Tu je nejaká štatistika vakcín v EEA.
S tými úmrtiami asi štatistiky neexistujú. Ťažko dokázať, že niekto zomrel kvôli vakcíne a bez nej by nezomrel. Ľudia budú zomierať stále. Tak ako zomierali pred desiatkami rokov, keď sa začalo povinne očkovať proti rôznym chorobám.
https://www.statista.com/statistics/1219343/covid19-vaccine-doses-distributed-in-europe-by-manufacturer/
27.06.2021 - 22:44:10
10
Hh presne tak to je. Nevidel. Ty si videl ako robia testy a bol si pri kazdom vysledku? Staci pouzit sedliacky rozum. Keby dovolili aby taketo vyslwdky vysli na svetlo nikto sa ockovat nebude a oni nezarobia. Dokonca stratia kredit v doveryhodnosti atd. Take nebude.

Mna by zaujimalo kde ludia co tomu veria beru tu vieru v to. Co je to co ich presvedcilo ze je to ok. Su to nasi politici alebo to ze ked to robia v inych krajinach tak to bude ok alebo co je ten aspekt ktory povie ze verim tomu?
27.06.2021 - 22:45:39
02
Sedliacky rozum pri vakcinach. A presne tak to aj vyzera. Slama z topanok ale mudrlant vo vsetkom o com nema ani stipku ponatia.
27.06.2021 - 23:22:14
311
scarinko Keby naši rodičia mali tvoj "rozum", rsp. mali internet (nemyslím, že ľudstvo tak osprostelo, len má ľahší prístup k sprostostiam), vykapali by sme na choroby proti ktorým sa povinne očkuje.
Opýtaj sa svojich rodičov, aké štatistiky mali o vakcínach ktorými ťa dali zaočkovať a čo vedeli o dlhodobých vedľajších účinkoch.
27.06.2021 - 23:22:55
02
Len vtedy bola trosku ina doba. Este bola aka taka moralka. Dnes uz ludia nemaju chrbtovu kost a koli prachom kludne nechaju zhebnut ludi.

Ale tak mna to nejak netrapi ze si vy nechate pichat taketo veci. Je to vasa vec. Kludne si tu pohonkavajte do kriza a tlapkajte sa po pleciach aki ste super a in. Nezabudnite to pastnut na FB, IG pripadne ako podaktori pacienti aj sem ako, kde a kedy presne sa nechali opichat. A sup minuska aby ste mali pokoj v dusi.
27.06.2021 - 23:28:53
05
mínuska, ale duša ostala nepokojná
27.06.2021 - 23:42:57
03
scarinko a čoho sa vlastne tak bojíš ?
P.S ja Ti nepáčiky nedávam :)
27.06.2021 - 23:56:44
00
Akonáhle niekto použije slovo "morálka", závažným spôsobom sa mi zdvíha žalúdok. To je taký nástroj používaný ľudským odpadom, aby mohol kádrovať a šikanovať, prípadne upaľovať. Úvod do aplikovanej nietzschiánskej moral philosophy by sám veľký Sheldon:
thumb_up1thumb_down
27.06.2021 - 23:59:44
01
Hlupych naivnych ludi. Je ich uz tolko ze su aj na miestach kde rozhoduju aj o mojom zdravi a zivote a to je zle. Ale tu ja o tom nikoho preaviedcat nebudem. Nema cenu. Par blbcov co si tu ego honia minuskami pod zastitou anonymity internetu mi nestoji ani za diskusiu. Len je mi luto ze niektori ludia na to pridu az neskoro, napr taky Eric Clapton.

S tebou som myslim v pohode tak sa drz 😉
28.06.2021 - 00:01:53
01
to som nezachytil, čo je s Ericom ?
28.06.2021 - 00:09:22
00
Po druhej davke ma problemy s rukami a uz nemoze hrat na gitare.
Ale tak urcite tu pridu napisat ze to nie je z toho lebo sa to neda dokazat a urcite to ma z dacoho ineho.
28.06.2021 - 00:10:03
00
to je sranda, ja mam za hlupych a naivnych prave odmietacov vakcin,ktori nebudu verit lekarom,ale skor facebooku..staci sa pozriet na ich mozgove vymesky na FB..
btw,tie minusky su taky diplomaticky sposob ako vyjadrit ze si blb
28.06.2021 - 00:14:53
07
scarinko napísal:
Po druhej davke ma problemy s rukami a uz nemoze hrat na gitare.
Ale tak urcite tu pridu napisat ze to nie je z toho lebo sa to neda dokazat a urcite to ma z dacoho ineho.


Neklam a nefabuluj.
28.06.2021 - 00:17:02
00
juju_pepe napísal:
to je sranda, ja mam za hlupych a naivnych prave odmietacov vakcin,ktori nebudu verit lekarom,ale skor facebooku..staci sa pozriet na ich mozgove vymesky na FB..
btw,tie minusky su taky diplomaticky sposob ako vyjadrit ze si blb

Tie minusky su len o tom ze je tu zopar blbcov co maju z toho strasnu radost.
Btw vacsina lekarov sa nedava ockovat takze tak.

MageZco mi chces este povedat? Niekto s vidlami v ruke a slamakom na hlave tu inym nadava do sedlakov.
28.06.2021 - 00:22:12
02
https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-36511857
https://www.guitarworld.com/artists/eric-clapton-struggling-play-guitar-due-nerve-system-damage


“About six weeks later I was offered and took the second AZ shot, but with a little more knowledge of the dangers. Needless to say the reactions were disastrous, my hands and feet were either frozen, numb or burning, and pretty much useless for two weeks, I feared I would never play again (I suffer with peripheral neuropathy and should never have gone near the needle.) But the propaganda said the vaccine was safe for everyone…”
https://www.rollingstone.com/music/music-news/eric-clapton-disastrous-vaccine-propaganda-1170264/


tolko k tvojim hoaxom, klamstvam a fabulaciam...


Naposledy upravil MageZ dňa 28.06.2021 - 00:28:28, celkovo upravené 3 krát.

28.06.2021 - 00:27:03
04
keyboard_arrow_up