Petko4 napísal:
https://fb.watch/8d_eaeQdpT/
Antivaxer bez rúška na pošte 🙂


Ozaj som sa schuti zasmial :rofl:
25.09.2021 - 11:42:48
04
bedo napísal:
ten lekár je krásny príklad toho, ako diskutovať tak, aby to malo zmysel - pokojne a vecne, bez nálepkovania ("dezoláti") a pod.


Hej, to že mu na konci budú s radosťou podávať ruku, by som na začiatku videa nečakal 🙂 Dobrá práca pána doktora.
25.09.2021 - 12:09:22
00
Kongres anestéziológov a intenzivistov v Čadci / Hálkove dni / … všetci tam pritomni lekári sa aktívne zúčastňujú na liečení obetí / pacientov s Covid19 , nasadzujú vlastne zivoty pri každom styku s nakazenymi a toto ma byt prejav vďaky , uznania a satisfakcie ? Kvoli pracovnej vyťaženosti som sa kongresu nemohol zúčastniť , no verte že ja by som inac diskutoval s “vymletymi hlavami “ ako kolega Valky . Keď toto vidíte , verte že máte veeelmi veľké nutkanie “ zísť z cesty “ a na všetko sa 💩 . Prečo sa snažiť , keď oni to nechcú ?! Ale zo skúsenosti viem , že ak by im už išlo o holý život brali by moje slova a liečebne metódy “všetkými desiatimi “ … ni nic pobavil som sa a idem do lesa 🚵‍♂️

thumb_up0thumb_down
25.09.2021 - 12:35:43
06
Smutne je ze tito degesi 18 mesiacov dozadu,ked sa tu este v podstate ani nic nedialo velice vytlieskavali na balkonoch a tvarili sa ako strasni patrioti.Banda tupych hlav
25.09.2021 - 12:45:56
04
IQ hupacich koníkov, čo od nich očakávate?
25.09.2021 - 12:57:39
00
Mali im tam rovno rozdavat reverzy, ze sa zriekaju diabolskej zdravotnej starostlivosti a ked chytia covid, chcu ostat doma na samoliecbe. Ukricany odpad spolocnosti
25.09.2021 - 13:21:15
03
Inak fakt sranda precitat si prvych par stran tohto vlanka :) je to ako cestovanie v case ktore si ale kazdy z nas pameta :)
25.09.2021 - 13:37:50
00
Hehe, keď vidím hentých protestujúcich, musím konštatovať, že od 19.storočia sa toho veľa na Slopensku nezmenilo. Už som tu raz dával spomienky Vavra Šrobára na prvý vlak na Liptove, ale myslím, že to zasluhuje zopakovanie :)
„Už od čias štúrovcov bol pre väčšinu slovenských dejateľov prostý ľud čistý, nepoškvrnený, ideál národa,“ vysvetľuje Roman Jančiga. „Šrobár bol úplný opak. Tvrdo kritizoval negramotnosť, zaostalosť, alkoholizmus a poverčivosť, ktoré boli pre slovenské dediny typické.“
Šrobár to vo svojich spomienkach dokazuje na rozprávaní o tom, ako ľudia na Liptove reagovali na prvý vlak, ktorý tam po koľajniciach prišiel. Keďže si nevedeli vysvetliť, prečo sa vlak hýbe, prišli s dvomi teóriami. Prvá bola, že v mašine je drak, ktorý lokomotívu poháňa.
S druhým, trochu sofistikovanejším vysvetlením, vraj prišiel miestny kostolník, ktorého Šrobár ironicky nazýva filozofom a mysliteľom dediny. Ten tvrdil, že lokomotíva sa hýbe, lebo zadné koleso je väčšie ako predné a tlačí ho preto dopredu. Keď sa ho ľudia pýtali, načo sa teda v mašine kúri, odpovedal, že aby tam rušňovodičovi nebolo zima.

