nickovw08 napísal:
Však o tom sa hovorí už dlho,vakcina ťa nechráni pred nakazenim iba zvyšuje šancu že sa vyhnes ťažkému priebehu choroby,tak je logické že nemocnica to zavesí na web a chce minimalizovat riziko šírenia infekcie


To sa vie desiatky rokov, zial, najdu sa ludia (a je ich pomerne vela), ktori si myslia, ze ked su opichani, tak sa nemozu nakazit a nemozu nakazit ostatnych. Pravda je vsak taka, ze PRESNE ROVNAKO prenasaju nakazu na druhych ockovani aj neockovani. Nerozumiem nezmyslom ako:

1.) Si ockovani? Nemusis ist na PCR test po navrate z Chorvatska. Nie si ockovani? Povinna karantena, lebo co ked nakazis niekoho ineho!!!
2.) Si ockovani? Nemozes skoncit v nemocnici, nemozes zomriet na komplikacie.
06.10.2021 - 12:55:59
02
S pravdepodobnostou 1:9 ale inak mas vo vsetkom pravdu, vela zdravicka zelam ;-]
06.10.2021 - 13:00:31
05
CyclopathicLaughs napísal:
To sa vie desiatky rokov, zial, najdu sa ludia (a je ich pomerne vela), ktori si myslia, ze ked su opichani, tak sa nemozu nakazit a nemozu nakazit ostatnych. Pravda je vsak taka, ze PRESNE ROVNAKO prenasaju nakazu na druhych ockovani aj neockovani. Nerozumiem nezmyslom ako:

1.) Si ockovani? Nemusis ist na PCR test po navrate z Chorvatska. Nie si ockovani? Povinna karantena, lebo co ked nakazis niekoho ineho!!!
2.) Si ockovani? Nemozes skoncit v nemocnici, nemozes zomriet na komplikacie.


zas a dokola stale tie iste tvoje x krat vyvratene klamstva
06.10.2021 - 13:04:23
09
Bill_Foster napísal:
Ramon1 napísal
... Neviem či si si všimol dal som “ občan druhej kategórie “ do úvodzoviek … ja som ten terminus technikus nevymyslel


Keď už sa otvorila táto téma, čo konkrétne pri tejto forme použitia môže spôsobovať tie „nepríjemné asociácie“?
06.10.2021 - 13:44:12
00
clxno1 napísal:

no a bol ci nebol ockovany?
ale pekne vidno ze aj keby dakto nebol roky chory, sportoval atd tak si nemoze byt na 100% isty ze mu coid neublizi... proste je to random
06.10.2021 - 14:12:26
00
capulo, podla vsetkeho nebol https://twitter.com/Lewysko/status/1445679049037156360
06.10.2021 - 14:19:48
00
no asi mu v online kalkulacke vyslo 0.009% a riskol to, a trafil akurat tych 0.009%... bohuzial
06.10.2021 - 14:34:18
02
capulo napísal:
no a bol ci nebol ockovany?
ale pekne vidno ze aj keby dakto nebol roky chory, sportoval atd tak si nemoze byt na 100% isty ze mu coid neublizi... proste je to random


dezolaré z novehocasu maju na to iny nazor
Keby nebol ockovany novinari by to napisali uz do nadpisu, z toho vyplyva ze ockovany bol a aj napriek tomu zomrel na Covid.
06.10.2021 - 14:35:39
01
logika nepustí :)
06.10.2021 - 14:39:28
00
jj :lol:
Ludsky um zas zvitazil nad utlacovanim a tyraniou, a poodhalil skrytu pravdu.
zdroj: sedlácky rozum
06.10.2021 - 14:41:45
01
Bill_Foster napísal:
"" Ramon1 napísal
Mi snáď “ ty “ nebudeš vyprávať aké slovne spojenia a pomenovania použijem ! Si snáď tunajší starešina pre kontrolu mravnej stránky písaného textu ?! Neviem či si si všimol dal som “ občan druhej kategórie “ do úvodzoviek … ja som ten terminus technikus nevymyslel , používajú ho média a tiež nemôžeš ani na končeku svojho 🤬 či s daným pomenovaním a označením danej skupiny suhlasim .
… a keď si ty osobne počúval cez WW2 dehonestujúce a hanlivé označenia židov , ciganov a iných / podľa nacistov / podradnych rás a skupín , si hotový matuzalem . A predpokladal by som u teba väčší nadhľad a pochopenie hlbšej myšlienky v texte . A kolko , že to máš rokov 🧐 ?! """

Chlapče, vidím, že rodičia ťa neučili slušnosti a úcte k starým ľuďom, alebo ich snaha nepadla na úrodnú pôdu. Narodil som sa síce až po vojne, ale otec si hrôzy vojny stále pamätá. Ak by som mu prečítal niektoré tvoje vyjadrenia alebo vyjadrenia tvojich pritakávačov, vyvolalo by to v ňom nepríjemné asociácie.


