Aj ja potvrdzujem pozitivne ucinky ockovania na vykonnost. Dva tyzdne po prvej davke AZ a vcera som chytil dvoch KOMov na Strave.
A manzelka navyse dnes QOM a to je este len v cakarni.
:)
29.04.2021 - 21:49:44
04
scarinko Podľa mňa asi toľko koľko sa očkovávalo proti bežnej chrípke. Ale neviem percentá...U seba nevidím dôvod si dávať niečo pichať. Paradoxne odkedy je "pandémia", tak som nezaznamenal moje každoročné trampoty so zapáleným hrdlom. Možno menej studeného piva...netuším. Na zlomené srdce ešte vakcína nie je a inú nepotrebujem.
29.04.2021 - 21:51:00
01
keby po covide neboli nasledky - nesiel by som. lenze vela ludi ich ma - takze aspon na toto prve by som siel.
ak ma ockovanie vacsiny populacie pomoct k tomu aby sme tu uz nemali taketo manevre ako posledny rok tak sa hlasim ako prvy.
29.04.2021 - 21:52:13
09
Porter. Zeby bezne virusi maju ovela mensiu sancu na prenos lebo nosim masky ?

s chripkou by som to inak nezrovnaval..cim je ten virus nebezpecnejsi, tym su vacsie opatrenia..cize nieco ako pandemia a bez omedzeni spolu nemoze existovat..preto tam chyba logika a otazka je ...

a tiez sa idem zaockovat, lebo, mam starych rodicov a prarodicov..
zo sebeckeho hladiska potom longcovid.. nechem si postrat leto

btw. v Nemecku podali za 24 hodin vyse milion davok..celkom silkulky
29.04.2021 - 21:54:37
00
Srsen anad to neporovnavas s pasmy ktore maju len fyzicken ochranne ucinky a v niektorych pripadoch dokonca neziaduce. Nemozu mat trvale nasledky ked ich budes pouzivat. Je kopec vynimiek, profesnych a zdravotnych kedy ich mat nemusis.

Toto porovnavat s neotestovanou chemiou je hodne mimo.
29.04.2021 - 22:12:21
01
scarinko napísal:
Mna osobne by zaujimalo kolko ludi by sa naozaj dalo ockovat tymito vakcinami ak by nebolo jedine obmedzenie.

A preco ta to trapi, ved ty sa aj tak nechces dat ockovat? Aby si si tym potvrdil, aky si inteligentny, lebo ovce sa daju ockovat len kvoli tomu, ze chcu ist na dovolenku. A ty najsamudrejsi a skromny, si tento rok dovolenku v zahranici odpustis, vyj.... s tym a si vitaz?
Vakciny maju svoje rizika a ano nakoniec z toho mozes vyjst ako vitaz. Problem je len v tom, ze ak by tak rozmyslali vsetci, tak vitaz neni nikto a vsetci prehraju.
29.04.2021 - 22:15:23
111
Nie, ani ty si nepochopil. Ja nie som v zasade proti ockovaniu. Mam ich viacero. Som proti tymto vakcinam ktore nikto netestoval na dlhodobe ucinky ako sa to robi pri inych a nikto za to nechce ani zobrat zodpovednost. Je to len kseft na ktorom sa nabali par ludi a firiem.
Ale neviem preco to mam stale pisat dokola. Ak tak je tu par ludi co sa vyzivaju v anonymnom dislikovani. Predpokladam ze je to strasna prca. Hrdinovia. Podla mna to ani necitaju len vidia prispevok od scarinka tak sup palec dole. Mentalna uroven 👎
29.04.2021 - 22:24:03
00
Tych viacero ockovani mas urcite este z doby, ked by si za ich odmietnutie dostal od fotra po riti :-D
29.04.2021 - 22:40:36
00
a mozem ta poprosit zverejnit mi studie dlhodobych (?) dopadov na vakciny, ktore si dostal (a samozrejme tesne pred tym aj podrobne prestudoval) hned po narodeni?

A skusim sa este raz spytat, snad aspon ty citas prispevky, preco sa bojis neznamej vakciny a nebojis sa neznamej choroby?

Ja patrim medzi tych tvojich max 20% bez vplyvu medialnej kampane a bez tuzby po dovolenke. Zato zazitky z post-covid stavov pacientov ma dostatocne vystrasili... viac ako neoverena vakcina


Naposledy upravil Dudo dňa 29.04.2021 - 22:46:22, celkovo upravené 1 krát.

29.04.2021 - 22:41:06
45
Scarinko ako ches testovat dlhodobe ucinky, ked treba riesit veci teraz a tu ?
vakcinu na prave kiahne myslis ze ako dlho testovali ? nebyt nej,tak tu mozno nie si

ci chces teraz cakat 5 rokov, ci kolko si predstavujes a mat toto ?
https://youtu.be/Gm_4CD0zWB4?t=127

v januari ma ockovali proti besnote, ockovaciu latku som dostal som v 5 davok v rozostupe tydzna..nie 2 ako je teraz vacsina vakcin.

