Neočkovaných niekoľko detí (vrátane 4 mesačného ktorého sme hospitalizovali), lebo matka očkovanie odmietla. Rady z internetu, však tam píšu aj lekári. Všetci majú pertussis, samo o sebe smrteľné ochorenie teraz v čase epidémie COVID-19 poteší :(
18.03.2020 - 19:01:01
00
batmanova pomsta - den 13 -
- situacia je vazna - prestali mi chodit letaky do schranky
- s ruskom na hube uz dokazem vybehnut na siedme poschodie
- prichitil som sa ako ho nosim vo vlastnom byte, pritom byvam sam
- stale sa bojim ist do potravin - asi si nieco ulovim v lese
- v lese som stretol konsky povoz - teraz neviem ci som dobre videl alebo su to priznaky koronaviru
- vyriesil som zahadu kam zmizli ludia z mesta - su v lese


inac Gabcikovo - ak je to ten komplex kde som stravil 2 tyzdne na vysokej skole - je to take male sebestacne mesto - nemusel by si vyliezt na vzduch - ucebne, kinosala, jedalne, zdravot. stredisko, ... ubytovanie - v bunkach, pre 2 jedna kupelna.
18.03.2020 - 19:27:44
06
Nechcel som sa k tej teme povodu uz vyjadrovat, kazdy mame svoj nazor, ale vyvratenie konspiracii o povode na cas.sk uz je relevantna info? To je web na ktory sa klika? Lol :-D :hai:
18.03.2020 - 19:31:29
00
8)
i.pinimg.com
18.03.2020 - 19:36:58
029
Gusto0 napísal:
- stale sa bojim ist do potravin

mňa to čaká tiež - jedla mám zatiaľ dosť, ale kua pivo mi došlo
18.03.2020 - 19:42:48
011
Celkom by ma zaujímala cieľová skupina čitateľov, pre ktorú sú určené tie infovojnové články podpísané aeronetom :-( A pevne verím, že napríklad vyjadrenie jeho konstrukce prý vykazuje charakteristické znaky laboratorní manipulace na molekulární úrovni, což každý odborník, který se zabývá molekulární biologií, snadno pozná a vypozoruje na konstrukci viru. nie je citát tej biologičky, ale len skomolenina momentálne výrazne zaostalého pisálka. Keď si mám vybrať medzi vedecko-populárnym interview „by leontynka.cz“ a textom v Nature Medicine, vyberám možnosť B (a z nej teda charakteristické znaky laboratórnej práce nevyplývajú ani len náhodou). Možno by stálo za to pozrieť si aj tú debatu so šéfom CDC, to že niektoré úmrtia boli na účet COVID-19 pripísané dodatočne nie je „jasným dôkazom, že v USA ľudia zomierali pred vypuknutím epidémie v Číne“, to že budú alibisticky tajiť dáta lebo testujú len od 6. marca nesedí s oficiálne potvrdenými prípadmi z 13.01.2020, a hádam netreba dodávať, že jednoznačne potvrdená teória aeronet-u o špičkovej selektívnej biologickej zbrani zameranej na „pľúca ázijských mužov“ (!!!) zavlečenej do Wuhanu pri armádnych hrách tiež tak trošku dosť hapruje. Stačí na to pohľad na online štatistiky - tá úmrtnosť Talianov porovnateľná s Čínou pri ani nie polovici aktívnych prípadov je potom poriadny vojenský, biologický aj logistický prešľap :tmi:
18.03.2020 - 19:47:22
08
K tym konspiraciam.... naplanovy pad dvojiciek z 11.9.2001 bola tiez najskor konspiracia :) no kto si nieco nastudoval a so zdravym rozumom pochopil o co tam islo.. Vsetkci dolezity predtavitelia opustili priestori dvojicek niekolko tyzdnov predtym a to je fakt.. Odbornici tiez sa zhodli ze budovy by len tak nespadli a boli tam umiestnene naloze aby tomu trosku pomohli, to su tiez dokazatelne informacie.. atd atd moc vela nahod Nasledne mali Amici dovod ako zautocit na krajiny ktore dodnes ukupuju pre ich nerastne bohatstvo.. A tiez z tohto vznikla aj migracia ktoru tiez financuju amici, ci uz s ich clnmi, zbranami atd.. kazdy to vidi inak.. ja tu americku politiku nemozem ani citit a nehambim sa to povedat/ napisat, a vobec nevylucujem ani to ze tento virus vymysleli zase len oni.. no a ked vidim ze bude minister obrany pan Nad tak viem co tu mozeme ocakavat v najblizsich rokoch...
18.03.2020 - 19:50:01
01
Vravel som včera. Príroda úraduje.

