Ja byť ten SBSkár, tak rovno volám políciu. Nech mudruje agresívne na nich. By sa rýchlo spamätal...
03.10.2021 - 19:58:21
00
JoKo napísal:
Nezdá sa mi to normálne... Riešiť to na tomto fóre.

Na takéto záležitosti, ich riešenie, bol v r. 2005 založený Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Ja vyšetrujem a liečim deti bez rozdielu, rad zaradom (je jedno či je rodič očkovaný alebo nie, deti žijú komunitne svojím životom bez izolácie od vonkajšieho prostredia). Síce som aj vďaka tomu skončil s kovidom (keď sa mi v rukách premelie toľko infekčných detí a v skafandri preventívne nevyšetrujem, riziko povolania), ale budúci týždeň pokračujem ďalej tam kde som skončil a hneď ako to bude možné beriem 3. dávku...
03.10.2021 - 20:30:36
36
nj, ale si onkologicky pacient v dochodkovom veku ktory ordinuje v romskej osade?
Myslim ze dotycna ma plne pravo nastavit si take podmienky ako chce, a komu sa nepaci, nech sa paci sadnut do auta a odviest sa 20 kilometrov dalej k inemu doktorovi. Onedlho to aj tak budu musiet robit vsetci, kedze ziadny novy lekar tam nepride.
03.10.2021 - 21:19:52
06
foobar, bohuzial v tomto sa nezhodneme. Toto je z mojho pohladu hrubo za ciarou ( a to nie som ziaden antivaxer keby to niekoho chcelo napadnut ako argument ). Ak sa na to dana doktorka uz necitala, mala sa na to vyprdnut, potom by aspon ti ludia vedeli ze musia sadnut do motora a ist tych 20km inde. Treba si uvedomit ze vacsina tychto ludi bohuzial vela rozumu nepobrala, ale pre vacsinu z nich je doktor jeden z mala "gadzov" ktoremu ako tak doveruju.
03.10.2021 - 21:39:00
03
Ved oni to davno vedeli. Uz pred rokom sa na to zopar rodin stazovalo a ostatni boli radi ze tam nejakeho doktora vobec maju. Aj teraz s tym deckom isla k doktorke najskor zaockovana babka lebo vedeli ako su nastavene pravidla. Az druhykrat to skusala nezaockovana matka.
03.10.2021 - 21:46:39
00
No to už musí riešiť štát, nie doktorka.
03.10.2021 - 21:46:56
00
foobar napísal:
nj, ale si onkologicky pacient v dochodkovom veku ktory ordinuje v romskej osade?
Myslim ze dotycna ma plne pravo nastavit si take podmienky ako chce, a komu sa nepaci, nech sa paci sadnut do auta a odviest sa 20 kilometrov dalej k inemu doktorovi. Onedlho to aj tak budu musiet robit vsetci, kedze ziadny novy lekar tam nepride.

Ale ošetruje deti, ktoré sú apriori neočkované a tak skoro očkované nebudú. Očkujú sa deti nad 12 rokov a tie zrovna nepatria medzi "najchorľavejšie". Deti od 5 rokov len na výnimku. Do 5 rokov žiadne. Denný chlebíček pediatrov sú infekčné ochorenia, denný chlebíček dospelých obvoďákov zas neinfekčné "civilizačné" ochorenia. Takže čo tým vyrieši, keď bude ošetrovať len deti očkovaných rodičov, pričom to dieťa bude mať rovnakú pravdepodobnosť šírenia COVID-19 ako keby bolo u neočkovaných rodičov (chodí do škôlok, škôl, družín, hrá sa s ostatnými deťmi...). Od prvej vlny COVID-19 ide vo veľkom telemedicína a skús na diaľku zistiť, či to dieťa čo trochu chrčí má len nádchu alebo bronchiolitídu, ktorá ho potencionálne môže zabiť...
03.10.2021 - 21:55:58
06
repete s plosnym palickovanim o 3,2,1

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/602668-slovensko-je-bez-zelenych-okresov-hygienici-mozu-vyhlasit-plosne-testovanie/
04.10.2021 - 05:52:49
00
Už Vám / neočkovanym / sťahuje riťky ?!… bo ja som v pohodičke . Mne ani obdobne zmyslajucim “slamkovať “ 👃 nebudú .
04.10.2021 - 07:10:21
02
Prosim ta hod si ma do blacklistu a nereaguj na mna
Ja ta ignorujem
04.10.2021 - 07:19:23
01
Povinné očkovanie pre "tých druhých". Na Slovensku je to tak.
Výsledky tohto prieskumu sú žiaľ aj dôkazom sebectva. Hodí sa nám zdravý doktor - kto nás bude liečiť? Aj deťom je lepšie v škole ako doma (nech sú učitelia pekne zdraví a použiteľní).
Len keď príde na ochotu nechať zaočkovať seba samého, zrazu je dôležitejšie právo na pochybnosti a tzv. sloboda.

https://www.aktuality.sk/clanok/1hxc72w/komentar-lubomira-jaska-povinne-ockovanie-je-ok-ale-len-pre-druhych/
04.10.2021 - 08:18:10
00
jurot Však si dajte fight, čo sa tu naťahujete jak malé deti. Pekne zaočkovaný proti nezaočkovanému. Uvidíme kto vydrží s dychom. Dajte potom link na live stream :)
04.10.2021 - 08:26:33
02
duves napísal:

Ja keď som videl ten zverejnený prieskum, tak nechápačka. Treba urobiť aj prieskum u zdravotníkov či sú za povinné očkovanie ostatnej populácie :tmi:
04.10.2021 - 09:33:56
01
milos21, tak chapes, u nas sa ludom najlepsie rozhoduje o zivote druhych.
04.10.2021 - 09:36:42
00
jurot napísal:
Prosim ta hod si ma do blacklistu a nereaguj na mna
Ja ta ignorujem


Teba ako osobu aj tebe podobnych úplne “ péčkujem “ … no vytváram rovnováhu tým vašim nezmyslom čo tu pridávate . Na jednej stane ste antivakcinačne dezolé bez schopnosti akéhokoľvek raciá vyvracajúce a spochybňujúce medicínske a vedecké autority , na strane druhej hulakate že je všade kovid , všetko na 💩 , žiadna sloboda , sprtanie v nosoch … nejak mi to nevychádza 😂 . A ani sa nepytam aké máte riešenia , čo navrhujete aby sme všetci jednotne začali ako “ svet “ fungovať o5 normálne … zatiaľ som od Vás nic take nepočul , len poukazovanie na “ nedostatky “ . Vlastne cely svet 🤬ujovo manažuje kovid , len vy / dezolé / ste “ lietadlo “ .
04.10.2021 - 09:47:28
04
keyboard_arrow_up