Nie, ta mala 38, bola stredoskolska ucitelka a zomrela na konci februara.
22.03.2021 - 11:15:34
02
preto sa pytam, lebo nic ine sa nikde neobjavilo
22.03.2021 - 11:16:55
00
cisto zo srandy, tromboza nevznikne z hodiny na hodinu, ano su ludia ktory maju vrodeny syndrom lepivych doštičiek a prežiju cely život a ani o tom nevedia a potom su taky ktory dostanu v 29 emboliu. Pred emboliou zacinaju aj varovne signaly, neznesitelna bolest nohy, opuch a nasledne neznesitelna bolest v spodnej casti rebier.

jedine ze tromb vosiel do mozgu alebo srdca a amen......
22.03.2021 - 11:23:48
01
Jezus napísal:
6 dni po a doteraz ziadna informacia nikde v mediach? Nechce sa mi verit, ze by sa toho nechytili.

Ja mu verim. Nechce sa mi totiz verit, ze by vobec existoval taky ch_uj, ktory by si nieco take vymyslel. Na druhej strane ale par stran dozadu jasne prehral suboj v doveryhodnosti s dedom mrazom...
22.03.2021 - 11:38:21
07
Ano. Aj ja som scarinko-vi veril. Teraz si ale nie som isty.
22.03.2021 - 11:48:14
01
ehm, neviem co chcete, mam ist natocit rozhovor s manzelom? nie som taky idiot aby som si toto vymyslal koli nejakemu foru. Mne je u zadnice ci sa tu da alebo neda niekto pichnut a ake bude mat nasledky. Ja si riesim svoje okolie a rodinu. Nemusite mi verit, nikto vam to nekaze.
Preco to nie je rozmazane po novom case neviem, nechcem do toho velmi rypat, nie je to velmi citlive. Mozno riesia tu sukromnu pitvu len teraz to asi nejde hned. Ale to len hadam.
22.03.2021 - 11:51:07
00
Len pre info, to ze 38 rocny clovek a hlavne v strednej europe umrie na nasledky trombozy nieje az tak prekvapujuce,
ale asi pre media lepsie zneje ze mlady clovek zomrel po aplikacii vakciny.
Mna tromboza takmer zabila v 29r a ani by pes po mne nestekol a to som bol vo vrcholovej kondicnej forme.
Zle je, ze vela ludi ani nevie ze danu mutaciu ma a pritom je najrozsirenejsia prave v strednej europe,
liberalne Polsko a Slovensko su v tomto asi na 1 mieste.
- vela robi aj strava, ja som vtedy schudol
-53kg a doslova som sa predavkoval listovou zeleninou, ktora "husti krv", ja som siel samozrejme extrem.
cize to nezvalujme len na vakcinu,
22.03.2021 - 12:02:55
02
Jezus napísal:
Takze bude velka studia. Sice s minimalne polrocnym sklzom, ale lepsie ako nic.

https://www.trend.sk/spravy/ivermektin-znizil-umrtia-75-percent-ukazal-preco-vyspely-svet-boji-covidom-zlyhal

Rok od zistenia,ze 40 rokov stary liek dokaze v skumavke virus zneutralizovat. Sa ide testovat. Nadhera. Nez to dotestuju, uz bude po. Ale inak vdaka za odkaz. Btw, pred par dnami aok som siel z obchodu, som zapocul dvoch ludi sa o tom bavit, tajna odovzdavka , ako za smelinarskych cias :lol:
22.03.2021 - 12:31:26
01
ivan keby si v tomto okamihu začal aj tu v strede Európy izolovať z pár odchytených zvieratiek vírus za vírusom tak by si zistil, že pár neznámych druhov nájdeš v každom z nich - objaviť nový vírus nie je ani na nejaké dlhé hľadanie, ako skôr dôkladné prezretie skoro akejkoľvek a kdekoľvek odobratej vzorky
po dlhej robote by si možno už v prvom našiel nejaký doteraz neznámy vírus, ktorý by bol schopný infikovať ľudské bunky
a na konečný, možno ani nie veľký počet pokusov by si našiel nejaký, ktorý by si aj reálne pocítil
k tomu netreba nijaké laboratórium, to sa vyrába samo od seba každú sekundu všade, takže na kerého Alaha voliť ako interpretáciu tú najmenej pravdepodobnú možnosť?

