je na Slovensku len 55 r, v dánsku je to 62. V tvojom regióne ešte o čosi menej ako priemer. A nesúď podľa seba. Nie každý slovenský dôchodca má FTP 4 W/g ;). Čiže ak by stávkové kancelárie vypísali kurzy na obete pandémie, boli by sme oproti Dánom veľkí outsideri. Matovič sa na britskú mutáciu vyhovárať nemôže, ale nemôže ani za to, ako veľmi zhumpľovaní sa tí ľudia do tých nemocníc dostávajú.


ešte ne som dochodca, ešte nejakých 7 rokov mi chýba a matovič za našu brindu može svojimi Ag bombami - ludia namiesto toho aby zostali po kontakte s infikovaným v izolácii chodia po po Ag testoch ktoré im vyjdu 2 - 3 dni po kontakte negatívne a oni potom v domnení že sú zdraví šíria nákazu dalej - celé zle, a to nehovorím o falošne negatívnych Ag testoch ludí s menšou viralnou náložou, matovičove Ag bomby boli chyba, mali sme sa zamerat na PCR testovanie, bolo to jasné už po 1. masovom Ag testovaní v novembri kedy sa pandemická situácia nezlepšila ani napriek zatvoreniu škôl a dalším opatreniam na zníženie mobility lebo sa udržiavala vyššia mobilita milionmi pohybov osôb za negatívnymi lajstrami a už spomenutým zmeneným správaním kvoli negatívnym lajstrám z masových Ag testovaní - tažké pochopit ?


Naposledy upravil ivan dňa 19.03.2021 - 08:39:27, celkovo upravené 1 krát.

19.03.2021 - 08:23:31
01
Čiže si dostal vakcínu na Cibulkovú? Išiel si do nemocnice, chcel si masť na vagínu a dostal vakcínu?
19.03.2021 - 08:27:57
01
"Štátny ústav pre kontrolu liečiv v stredu počas mimoriadneho zasadnutia parlamentného zdravotníckeho výboru potvrdil, že naďalej trvá na odporúčaní pokračovať v očkovaní vakcínou AstraZeneca. Zároveň však lekárom odporúča urobiť s pacientom dotazník, ktorý môže naznačiť zvýšené riziko vakcíny pre pacienta."

Presne ako som pisal ;)
19.03.2021 - 08:31:22
00
JoKo Ja som mal tiež nedobrý pocit, či nejdem "na Cibulkovú". Pretože som šiel ako náhradník.
Hlava mi to celkom neberie, ale na konci očkovacieho dňa ostáva niekoľko dávok, ktoré vraj musia vyliať, ak sa nepoužijú. Vtedy obvolávajú náhradníkov. Takže ako náhradník, si na záver dňa priravený v naštartovanom aute vyraziť.
Nerozumiem, prečo sa nedajú tie vakcíny viac skladovať. A ešte ja som bol na začiatku, keď bol väčší chaos a náhradníkov bolo treba asi viac. Teraz asi majú lepšiu oraganizáciu...
19.03.2021 - 08:56:20
00
Zipsik napísal:
scarinko čím ďalej tým viac nás presviedčaš o tom že si tak trošku blb...ale veď v pohode, kľudne ďalej dôveruj blbinám z FB a zdielaj jednu pikačovinu za druhou...

Misko ty ma napriklad uz presviedcat nemusis, uz si ma davno presvedcil. A nielen mna. ;)
19.03.2021 - 09:01:33
00
JoKo napísal:
Čiže si dostal vakcínu na Cibulkovú? Išiel si do nemocnice, chcel si masť na vagínu a dostal vakcínu?


na aku Cibulkovu - normalne som mal narok podla vykonávaného povolania
19.03.2021 - 09:01:51
00
Kice Aj ja som bol prihlásený ako náhradník na Pfizera. Tiež som dva týždne čakal od jednej do druhej, či sa neozve telefón. A potom som zachytil info, že v BA je prihlásených 25 tis. náhradníkov a priemerne denne potrebujú plus mínus piatich.
A len medzi nami - napísal som to, lebo to bol Ivan... Tiež asi náhradník, ale nedalo mi