https://www.aktuality.sk/clanok/774378/koronavirus-vedci-zistili-ze-vznikol-prirodzenym-vyvojom/
18.03.2020 - 19:57:50
00
zejdzek napísal:
K tym konspiraciam.... naplanovy pad dvojiciek z 11.9.2001 bola tiez najskor konspiracia :) no kto si nieco nastudoval a so zdravym rozumom pochopil o co tam islo.. Vsetkci dolezity predtavitelia opustili priestori dvojicek niekolko tyzdnov predtym a to je fakt.. Odbornici tiez sa zhodli ze budovy by len tak nespadli a boli tam umiestnene naloze aby tomu trosku pomohli, to su tiez dokazatelne informacie.. atd atd moc vela nahod Nasledne mali Amici dovod ako zautocit na krajiny ktore dodnes ukupuju pre ich nerastne bohatstvo.. A tiez z tohto vznikla aj migracia ktoru tiez financuju amici, ci uz s ich clnmi, zbranami atd.. kazdy to vidi inak.. ja tu americku politiku nemozem ani citit a nehambim sa to povedat/ napisat, a vobec nevylucujem ani to ze tento virus vymysleli zase len oni.. no a ked vidim ze bude minister obrany pan Nad tak viem co tu mozeme ocakavat v najblizsich rokoch...


a ty mas ten zdravy rozum, ked neovladas ani elementarnu gramatiku slovenskeho jazyka?
18.03.2020 - 20:01:13
012
zejdzek napísal:
K tym konspiraciam.... tak viem co tu mozeme ocakavat v najblizsich rokoch...

Môžeme očakávať prírastok brigádnikov takéhoto typu :)
18.03.2020 - 20:01:47
02
milos21 napísal:
lebo matka očkovanie odmietla. Rady z internetu, však tam píšu aj lekári.

Dnes je lekárov plno v každej bytovke. Ale ty si asi už zvyknutý na také. Mňa toto neustále šokuje, že aj niektorí vysoko vzdelaní ľudia a fakt aj fakt dosť vysoko na rebríčku životnej úrovne sú schopní podľahnúť takýmto "overeným faktom"

Ináč, že vraj už to je v okrese, viete to dúfam vyvrátiť


Naposledy upravil corsair dňa 18.03.2020 - 20:14:49, celkovo upravené 1 krát.

18.03.2020 - 20:05:16
03
Dnes len 8 prípadov stále? A to by mali už pracovať ďalšie labáky. Ešte nie je čas na optimizmus asi ale čo to môže znamenať? Ticho pred búrkou?
18.03.2020 - 20:11:24
00
Jaiub napísal:
Nechcel som sa k tej teme povodu uz vyjadrovat, kazdy mame svoj nazor, ale vyvratenie konspiracii o povode na cas.sk uz je relevantna info? To je web na ktory sa klika? Lol :-D :hai:

Aj mne tam chýba citácia, odkaz na článok, DOI (typický kopirák od TASR bez pridanej hodnoty), ale dá sa to jednoducho dohľadať. Aj wikipédia je super nástroj na získavanie informácii, ak vieš s ňou cez zdroje pracovať.

https://www.nature.com/articles/s41591-020-0820-9.pdf
18.03.2020 - 20:13:50
02
Prepac za tie chyby teda, gramatiku celkom ovladam len pisem z prace a nebolo nejak casu popri praci si to po sebe este opravtit ako napr nominativ mn. č a par preklepov na klavesnici..

No ale islo o myslienku, ta bola podstatna no zial na to nereagujes..

MageZ napísal:
a ty mas ten zdravy rozum, ked neovladas ani elementarnu gramatiku slovenskeho jazyka?
18.03.2020 - 20:27:06
00
no ty si už mal byť ticho a rád, že reagoval iba na tú gramatiky
18.03.2020 - 20:28:44
08
keyboard_arrow_up