navyše, biologická zbraň má byť niečo, čo sa dá, ako sa na zbraň patrí, aj nejako mieriť, nie že collateral damage zahŕňa 50 % vlastných
takže celkom dobré by bolo - a ver tomu, že aj slušne účinné - rozšíriť v strednej Európe choleru
očkovacia látka na to síce je (krátkodobo účinná), ale NIKTO tu nie je očkovaný (ak si sa zrovna nechystal/nevrátil zo sračkolín končín), takže by to spôsobilo chaos, opatrenia, náklady (vojna je forma medzištátnej exekúcie = spôsobuješ protivníkovi NÁKLADY, až to vzdá - ďalší príklad je dnešná munícia, 5.45WP/5.56NATO síce umožňuje niesť viac streliva, ale 7.62 je presnejšie - zato tie 5.niečo skôr prebijú aj bežné vesty/prilby a spôsobujú vcelku impresívne, hoci nie nutne letálne zranenia, a zakiaľ mŕtvolu zaharabeš a vybavené a nový človek stojí 20 min *****, tak kripla musíš niekoľko desiatok rokov živiť - NÁKLADY)
ty by si zatiaľ poslal zaočkované (OL existuje) jednotky, ktoré by kontrolovali územie a bavili sa na zelených ksichtoch drepnutých za kríkmi, ich by sa to netýkalo
toto je "mierenie" biologickej zbrane, nie že ti bude nekontrolovane behať 3x okolo sveta
navyše ti to väčšina tvojich budúcich subsidiaries prežije a budeš ich môcť napr. totálne nasadiť, a vzhľadom na dobre známy spôsob prenosu (fekálno-orálny) to ťažko chytíš :)

keby si chcel urobiť niečo ako totálnu deštrukciu, tak 2 krajiny na svete stále majú pravé kiahne, proti ktorým sa pri ich smrtnosti cca 30 % od 1980 (eradikácia) neočkuje, vôbec a nikde - lenže to, že by si zrazu začal masívne očkovať vlastné obyv. by neušlo pozornosti
22.03.2021 - 12:44:18
00
lto napísal:
Rok od zistenia,ze 40 rokov stary liek dokaze v skumavke virus zneutralizovat. Sa ide testovat. Nadhera. Nez to dotestuju, uz bude po. Ale inak vdaka za odkaz. Btw, pred par dnami aok som siel z obchodu, som zapocul dvoch ludi sa o tom bavit, tajna odovzdavka , ako za smelinarskych cias :lol:


..a vyplachovanie pluc dezinfekciou a injekcie slnecnych lucov ani len nezacali testovat
22.03.2021 - 13:09:44
00
Neexistuje taký chorý človek, ktorý by sa nemohol dať zaočkovať, vraví izraelská hematoonkologička Polina Stepenská. Ona sama očkuje pacientov s imunodeficientnými ochoreniami už tri mesiace po transplantácii kostnej drene. Ľudia s ťažkými alergiami dostávajú vakcínu pod dohľadom odborníkov na špecializovaných klinikách. /denník N /

Takze vakcinacia proti “ kliešťam” , heej 😂 ? Takze , budeš mat bezpečný pohyb v železiarstve a v obchodoch pre kutilov , predpokladám . V prípade ak myslel vakcinaciu proti kliešťovej encefalitíde , to je už ina vec . U daného jedinca ťažko určiť o čo vlastne išlo ...len aby vôbec bol povolený pohyb v tých lesoch , keď kovid nebude pod kontrolou .
22.03.2021 - 13:40:35
01
tulenik napísal:
ivan keby si v tomto okamihu začal aj tu v strede Európy izolovať z pár odchytených zvieratiek vírus za vírusom tak by si zistil, že pár neznámych druhov nájdeš v každom z nich - objaviť nový vírus nie je ani na nejaké dlhé hľadanie, ako skôr dôkladné prezretie skoro akejkoľvek a kdekoľvek odobratej vzorky
po dlhej robote by si možno už v prvom našiel nejaký doteraz neznámy vírus, ktorý by bol schopný infikovať ľudské bunky
a na konečný, možno ani nie veľký počet pokusov by si našiel nejaký, ktorý by si aj reálne pocítil
k tomu netreba nijaké laboratórium, to sa vyrába samo od seba každú sekundu všade, takže na kerého Alaha voliť ako interpretáciu tú najmenej pravdepodobnú možnosť?

navyše, biologická zbraň má byť niečo, čo sa dá, ako sa na zbraň patrí, aj nejako mieriť, nie že collateral damage zahŕňa 50 % vlastných
takže celkom dobré by bolo - a ver tomu, že aj slušne účinné - rozšíriť v strednej Európe choleru
očkovacia látka na to síce je (krátkodobo účinná), ale NIKTO tu nie je očkovaný (ak si sa zrovna nechystal/nevrátil zo sračkolín končín), takže by to spôsobilo chaos, opatrenia, náklady (vojna je forma medzištátnej exekúcie = spôsobuješ protivníkovi NÁKLADY, až to vzdá - ďalší príklad je dnešná munícia, 5.45WP/5.56NATO síce umožňuje niesť viac streliva, ale 7.62 je presnejšie - zato tie 5.niečo skôr prebijú aj bežné vesty/prilby a spôsobujú vcelku impresívne, hoci nie nutne letálne zranenia, a zakiaľ mŕtvolu zaharabeš a vybavené a nový človek stojí 20 min *****, tak kripla musíš niekoľko desiatok rokov živiť - NÁKLADY)
ty by si zatiaľ poslal zaočkované (OL existuje) jednotky, ktoré by kontrolovali územie a bavili sa na zelených ksichtoch drepnutých za kríkmi, ich by sa to netýkalo
toto je "mierenie" biologickej zbrane, nie že ti bude nekontrolovane behať 3x okolo sveta
navyše ti to väčšina tvojich budúcich subsidiaries prežije a budeš ich môcť napr. totálne nasadiť, a vzhľadom na dobre známy spôsob prenosu (fekálno-orálny) to ťažko chytíš :)

keby si chcel urobiť niečo ako totálnu deštrukciu, tak 2 krajiny na svete stále majú pravé kiahne, proti ktorým sa pri ich smrtnosti cca 30 % od 1980 (eradikácia) neočkuje, vôbec a nikde - lenže to, že by si zrazu začal masívne očkovať vlastné obyv. by neušlo pozornosti