Keby mali taketo neziaduce ucinky dnesne vackciny, tak sa vacsina dnes mediami rozmaznanych ludi snad vzburi.

Možné vedľajšie účinky
Tak ako všetky lieky, aj VERORAB môže spôsobovať vedľajšie účinky, hoci sa neprejavia u každého.

Zväčšenie veľkosti lymfatických uzlín (adenopatia, lymfadenopatia).
Kožné alergické reakcie ako je vyrážka so svrbením (žihľavka, pruritus) a opuchom (edém). Alergická reakcia s poruchami dýchacieho systému (dyspnoe, angioedém). Anafylaktická reakcia, reakcia podobná sérovej chorobe.
Bolesť hlavy, závraty, ospalosť.
Bolesť brucha, nevoľnosť, hnačka, vracanie.
Bolesť svalov, bolesť kĺbov.
V mieste vpichu: bolesť, erytém (začervenanie) a stvrdnutie, hematóm, opuch (edém) a svrbenie.
Horúčka, triaška, nevoľnosť, syndróm podobný chrípke.
Kŕče, encefalopatia.
Únava.
U veľmi predčasne narodených detí (v 28. týždni tehotenstva alebo skôr) sa môžu v priebehu 2 až 3 dní po očkovaní objaviť dychové pauzy.
Náhla strata sluchu.
29.04.2021 - 22:46:10
00
Cakas, ze na riesenie specifickeho problemu, ktory sa tu objavil po 100 rokoch niekto vytiahne zo zasuvky riesenie, ktore ma uz hotove a dobre otestovane 50rokov?

A ine riesenie mas ake? Alebo to dame stylom padni komu padni? Vsak sa nic nedeje, akurat sa nemozem volne pohybovat, pracujem z domu a TV panikaria nejakymi statistikami o mrvych... Aby si potom nebol medzi prvymi, co sa dobijaju do preplnenej nemocnice a vyplakavaju, ake je to na .... a ako sa im nikto nevenuje.
29.04.2021 - 22:47:01
01
scarinko ..v akych pripadoch maju pasy neziaduce ucinky?
29.04.2021 - 22:47:09
01
uz to zacina :lol:
"Rovnako je v nej klauzula o tom, že ak si neobjednáme všetky ďalšie dávky vakcíny (v tomto prípade celkovo 2 milióny kusov), musíme po podpise zmluvy tak či tak zaplatiť za všetky, teda za kompletné dva milióny dávok."
ak sa stym nakoniec ockovat nebude pripadne stym nezaockuju milion ludi mal by ist niekto do basy - lenze to bude krajci lebo jeho podpis je na tej zmluve roka - ktora vstupila do platnosti tyzden skor ako to sem priletelo. a toto sa nerobi - ak z tohto nebudu vyvodene dosledky nech idu do prdele.
29.04.2021 - 22:54:55
00
Sacrinko
OK o dlhodobých negatívnych následkoch vakcinácie sa nevie nič, neboli zaznamenané ( určite preto, lebo sa to zatajilo :) )
ale o dlhodobých následkoch prekonania covidu je toho dosť.
preto ma stále udivuje Tvoja istota, že nič sa Ti nemôže stať.
Napr.
https://www.mtbiker.sk/forum/post1700123.html#p1700123
ale samozrejme to napísal platený farmaceutický agent

P.S. ani neviem prečo sa tu o niečo pokúšam :)
29.04.2021 - 22:56:54
03
scarinko napísal:
Nie, ani ty si nepochopil. Ja nie som v zasade proti ockovaniu. Mam ich viacero. Som proti tymto vakcinam ktore nikto netestoval na dlhodobe ucinky ako sa to robi pri inych a nikto za to nechce ani zobrat zodpovednost. Je to len kseft na ktorom sa nabali par ludi a firiem.


Už som sa pýtal iného experta, ale ďalšia odpoveď rozhodne neuškodí - aký je zdroj pre „nikto za to nechce zobrať zodpovednosť, ide len o kšefty“? Lebo ako som pozeral informácie na oficiálnom webe EK, nijaké úľavy pri zodpovednosti výrobcov neboli schválené.

A ešte môj súkromný prieskum - ktorá z bezproblémových vakcín použitých pri tých „viacerých“ očkovaniach spĺňa zahrnutie poznatkov roku 2021, technológie roku 2021, milióny aplikácií v podstate po celom svete počas zhruba kvartálu, monitorovacie a diagnostické možnosti roku 2021 a k tomu ešte drobnohľad skutočných odborníkov aj antivax kritikov? Lebo tiež už nie som žiadny junior, pekných pár očkovaní za sebou mám, celkom vážne ma žiadna nenapadá ...
29.04.2021 - 22:59:24
07
keyboard_arrow_up