Edit: nakoniec učiteľ, zaslúži si... ivan - tento raz sa ospravedlňujem za rýpanie
19.03.2021 - 09:06:19
04
Kice napísal:
JoKo Ja som mal tiež nedobrý pocit, či nejdem "na Cibulkovú". Pretože som šiel ako náhradník.
Hlava mi to celkom neberie, ale na konci očkovacieho dňa ostáva niekoľko dávok, ktoré vraj musia vyliať, ak sa nepoužijú. Vtedy obvolávajú náhradníkov. Takže ako náhradník, si na záver dňa priravený v naštartovanom aute vyraziť.
Nerozumiem, prečo sa nedajú tie vakcíny viac skladovať. A ešte ja som bol na začiatku, keď bol väčší chaos a náhradníkov bolo treba asi viac. Teraz asi majú lepšiu oraganizáciu...


Netreba mať zlý pocit a ani “ mindráky” že si vakcinovany ... systém ti to legálne ponúkol , ponuku si využil . Nic viac nic menej . Keby ste vedeli to čo ja, sebatrýznenie by vás hneď prešlo .

Všetko dobre želám .
19.03.2021 - 09:16:42
12
JoKo ja som sa rozhodoval medzi "horšou" Astrou hneď a "lepším Pfizerom" neviem kedy. Bral som vrabca v hrsti.
Okrem toho mám tiež nárok podľa povolania - robím servis na MR v nemocniciach, len keď som riešil moje očkovanie, všetky výnimky boli zrušené. Nerobím toho veľa - tak 1-2x do mesiaca, ale nerád chodím do nemocníc.
19.03.2021 - 09:51:25
00
Kice Aj ja by som nemal problém, dať si pichnúť Astru, ale... Som na pokraji horného limitu, ktorý bol zvýšený pred dvomi-tromi týždňami. A mám voperovanú svinskú chlopňu, každé ráno mám na stole tabletku proti tvorbe trombov. Takže určitá obava tu je.

Na druhej strane - u nás bolo cca 250 tis. ľudí zaočkovaných Astrou, pričom bolo zaznamenané 1 úmrtie dva týždne po injekcii. Nepreukázala sa súvislosť medzi vakcínou a úmrtím, v tomto Michalovi Palkovičovi a Vlaste Vyhnálkovej verím. Ale aj tak môže byť Astra štartérom problémov...

Avšak, z tých 250 tis. ľudí pichnutých Astrou by štatisticky cca 2,5 tis. v priebehu roka zomrelo. Vzhľadom k tomu, že Covid zvyšuje úmrtnosť, tak by to bolo cca o 250 ľud viac. Je vysoká pravdepodobnosť, že týchto 250 ľudí po vakcináciou Astrou nezomrie na Covid, lebo ak náhodou aj dostanú Covid, tak budú mať ľahší priebeh ochorenia (chrípočka), nezaťažia nemocnice a ani pitevne.

Na tretej strane - štatisticky mi to je jasné, veľké čísla nepustia, výhody očkovania Astrou nepustia, ale čo ak práve ja budem ten jeden? Ale mať o 20 rokov menej, byť zdravotne bezproblémový, tak neváham.
19.03.2021 - 10:40:23
00
JoKo napísal:
Kice Aj ja by som nemal problém, dať si pichnúť Astru, ale... Som na pokraji horného limitu, ktorý bol zvýšený pred dvomi-tromi týždňami. A mám voperovanú svinskú chlopňu, každé ráno mám na stole tabletku proti tvorbe trombov. Takže určitá obava tu je...

JoKo, ten argument je naopak, prave "vdaka" tabletke proti trombom by si mal byt mimo obliga. Ale ako si vcera spominal, najlepsia je konzultacia s tvojim kardiologom, riesia to teraz na dennej baze. Internet sa k tomu nema co vyjadrovat...

a sam vies dobre, ze limit/vek je len cislo :lol:
19.03.2021 - 10:53:38
04
keyboard_arrow_up