Menej svinstva lebo m? Tak sa treba ist pozriet do Ahmedadab-u a do m-casti.
Ako v celej Indii je bordel, ale toto bola extra trieda.
Inac suhlasim, ja sa divim, ze tak dlho to v Indii bolo ok, pri tom ako to tam je nastavene a ako to vyzera.
22.04.2021 - 08:24:13
00
Príloha:
rad.png
rad.png 23.12 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2021 - 09:05:41
00
vidiet, ako 50-tnici cakaju na Pfizer
22.04.2021 - 09:22:41
01
ja sa uz teda idem tiez registrovat a je mi jedno co dostanem. Aj tak to chvilu potrva, mozno v auguste-septembri :?:

--aha tak nie nemozem, este tam neni kategoria pod 40. Ale to je divne, ved nedavno vydali spravu, ze uz moze kazdy
22.04.2021 - 09:27:54
00
Zaregistruj sa ako nahradnik na nahradnici.sk...mna uz volali druhy den po sebe (31r.), ale na moju smolu som sa nevedel dostat do hodiny tam kde to bolo volne (RV,RS)...ako preferovane miesta mam BB/ZV/ZH
22.04.2021 - 09:39:11
01
iron.hide napísal:
ja sa uz teda idem tiez registrovat a je mi jedno co dostanem. Aj tak to chvilu potrva, mozno v auguste-septembri :?:

--aha tak nie nemozem, este tam neni kategoria pod 40. Ale to je divne, ved nedavno vydali spravu, ze uz moze kazdy


bola sprava, ze uvazuju o tom, ze to tak spravia, ziadnu info, ze to je uz mozne som nezachytil
22.04.2021 - 10:44:11
01
daj si rimavsku sobotu a zoberu ta hned
22.04.2021 - 10:46:57
00
sestre dnes dosla sprava, ze ju poistovna vybrala na ockovanie, uz teraz cez vikend. Ma tusim Uniqu a 34 rokov, a pokial viem tak nejaku slabu astmu
22.04.2021 - 11:04:53
00
tomasspura napísal:
Menej svinstva lebo m?

Moslimovia majú celkom nazvime to únosné predpisy o rituálnej čistote. Aspoň to. Vo Váranasí ti spália mrcinu na gháte na pofidérnej hranici z dreva a zbytky po tomto procese mrdnú do Gangy, kde sa o kúsok nižšie vo vode prepichuje nejaký ten hindu fakír a kloktá ten, ehm, elixír, teda zbytky po vymočení tisícok jemu podobných, leprou, týfusom a dyzentériou prelezených. To by moslim neurobil.
Po Hyderabáde bolo Dillí šok ( = podstatne horšie). A to som, podľa rozprávania našich indických postdocov, v podstate nič nevidel. Ale stačilo. Nikdy viac. Zlaté mierne, subarktické a arktické pásmo :P
22.04.2021 - 11:18:32
03
Veru každemu Slovakovi okružnu cestu okolo Indie aby tolko nefrflali ako im je zle ako je všade neporiadok:)Alebo aj Nepal alebo Bangladéš. Inak v ramci lockdownu v afrike otehotnelo kopec dievcat tak to vypada že pandemia zapríčinila možno ešte vačšiu natalitu na planete. Neviem sa k tomuto dopatrat resp asi niesú ešte čísla.
Popri záchrane prírody na planete sa musia začat vzdelávat ludia v chudobných krajinach alebo niečo s tou natalitou robit lebo system neužívim seba ale mam 7 detí je tiez katastrofa
22.04.2021 - 11:35:35
02
dneska zaockovany (AZ), zatial ma trochu boli ruka, vpich si chladim ladom, zajtra planujem kludovy rezim a dufam ze pozajtra opat vytiahnem bajk
22.04.2021 - 11:35:52
01
funtomi drzim palce, ale nedufaj. mne dali AZ v utorok, v noci na stredu triaska, vcera rozbity cely den, este tato noc bola blba, ale uz od cca rana mi je dobre, len sa citim dost unaveny. Posledny ibalgin som mal rano o 03:00.
Mame dali Pfizer, a maximalne si alpou natierala rameno, inac nic.
22.04.2021 - 12:55:24
00
Ja som mal na dalsi den teplotu okolo 37.5 a v noci zimnicu. 2-3 dni po som sa citil este taky zoslabeny (ako ked na mna nieco lezie), na 5. den som bol bikovat, ale citil som, ze to este nie je ono. Rameno ma bolelo asi 2 tyzdne.
22.04.2021 - 12:59:40
00
Ja som teploty nemal.
AZ je znama nejakym bugom v implementacii. Pri pripajani do 5G sa niektore nasadenia prehrievaju. Je to len docasny problem a vyrobca povedal, ze to nema vplyv na funkcnost.
22.04.2021 - 13:05:54
06
tulenik napísal:
Moslimovia majú celkom nazvime to únosné predpisy o rituálnej čistote. Aspoň to. Vo Váranasí ti spália mrcinu na gháte na pofidérnej hranici z dreva a zbytky po tomto procese mrdnú do Gangy, kde sa o kúsok nižšie vo vode prepichuje nejaký ten hindu fakír a kloktá ten, ehm, elixír, teda zbytky po vymočení tisícok jemu podobných, leprou, týfusom a dyzentériou prelezených. To by moslim neurobil.
Po Hyderabáde bolo Dillí šok ( = podstatne horšie). A to som, podľa rozprávania našich indických postdocov, v podstate nič nevidel. Ale stačilo. Nikdy viac. Zlaté mierne, subarktické a arktické pásmo :P

Kamoš-cestovatel mi vravel,čo tam videl,v nejakom meste v Indii na hlavnej ulici-opísal to asi takto:
v strede ulice ležala zdochnutá,nafúknutá krava,túlaví psi z nej vyťahovali a žrali črevá-okolo chodili desiatky ludí,ako keby nič-kúsok ďalej na špinavej zemi sedeli deti a čosi jedli špinavými rukami-samozrejme všade bol príšerný smrad a špina úplne všade.
Kamoš má vysoký prah odolnosti voči humusu,ale pri tomto výjave ho napínalo na grcanie
ani sa nedivím,že tam môže vzniknúť mutácia hocičoho,práve čítam:
https://svet.sme.sk/c/22644028/belgicko-potvrdilo-prve-styri-pripady-indickeho-variantu-koronavirusu.html?ref=terazbox_sme
22.04.2021 - 13:16:20
00
keyboard_arrow_up