Ramon1. To o Ag testoch že sú pohroma som len citoval slová tvojho kolegu z covid oddelenia v Nitrianskej nemocnici s realnymi skusenostami ktory po druhej matovičovej Ag bombe ked sa vo februári opat začali plnit nemocnice prosil aby s tým prestal. Tretia Ag bomba už neprišla. Aj preto sa už nemocnice neplnia.
02.04.2021 - 07:31:07
01
ivan napísal:
No vidíš. Nerozumieš a preto píšeš somariny. Nevieš v akej sme situácii, že v tejto situácii ideme uvoľňovať opatrenia a píšeš že sme na dobrej ceste. Nevieš aká je situácia v iných krajinách, že v tých iných krajinách pri neporovnateľne lepšej situácii ako u nás idú opatrenia sprísňovať.


Pošahaná “ optika “ , skresleny usudok ...
02.04.2021 - 07:32:13
00
Tota co máš momentálne na očiach vedla svojho prispevku. Aj tvoj kolega z Nitrianskej nemocnice ma o Ag testoch skresleny usudok ? Alebo skôr ty čo nerozumieš ? Zas klameš. Reagoval si na moj vraj tebou ignorovany prispevok pričom ho nikto necitoval.
02.04.2021 - 07:34:37
01
Ivanko , snáď až teraz pochopiš : 🙈🙉🙊 ...
02.04.2021 - 07:46:19
00
Tu máš niečo prinosne, nie tu tvoju dojmologiu ...

🔓: https://dennikn.sk/2334572/po-prvej-davke-o-80-percent-po-druhej-o-90-vakcina-znizuje-aj-sirenie-virusu-naznacuje-studia/?cst=8787ea9178cfb3ee5fa0ab8504ea4a115e788624
02.04.2021 - 07:50:16
00
Pochopil som že máš skresleny usudok, klameš - dokonca už aj sám seba ked si opat prečítal ignorovaný príspevok, pišeš somariny, ... A neviem prečo tu zrazu miešaš vakcináciu. Vidno že máš v pandémii chaos. Miešaš jablká s hruškami, ...
02.04.2021 - 07:50:53
03
s tymto dokonale suhlasim:
https://dennikn.sk/2334830/vakcin-bude-coskoro-dost-limitovat-nas-zacne-ochota-ist-sa-ockovat-hovori-miko/?ref=mpm

teraz su este jedinci ktori nedockavo cakaju v e cakarni na svoju davku

prideme vsak do bodu zlomu kedy budu volne terminy ockovania a zrazu na nich nikto

to nie je nazor dezolata to je nazor oficialneho predstavitela EK v SR....
02.04.2021 - 08:19:40
00
Lenže toto už nie je sezónna chrípka, ale náboženstvo. A každý má právo na slobodu vyznania. Alebo už aj to nám zobrali? Každý nech si verí čomu chce. Byť ale uctievačom výterov a vakcinácií....Tak to radšej islam :)
02.04.2021 - 09:21:20
04
Ramon, ak ma uz chces zhadzovat, tak si priprav argumenty. Fakt uz mam toho, ze si najmudrejsi dost plne zuby. Nehovorim, ze som, ale Ivan nehovori uplne od veci.
A k tym argumentom:
- premorenie a vakcinaciu som spomenul. A povazujem ich za dolezite ale vakcinovani sme este asi malo aby sa to vyznamne prejavilo. Sledoval som UK a Izrael a pri takychto cislach vakcinacie este taky prepad pripadov nebol.
- nizsia chorobnost a pozvolny pokles hospitalizacii a umrti su dosledky, nie priciny. Dosledky toho, kolko ludi sa nakazi. Tie sa menia po nejakom case ako sa znizi pocet novonakazenych. Preto sa divam na pocty novonakazenych.

Mozno ale ani ten level premorenia a vakcinacie nestaci a u nas je este nieco ine: pozri sa na Madarsko, to je premorene mozno podobne a vakcinovane viac - rozbehla sa tam tretia vlna. A otelpenie je rovnake. Takze mozno nemame pravdu ani jeden.