Myslím, že tak ako majú francúzi motto bratstvo - rovnosť - sloboda, tak na slováci si môžu dať pokojne vytetovať to zaostalosť - alkoholizmus - poverčivosť. Minimálne títo cestujúci protestujúci. Na druhej strane, na mieste Čadčanov by som bol na tých lekárov nahnevaní tiež, keďže priemerný vek tožitia je v tomto okrese dlhodobo najnižší. Lekári zanedbávali poctivých kysučanov a musí ich liečiť pedofil a hermafrodit Magián - vodkou prekladanou bromhexinom, ako keď robíš koložvársku kapustu.
https://www.zilinak.sk/prispevky/1299/najnizsieho-veku-na-slovensku-sa-dozivaju-v-priemere-cadcania
25.09.2021 - 14:57:40
013
Tí ludia čo nadávajú lekárom sú mentálne na tej istej úrovni ako tí ludia z príbehu nafarbené vtáča, v časti, ked ho vliekli na trh (treba si prečítať ale knihu, je to silný zážitok)
thumb_up0thumb_down
25.09.2021 - 16:40:13
01
Keď si už spomenul "Nafarbené vtáča".

Áno, treba si prečítať knihu. Jerzy Kosiňski. Je to kruté.

Mimochodom, ten istý autor napísal aj knihu "Bol som pri tom", podľa ktorej nakrútili aj rovnomenný film, kde v hlavnej úlohe hral naozaj vynikajúco Peter Sellers. Je to neskutočná sranda. Kniha aj film. Proti "vtáčaťu" kontrast jak sviňa.
25.09.2021 - 18:19:09
00
Včera večer okolo 20.30 potom ako ma po hodine jazdy obehla asi piata húkajúca sanitka, tesne pred tým ako mi pred bicyklom krížom cez hlavnú cestu pred Veľkým Šarišom v smere od Lipan prešmykujúc kopytami po asfalte prebehli dve vysokozverové veľké hovadá - zrejme stará laň s mladšou tak mi napadlo, že najhoršou kombináciou plniacou počas pandémie covid oddelenia je Slovenský workoholizmus prekladaný alkoholizmom, tabakizmom, obžerstvom a zaklicovaný ešte aj antivaxerizmom.
25.09.2021 - 19:05:18
00
oplati sa precitat, alebo vypocut
https://dennikn.sk/2547822/urcite-uvidime-aj-omegu-koronavirus-ma-v-neockovanych-zivnu-podu-pre-vyvoj-novych-variantov-hovori-bioinformatik
25.09.2021 - 19:19:57
02
Takto to vidí odborník …

https://www.cas.sk/clanok/2590767/moze-sa-kombinovat-vakcina-proti-covid-u-s-tou-proti-chripke-takto-to-vidi-infektolog-jarcuska//

Tie komenty primitivov sú na 🤮 … dobre čítať , aspoň sa vieme zariadiť .
25.09.2021 - 22:36:21
00
bedo napísal:
ten lekár je krásny príklad toho, ako diskutovať tak, aby to malo zmysel - pokojne a vecne, bez nálepkovania ("dezoláti") a pod.

Diskutoval pekne a trpezlivo, ale zmysel to nemalo žiadny. Ukázalo to akurát akí sú dezoláti ebnutí. Ale nijako ich to nepresvedčí. Naďalej budú veriť na Sorosa a nanočipy.
25.09.2021 - 22:37:42
01
Nesúhlasím. Naopak si myslím, že nikam nevedie označovanie ľudí s iným názorom "dezoláti". Možno nemajú rozhľad a sú ochotní uveriť kadečomu, ale to je podľa mňa hlavne preto, lebo nedostávajú priame odpovede na svoje otázky. No a keď namiesto odpovede dostanú ešte vynadané, rozumná argumentácia ide bokom a do hry vstupuje prvá signálna (ego a argumenty typu ad-hominem) a to z oboch strán. Veď je to vidieť aj v niektorých diskusiách na tomto fóre...
26.09.2021 - 07:07:12
010
keyboard_arrow_up