Nemal som sa na mysli zámerné nakazenie vírusom Sars-cov2 ale nehodu v laboratóriu vo Wu-chane - či je 100 % istota že sa pri nehode, počas manipulácie so vzorkami vírusu Sars-cov2 niekto nenakazil a nerozšíril to na dalších ľudí.
22.03.2021 - 14:37:55
00
ivan také veci sa nestávajú. A už vôbec nie vo svete, kde na patogén v skutočnosti vyžadujúci BSL 2 používajú BSL 4.
Inak: vo Wu-hane pokiaľ viem základ týchto "alterna podozrení" v tom, že tam majú BSL 4 pracovisko.
No to je pekné, lenže už BSL 3 je určené na to, aby sa v ňom bezpečne robilo s patogénmi šíriacimi sa vzduchom. Čiže ak len nevysvetliteľná súhra mnohých náhod a debility by vedela zabezpečiť únik z BSL 3, aký level treba na únik z BSL 4?
Pričom, ako je zvykom, už countermeasures BSL 3 kategórie sú slušne prehnané.
Nehovoriac o tom, že tam nenájdeš človeka pod úrovňou magistra, ktorý si prešiel 3-5 rokmi buzerácie a postupy ovláda aj o tretej ráno okamžite po zobudení. Nebavíme sa o natieračoch a taxikároch. To sú ľudia, čo ak nastane problém, vedia, že nastal problém a aj čo s ním. To nie sú splašene pobiehajúce sliepky.
Ako sa chceš nakaziť?
upload.wikimedia.org
(to je zrovna z BSL 3 labu - to digo ťahá vzduch z labáku a vyfukuje ho cez filtre a ak chceš namietnuť že čo ak filter kiksne, tak to, že za filter A sa dá zaradiť filter B, prípadne C, pričom každý z nich by riešil problém aj sám, by napadlo ľudí už v 19. storočí - long story short, tým, že ideš pizúkať do vecí, ktorým nerozumieš, predpokladáš kraviny, ktorým sa vedel vyhnúť už dvorný alchymista Ramessa II.).

Písal sa rok 1978, nastalo posledné úmrtie na kiahne v GB a už od začiatku bolo všetkým jasné, že patogény z laboratórií proste neunikajú:
https://en.wikipedia.org/wiki/1978_smallpox_outbreak_in_the_United_Kingdom#Conclusions_and_impact
zrovna po tomto incidente sa prevádzkové aj konštrukčné predpisy (zjavne už vtedy dostačujúce) ešte viac pritiahli. Z môjho hľadiska je divné, ako mohla nejaká fotografka len tak, bez cudzieho dozoru, vojsť do toho laboratória. A ak mala vlastné kľúče, na základe čoho ich mala. Keďže stihla prv umrieť ako si ju podali páni Natrhnutá Slezina a Vyrazený Zub z MI5, tak sa už nedozvieme, ako sa jej podarilo infikovať. Normálne sa to rozhodne nedalo. Kriminálnemu systému sa ani nepodarilo nikoho "popoťahovať".

Asi si treba uvedomiť, že vymakané postupy na prácu s akýmikoľvek patogénmi tu boli už pred WWII, nie je to nič prevratné a nič nové
(a v neposlednom rade v Číne používajú motiváciu v podobe kolov na štadiónoch, od ktorých majú průseráci pekný a posledný výhľad na obecenstvo)
22.03.2021 - 16:43:21
02
Hmm, robim v IT security uz veeelmi dlho ale bezpecny system som este nevidel. A to som toho videl vela.
A teraz tu citam, ze v biolabakoch to tak je. No, to mozno. Ale uz som toho videl vela aby som tomu neveril.
22.03.2021 - 16:50:47
02
Hlavne priemerne uvazujuci clovek si musi dat suvis s tým ze virus sa rozsiril zrovna v meste kde su tie laboratoria. To by bola tiez riadna suhra okolnosti ak by to nebolo z tadial ale z prirody. Kazdopadne nemyslim si ze to tu niekto planoval. Ale je mozne ze na zaklade tohoto sa nejaky magor najde v buducnosti co by chcel takto vyvolat pandemiu. Len lahko sa moze stat ze sa to obrati proti nemu.
22.03.2021 - 16:57:18
00
keyboard_arrow_up