omfg to akoze este stale tam ti kkti blokuju mesto? po 2 hodinach tam mali nabehnut s vodnymi delami a mali splachnut tie sracky tam kam patria... :facepalm:
29.07.2021 - 17:59:58
06
tato hlupa luza neblokuje len hlavne mesto, ale aj celu krajinu a to uz mnoho rokov... :(
29.07.2021 - 18:07:01
03
Netflix v “tom “ ma jasno 😎 …

Netflix bude vyžadovať očkovanie proti covidu od amerických hercov a členov štábov, ktorí pracujú v ich blízkosti. Natáčanie niekoľkých hollywoodskych filmov a seriálov opäť skomplikovala pandémia koronavírusu. (bbc, wsj)

Kečupovych útočníkov ma snáď na “kamere” … snáď budú stotožnení a pár tisíc € ľahší 😜

Demonštranti v Bratislave napadli kameramana Hospodárskych novín. Postriekali mu kameru kečupom, vyhrážali sa mu a prenasledovali ho. Novinár musel nakoniec prerušiť priamy prenos z protestu a ujsť. Ide už o druhý útok na novinárov za posledný týždeň. (hn)

Keď už udalosti posledných hodín a následne ne/konanie Mikulca u nikoho z koaličných strán nevzbudzuje pocit , že to debilko nemá pod kontrolou , tak už neviem …
29.07.2021 - 18:18:13
02
Ramon1 napísal:
Prjbani dezolati v počte pár desiatok kusov idu “ zastavovať “ hlavne mesto ?! Na čele s tou osobou s “ mafiánskym lookom “ čo robí dezolatne videa z miesta spolujazdca v aute s presklennou strechou … [/video]

To je sedlak na ixtú. Ked som videl jeho video a vyraz v tvari na úvod a tá vážna chvilu, ako uvažuje, tak to sa len tak nevidí.
29.07.2021 - 19:00:50
00
Toto je demokracia.
Nemusime s tymi ludmi suhlasit ale maju pravo povedat si nazor.
Nie vsak niekoho ohrozovat.

Zial, mame trotlov aj v parlamente ktori ich este podporuju. Ale vsak co, nestacilo 15 000 mrtvych tak ich este 10 pribudne. Darwinizmus v praxi. Zial, ked sa to rozbehne, tak to mozeme chytit aj my.
29.07.2021 - 20:33:15
00
petrik napísal:
ale do p1 ce tam. policajtov ako sracek v tejto republike a nevedia upratat jedno hodzko och ale som nasraty. ***** dezolati


S tými policajtami je to tak. Neurobia nič, je zle, že nič nerobia. Urobia niečo - už je to likvidácia demokracie a obmedzovanie slobody. Ani sa im nečudujem, že j.bu na to.
29.07.2021 - 21:02:51
02
No len niekde tie hranice musia stanovit, lebo inak sa budu stale posuvat a casom tu bude anarchia. A to uz pojde tazko zvratit.
Dnes to bola hanba, co dopustili.
29.07.2021 - 21:40:47
02
https://eduworld.sk/cd/dominika-neprasova/4653/mysi-raj-upadok-spolocnosti-calhoun
Tento pokus mnohe vysvetluje
29.07.2021 - 21:54:37
01
Od dobroty aj psy besneju.
29.07.2021 - 21:56:16
00
no je par moznosti, napr sa ockovanym dovoli vsetko a neockovani sa budu obmedzovat podla aktualnej situacie - az po lockdown pre nich. ale to potom budu tito furt vyskakovat ake oni maju prava blabla. proste nepochopia ze tu nejde o jednotlivca ale o fungovanie spolocnosti, a nezaockovanci k tomu rozhodne neprispievaju. a ked oni nechcu prispiet k dobru celej spolocnosti, tak preco by sa mala spolocnost o nich starat ked sa napr nakazia a budu potrebovat ventilator... vsetkych tychto co sa nechcu ockovat, alebo tvrdia ze covid neexistuje, by som otacal z nemocnice liecit sa domov nech nehltia kapacity, ci uz personal alebo lozka, pre tych ktorym na blahu spolocnosti zalezi
29.07.2021 - 21:58:09
01
will napísal:
Toto je demokracia.
Nemusime s tymi ludmi suhlasit ale maju pravo povedat si nazor.


Nie je. Demokracia ma svoje pravidla, ucastnici tohto neohlaseneho zhromazdenia ich porusovali a policia ich mala rozohnat.

Porovnaj si toto zhromazdenie, s pochodmi za slusne Slovensko. Nebe a dudy.
29.07.2021 - 22:57:58
08
Toto video mi stihol niekto poslať na HS ako argument, že v Bratislave nebesneli dnes žiadni primitívi, kým ma samozrejme nezmazali. No zjavne to bola akcia Mensy. Ja by som si dal pichnúť aj Sputnik, len aby som nebol v skupine medzi takýmito mozgovými kapacitami.
https://www.youtube.com/watch?v=CeorlbRsj2Q
29.07.2021 - 23:03:32
00
"vakcina ma v tele vytvorit operacny system ktory ma vytvorit sledovanie" neverim ze toto povedal Homo sapiens


Naposledy upravil Hack3r dňa 29.07.2021 - 23:14:24, celkovo upravené 1 krát.

29.07.2021 - 23:13:45
07
Zaujímavé ako všetci dezoláti kydajú na prezidentku,
ani nemajú základné vedomosti ako štát funguje....
29.07.2021 - 23:14:18
00
Toto tu už ale bolo. Že vakcína má vytvoriť v tele operačný systém a prispieť k depopulácii celosvetovej populácie a podobné výplody nekontrolovanej mozgovej reťazovej reakcie vznikali zväčša po pár hodinách strávených v šenku a dosiahnuti koncentrácie alkoholu v krvi okolo dvoch promile. Vtedy za to ale tí chudáci ani nemohli. Na vine bola rozbuška :D .
29.07.2021 - 23:38:41
01
keyboard_arrow_up