Slovenský primár v USA: Ivermektín ani antigénové testy nepoužívame. Dvadsať percent falošnej pozitivity alebo negativity, to je neprijateľné
https://dennikn.sk/2321686/slovensky-primar-v-usa-ivermektin-ani-antigenove-testy-nepouzivame-dvadsat-percent-falosnej-pozitivity-alebo-negativity-to-je-neprijatelne/?ref=tit1

to k svedkom testovacim....
23.03.2021 - 08:40:24
00
jurot napísal:
To sem nepostuj lebo nie su zaockovani a ani deti nemaju zaockovane a jeden jedinec s gerontami hned to vyhodnoti ze vsetci zhynu


Prestaň ma citovať , prestaň si cicinu so mnou merať , tvar sa že nie som ... v tvojom prípade tuho rozmyslam , či ta vakcinacia proti encefalitíde v tvojom konkrétnom prípade čo si si už vo februári aplikoval “nájde “ cieľový organ . Som na 100% presvedčený , že nie . To , že viac-menej cely vyspelý svet vidí nadej z pandemie vo vakcinacii , a ty nie , ? to pre tuto komunitu znamená . Tvoj debilny postoj si tu už opakovane “ vyronil “ , myslím že stačilo . A najväčšia sranda je , že tyto popierači kovidu začnú plniť nemocnice práve v čase, keď sa zaočkovancom skončí rok a pol trvajúce trápenie . Budú chorí , budú sediet na riti s nemožnosťou opustiť hranice republiky , umierať a zvalovať úmrtia svojich blízkych ktorých vo svojej obmedzenosti a debilite presvedcili o škodlivosti vakcinacie na vakcinacnych fundamentalistov ... ľudí ako si ty mám tak na saláme , že ich už ani neľutujem keď ich kovid presvedčí o svojej existencii.

OFF Jurot
23.03.2021 - 09:03:35
011
Ty si tu na mne onanujes ( termin si pouzil ty) a oznacujes ma za jedinca
Ja na rozdiel od teba mily moj som zni raz nepouzil vulgarizmus. Kto z tebou jesuhlasi je hned ...
23.03.2021 - 09:22:59
01
jurot napísal:
To sem nepostuj lebo nie su zaockovani a ani deti nemaju zaockovane a jeden jedinec s gerontami hned to vyhodnoti ze vsetci zhynu


Nevyhnutnosť smrti by som nerozoberal, akurát k úvodu by som tam doplnil ZATIAĽ, lebo začali s vakcináciou až v polke februára. Vzhľadom k tomu, že od začiatku postupujú v súlade s vedeckými poznatkami nie je prekvapujúce, že ten ich plán má jednak hlavu aj pätu a druhak nikde netvrdia ani nenaznačujú, že ich recept na COVID-19 sa zaobíde pokojne bez očkovania - podľa tohto We're planning the infrastructure, logistics, training and technology to support New Zealand’s largest immunisation programme. je to skôr presne naopak ...

https://www.health.govt.nz/our-work/diseases-and-conditions/covid-19-novel-coronavirus/covid-19-vaccines/covid-19-vaccine-strategy-and-planning
23.03.2021 - 09:36:12
02
tak porovnavat funkcnost opatreni na izolovanom ostrove s pevninou kde je x krajin a schengen, no neviem, vam musi ebat chlapi, musi ebat 🤨
23.03.2021 - 09:44:53
05
tulenik napísal:
ivan také veci sa nestávajú. A už vôbec nie vo svete, kde na patogén v skutočnosti vyžadujúci BSL 2 používajú BSL 4.
Inak: vo Wu-hane pokiaľ viem základ týchto "alterna podozrení" v tom, že tam majú BSL 4 pracovisko.
No to je pekné, lenže už BSL 3 je určené na to, aby sa v ňom bezpečne robilo s patogénmi šíriacimi sa vzduchom. Čiže ak len nevysvetliteľná súhra mnohých náhod a debility by vedela zabezpečiť únik z BSL 3, aký level treba na únik z BSL 4?
Pričom, ako je zvykom, už countermeasures BSL 3 kategórie sú slušne prehnané.
Nehovoriac o tom, že tam nenájdeš človeka pod úrovňou magistra, ktorý si prešiel 3-5 rokmi buzerácie a postupy ovláda aj o tretej ráno okamžite po zobudení. Nebavíme sa o natieračoch a taxikároch. To sú ľudia, čo ak nastane problém, vedia, že nastal problém a aj čo s ním. To nie sú splašene pobiehajúce sliepky.
Ako sa chceš nakaziť?

(to je zrovna z BSL 3 labu - to digo ťahá vzduch z labáku a vyfukuje ho cez filtre a ak chceš namietnuť že čo ak filter kiksne, tak to, že za filter A sa dá zaradiť filter B, prípadne C, pričom každý z nich by riešil problém aj sám, by napadlo ľudí už v 19. storočí - long story short, tým, že ideš pizúkať do vecí, ktorým nerozumieš, predpokladáš kraviny, ktorým sa vedel vyhnúť už dvorný alchymista Ramessa II.).

Písal sa rok 1978, nastalo posledné úmrtie na kiahne v GB a už od začiatku bolo všetkým jasné, že patogény z laboratórií proste neunikajú:
https://en.wikipedia.org/wiki/1978_smallpox_outbreak_in_the_United_Kingdom#Conclusions_and_impact
zrovna po tomto incidente sa prevádzkové aj konštrukčné predpisy (zjavne už vtedy dostačujúce) ešte viac pritiahli. Z môjho hľadiska je divné, ako mohla nejaká fotografka len tak, bez cudzieho dozoru, vojsť do toho laboratória. A ak mala vlastné kľúče, na základe čoho ich mala. Keďže stihla prv umrieť ako si ju podali páni Natrhnutá Slezina a Vyrazený Zub z MI5, tak sa už nedozvieme, ako sa jej podarilo infikovať. Normálne sa to rozhodne nedalo. Kriminálnemu systému sa ani nepodarilo nikoho "popoťahovať".