Vopred sa ospravedlňujem za offtopic . Snáď bude zmazaný až potom , co si ho pán Foster prečíta … Takze , chlapčaťom poprosím nazývaj svojho syna , poprípade vnuka ak nejakého máš . Rozprávaš sa totiž s mužom po 45 roku života . No nakoľko sa v mojom svete rozlišuje kalendárny a biologicky vek ľudského stvorenia , mám ďaleko viac odžité , než si schopný pochopiť . Lebo ak do svojho “veku “ zaratam čas , ktorý som pasívne nepreprdel do gaučov v pyžame , ale pracoval som , žil som a nespal som , nebudem s prirátanou amortizáciou človeka ďaleko od tvojho “ dedko veku “ . To že tvoj otec zažil hrôzy vojny z teba nerobí studnicu svetonázoru . Môj svokor aj moji stari otcovia bojovali v WW2 , prežili zajatie , politické čistky v rokoch normalizacie a nikto sa z toho neposerie a nedávam ani žiadne múdra okoliu . Tvoj názor , že slovne spojenie “ občan druhej kategórie “ v tebe evokuje analógiu s “židovským biľagom “ je tvoj a len tvoj problem / názor / asociácia . Nepretlacaj to tu na silu do tejto témy !!! Ničím hodnotným si tu neprispel , tak ta poprosím “nebalastuj “ to tu nasilu … a ešte jedno . Ak na mna niekto stary “ vybali “ , že si mám niekoho vážiť len pre vek , je “ vymaľované “ . Tvrdo narazí , bo u mna je to asi tak platne , ako mŕtvemu šušťák “ . Vážim si ľudí pre ich skutky , činy a postoj , nikdy nie pre ich vek .
06.10.2021 - 19:06:49
020
Ramon1 napísal:
Vopred sa ospravedlňujem za offtopic . Snáď bude zmazaný až potom , co si ho pán Foster prečíta … Takze , chlapčaťom poprosím nazývaj svojho syna , poprípade vnuka ak nejakého máš . Rozprávaš sa totiž s mužom po 45 roku života . No nakoľko sa v mojom svete rozlišuje kalendárny a biologicky vek ľudského stvorenia , mám ďaleko viac odžité , než si schopný pochopiť . Lebo ak do svojho “veku “ zaratam čas , ktorý som pasívne nepreprdel do gaučov v pyžame , ale pracoval som , žil som a nespal som , nebudem s prirátanou amortizáciou človeka ďaleko od tvojho “ dedko veku “ . To že tvoj otec zažil hrôzy vojny z teba nerobí studnicu svetonázoru . Môj svokor aj moji stari otcovia bojovali v WW2 , prežili zajatie , politické čistky v rokoch normalizacie a nikto sa z toho neposerie a nedávam ani žiadne múdra okoliu . Tvoj názor , že slovne spojenie “ občan druhej kategórie “ v tebe evokuje analógiu s “židovským biľagom “ je tvoj a len tvoj problem / názor / asociácia . Nepretlacaj to tu na silu do tejto témy !!! Ničím hodnotným si tu neprispel , tak ta poprosím “nebalastuj “ to tu nasilu … a ešte jedno . Ak na mna niekto stary “ vybali “ , že si mám niekoho vážiť len pre vek , je “ vymaľované “ . Tvrdo narazí , bo u mna je to asi tak platne , ako mŕtvemu šušťák “ . Vážim si ľudí pre ich skutky , činy a postoj , nikdy nie pre ich vek .


Ramon1 Chlapce, mas po 45, ale pritom tvoje prispevky su silno pubertalne. Na kazdeho tu utocis, chvastas sa a jedine co tu robis je, ze si honis ego.
06.10.2021 - 19:46:31
17
Máš niečo aj k téme ? Vyhonene pochybujem …

Ja tu dám pre všetkých aj pre teba “dezol “ zadarmo článok k téme . Zadarmo , bez toho aby som sa chválil a niečo za to požadoval . Mám z toho radost , že môžem a snáď niekoho , kto ešte stále “váha “ nalomim na “ našu vieru “ . Pretože analógia je ďaleko očividnejšia ako Fosterova fasisticka asociácia “ občanov druhej kategórie “ .

🔓 : https://dennikn.sk/2563481/slovensky-lekar-z-louisiany-pomahali-nam-aj-vojaci-to-sa-naposledy-stalo-po-hurikane/?cst=ad354d0887170aa28ab576b23ae41430bd9eaca7
06.10.2021 - 19:54:28
01
CyclopathicLaughs napísal:
Ramon1 Chlapce, mas po 45, ale pritom tvoje prispevky su silno pubertalne. Na kazdeho tu utocis, chvastas sa a jedine co tu robis je, ze si honis ego.


Co tak zacat od seba? Ako by si zhodnotil svoje prispevky v tejto teme?
06.10.2021 - 20:10:23
01
Trúfnem si to zhodnotiť, nájdem nejaký "dôveryhodný/nepriestreľný" článok" na dezolátnych zdrojoch, vyzdvihnem povesť autora článku / manipulátora
keď ho tu vyvrátime, tak si nájdem iný a tresnem ho tu znova ako by sa nechumelilo a nepriznám že trieskam somariny
06.10.2021 - 20:58:58
10
keyboard_arrow_up