Ramon, ty si doktor a rozumies tomu ako liecit ludi ked uz ochoreju. Ja som technik a rozumiem sa manazmentu - do liecby sa nestaram, lebo fakt neviem ako liecit cloveka, co uz ochorel. Ale mam nazor na to, co robit aby sa nakazilo co najmenej ludi. A serie ma, ked vidim ako sa "optimalizuju" ucinne prostriedky ako PCR testovanie a kontroly dodrziavania pravidiel. A vali sa do AG testov.
Dal som moj nazor, ze AG testy su zle. A ze keby boli ucinne, tak sa pokles prejavi uz kratko po ich masivnom nasadeni a nie az teraz.

Daj relevantny argument, preco by to tak nemalo byt.
02.04.2021 - 09:26:34
07
tak ako existuje dobry a zly technik existuje dobry a zly doktor....
to ze je niekto doktor este nemusi nic znamenat
02.04.2021 - 09:31:03
06
Na tom, že sa na rozdiel od februára a marca prestali plniť nemocnice má popri zavedených opatreniach, zásluhu nekonanie sa tretieho masového Ag testovania a vyberanie poplatkov policajtmi za zbytočnú zvýšenú mobilitu ľudí s akýmisi certifikátmi vo vreckách.
Rejman. Trebalo ti ? Si dostal bo si bol zas drzý jak tote tri opice co si ich pred chvílou vyrobil :D


Naposledy upravil ivan dňa 02.04.2021 - 10:02:44, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2021 - 09:40:52
02
To sa fakt najde po tych mesiacoch niekto, kto este bude obhajovat to masivne AG testovanie? Vyliate miliony bez efektu, ale ani jedna specializovana vseobecna ambulancia pre chorych...
02.04.2021 - 10:01:23
016
Uz ho nechajte. On ma svoje videnie sveta a neuzna ze je mimo
02.04.2021 - 10:18:54
00
[quote="@1717561"]Ramon, ak ma uz chces zhadzovat, tak si priprav argumenty. Fakt uz mam toho, ze si najmudrejsi dost plne zuby. Nehovorim, ze som, ale Ivan nehovori uplne od veci.
A k tym argumentom:
- premorenie a vakcinaciu som spomenul. A povazujem ich za dolezite ale vakcinovani sme este asi malo aby sa to vyznamne prejavilo. Sledoval som UK a Izrael a pri takychto cislach vakcinacie este taky prepad pripadov nebol.
- nizsia chorobnost a pozvolny pokles hospitalizacii a umrti su dosledky, nie priciny. Dosledky toho, kolko ludi sa nakazi. Tie sa menia po nejakom case ako sa znizi pocet novonakazenych. Preto sa divam na pocty novonakazenych.

Mozno ale ani ten level premorenia a vakcinacie nestaci a u nas je este nieco ine: pozri sa na Madarsko, to je premorene mozno podobne a vakcinovane viac - rozbehla sa tam tretia vlna. A otelpenie je rovnake. Takze mozno nemame pravdu ani jeden.
......,


Ešte raz a naposledy . Sleduj čo chceš , vyhodnocuj na základe svojich “ skúsenosti “ . No prudko ti doporucujem , šír tieto svoje závery len v kruhu rodiny . Nemáš totiž ako som ti opakovane tu písal najmenšiu sajnu o šírení a správaní sa pandemii . Len od teba sa to mocne odráža ako od gumového panáka . Takze oteplenie vravíš hej ... a vieš, že v arabských krajinách je dosť teplo aj bez tvojho oteplenia a pandemia ma všade viac menej rovnaký vývoj ?! A to nehovorím o afrických krajinách a Brazílii , kde je popči teplo a pandemia tam ma rozmery o ktorých ani Ivan netuší . Nemáš vedomosti , skúsenosti už vôbec nie , tak neviem prečo silou mocou sa snažíš presadzovať svoje “ pocity “ . Ber to ako môj posledný, tebe a tvojim vydumaninám venovaný čas .

A ešte Ivánuška, len pre teba 😘 ... bude sa uvoľňovať ako som písal , hoc s tým nesúhlasíš .

🔓 : https://dennikn.sk/2337930/pocet-hospitalizacii-klesol-pod-3-tisic-blizime-sa-do-bordovej-fazy-automatu-co-sa-v-nej-meni/?cst=ef75af81f56b94fb7740091c44c7482a22b5b7c6
02.04.2021 - 13:10:57
03
Človek z praxe ...

thumb_up0thumb_down
02.04.2021 - 14:29:49
02
keyboard_arrow_up