Asi si treba uvedomiť, že vymakané postupy na prácu s akýmikoľvek patogénmi tu boli už pred WWII, nie je to nič prevratné a nič nové
(a v neposlednom rade v Číne používajú motiváciu v podobe kolov na štadiónoch, od ktorých majú průseráci pekný a posledný výhľad na obecenstvo)


Stáva sa aj v lepších rodinách... Napr. v 2007 sa z čista jasna objavila FMD (slintačka a krívačka) v Anglicku, 3 km od 2 labákov (v jednom sa robí top veda, v druhom vakcíny).... https://www.newscientist.com/article/dn12615-faulty-pipe-blamed-for-uk-foot-and-mouth-outbreak/ Zistený vírus bol totožný s tým, s ktorým robia obidva labáky (40 rokov starý izolát z r. 1967). Report z tejto kauzy pre britský parlament má 141 strán https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/250363/0312.pdf Vsadím boty, že podobný report existuje aj v Čine k Wuchan kauze, ale čítať ho môžu možno tak 2-3 najvyšší pohlavári ústredného výboru komunistickej strany...
23.03.2021 - 09:45:26
07
Amici si idu ruky nohy dolamat len aby povolili astru:
https://www.nih.gov/news-events/news-releases/niaid-statement-astrazeneca-vaccine

Alebo je to ldn a len o biznise a teda nech zije pfizer?
23.03.2021 - 09:58:16
00
v USA sa vo velkom ockuje aj Modernou, takisto Johnson & Johnson vakcinou, coskroro sa ma do obehu dostat aj Novavax...takze si to podelia medzi "svoje" firmy :)
23.03.2021 - 10:15:48
01
bikemartin kks dosť dobré, keď skončím s blbosťami, idem sa na ten report pozrieť.
Včera som pozeral aké incidenty sú najčastejšie a väčšinou je to rozliatie, oprskanie, pichnutie sa ihlou a drobné úrazy napr. od rozbitého skla. Čiže veci neprehliadnuteľné a toto dokopy je tak 75 % príhod.
A mne sa podarili max. prsty v beame. Suchár som :D
23.03.2021 - 10:45:39
00
will napísal:
Ahoj, neviem. To je sucast toho clanku na trende. Len som si to pamatal.
Viem, ze je to novinarska fotka a je mozne, ze najprv bolo potrubie k umyvadlu, potom niekto potiahol tu trubku, tak umyvadlo dali na druhu stenu a privodne trubky potom neskor zmenili. Ale ukazuje to, ake hlupe chyby vznikaju v komplexnych systemoch. A na to som chcel poukazat.
Mohol som dat moju skusenost, kde som pol roka planoval zasah na jednom systeme, necheli ho v ziadnom pripade dovolit, lebo ze je uplne kriticky, nakoniec sa nam to po velkych tlakoch podarilo a pri poslednom checkovani pred startom sme zistili ze na DR systeme nemaju ani len nainstalovanu databazu / nie to este zreplikovanych 100 GB dat. A teda ze ten "kriticky system" by sa v pripade vypadku primaru asi za 5 minut na DR neprepol. Len tento priklad nie je tak pekny ako to umyvadlo a vodovodne trubky.

Neznamena, ze verim na 100% tomu, ze ten virus usiel z labaku. Nie. Len ze ta teoria tiez ma nieco do seba a verim, ze to tak mohlo byt.
ti garantujem,ze nic zlozitejsie na zemeguli nemame ako je jadrova elektraren vo svojom komplexnom celku ... aspon o tom ja neviem
a ja pochybujem,ze to odniekial uniklo, somarina

a este keby Ste si precitali JITy ohladne jadrovych-priemyselnych havarii v UK,FRA,USA apod. osobne povazujem USA,UK,FRA za mantinelov paradnych, nasa kultura bezpecnosti je na ovela vyssich urovniach


Naposledy upravil canopus dňa 23.03.2021 - 10:56:24, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2021 - 10:49:38
01
https://www.barrons.com/news/roche-reports-promising-results-from-anti-covid-cocktail-01616484019?tesla=y

toto je cesta, nie ockovanie....
23.03.2021 - 10:56:10
01
Koronavirus je zodpovedny aj za vladnu krizu. Matovič urobí fatálnu chybu nákupom a masovym používaním milionov Ag testov, zhorší tym pandemickú situáciu, vlastnú vinu hodí na Sulíka - obviní ho zo zodpovednosti za tisíce mrtvych a sme tam kde sme nechceli byt.
23.03.2021 - 11:40:48
00
vlastoch napísal:
tak porovnavat funkcnost opatreni na izolovanom ostrove s pevninou kde je x krajin a schengen, no neviem, vam musi ebat chlapi, musi ebat 🤨

taky skvely krizovy manager, ako je veduci nasej gubernie, by dokazal vyvolat pandemiu aj na ISS
23.03.2021 - 12:00:02
02
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jihoafricka-republika-koronavirus-kolektivni-imunita-vedci-nakaza.A210315_124422_zahranicni_jhr
23.03.2021 - 12:31:25
00
to bude asi tym ze v JAR sa vsetce testuju nie raz tyzdenne ale min 2x za 12 hodin, plus nemaju ziadne slumy kde by sa nakaza mohla rychlo sirit a urcite tam cela populacia v pomere 120 percent dodrziava ruska nielen vonku ale aj na zachode a aj vtedy ked su sami v aute
23.03.2021 - 12:42:01
00
keyboard_arrow_up