perez napísal:
Vieš čo je slippery slope? A vies že bez určitého očkovania zapísaného vo vakcinacnom pase ta nepustili do viacerých krajin a že je to takto už roky?

slippery slope som nikdy nepocul... davam sa ockovat proti tetanu a do krajin kde odomna chcu dalsie ockovania nechodim
20.10.2021 - 10:03:14
00
A do očkovania ta kto núti? Pokial viem, tak je dobrovoľné.
20.10.2021 - 10:03:41
00
perez napísal:
A do očkovania ta kto núti? Pokial viem, tak je dobrovoľné.

Tak dobrovolne ako bolo testovanie...aj to len docasne a onedlho sme tam kde taliani a franzuzi.
20.10.2021 - 10:04:49
10
Dobrá definícia slippery slope, ktorú používaš a je to častá argumentačná chyba, je na wiki: Tvrdí, že zavedenie opatrenia povedie ešte k ďalšiemu, a to vo svojom dôsledku spôsobí celú reťaz čím ďalej, tým menej pravdepodobných následkov, ktoré spôsobia totálnu katastrofu.
20.10.2021 - 10:07:05
01
airbilly A tým dávaš oveľa viac informácii o sebe, vrátane svojej presnej polohy,
ako dokáže poskytnúť vakcína, takže si trochu mimo.
20.10.2021 - 10:10:16
02
Srsen napísal:
airbilly A tým dávaš oveľa viac informácii o sebe, vrátane svojej presnej polohy,
ako dokáže poskytnúť vakcína, takže si trochu mimo.

Odporucam si pozriet toto https://www.youtube.com/watch?v=g6vepbCfNoE
20.10.2021 - 10:12:29
00
Už som sa ti snažil naznačiť, že s očkovaním proti pandemickej chorobe sociálny kreditný systém v Číne nesúvisí.
20.10.2021 - 10:15:25
06
airbilly Hlavne treba tomu celému rozumieť a nie len dookola trepať kkciny o “ nedotknuteľnosti mojej osobnej integrity “ . Kto sa chcel zaočkovať , ten už je … správne , s tým kazdi súhlasí . No a teraz pointa dezol scény . Keď ako vravíš nestoja o záchranu , neveria že kovid existuje , že pre niektorých je aj smrteľná , sa po nakazení a s príznakmi trepú a dožadujú hospitalizácii, ventilacii a majú plnú hubu akejsi “ hippokratovej prísahy “ a sami nakazili medzitým a spôsobili svojim správaním chorobu a smrť vnímavych a oslabenych jedincov . Či z druhej strany , je plešatý kaderník Minister školstva zodpovedný , že deti sedia doma za kompom a nie v škole so spolužiakmi ? Nie je náhodou za tým premorenost a vysoká pozitivity študentov a ich rodín ? Rodín , ktoré neveria na kovid ? Bo ja osobne nepoznam nikoho, čo zo soplikom pobeží hneď do testovacieho centra si frňák vytierat … a ten soplik a “trosku hrdielko” je asi tak všetko čo postretne očkovanu mladú rodinu . Kvoli týmto veru školy zatvorené nebudú . Kvoli týmto tiež ani nemocnice nebudú preplnene hypoxickými koviďákmi , nebudú reprofilizovane oddelenia , nebudú odkladané zákroky a operácie … ale kvoli a hlavne nezaočkovanym dezolom s “ neporušenou integritou “ . Zaočkovana spoločnosť je pravom nasratá na neopíchaných , vďaka ktorým sme ako celok kolektívne v prdeli , mame čierne a bordove okresy , zatvorené triedy a školy , gastrosektor a hotelierstvo v takom úpadku že mnohe už zatvorili definitivne , športové a záujmové krúžky v tomto stave podľa kovid automatu temer výhradne pre zaočkované deti … nie , nepizdi to tu Matovič ? , ale dezolati a hlupaci veriaci hranolovi, fašistom , “ alternatívcom “ , neuvedomujúc si že ich všetci spomenutí majú hlboko v prdeli , sledujúc len vlastný prospech .


Naposledy upravil Ramon1 dňa 20.10.2021 - 10:20:14, celkovo upravené 1 krát.

20.10.2021 - 10:19:08
819
Hosť napísal:
Co sa tyka zdravia v tomto som tazky egoista a nenacham nikoho o mne a mojej rodine rozhodovat. Kto si este nevsimol ze to speje k totalnej kontrole a nie zdraviu tak mi ho je luto.

Ono aj stat by mohol byt egoista a dat neockovanym pobyt v nemocnici zaplatit - podobne ako to uz teraz je, ked si pod vplyvom. Dalsia moznost nepustit do nemocnic je uz hardcore narazajuci na ustavu.
Mne je luto toho, kto si nevsimol stav zdravotnictva. Uz pred kovidom to bolo zle.
20.10.2021 - 10:19:19
00
airbilly premenuj sa na hillbilly
20.10.2021 - 10:25:36
04
Hosť napísal:
Mne sa paci ako sa stale niekto ohana zachranov zivotov a vie co je pre druhych to najlepsie. Myslim ze kto sa chcel dat zaockovat uz tak davno spravil a ostatni nestoja o ziadnu zachranu v podobe vakciny.
Co sa tyka zdravia v tomto som tazky egoista a nenacham nikoho o mne a mojej rodine rozhodovat.
Kto si este nevsimol ze to speje k totalnej kontrole a nie zdraviu tak mi ho je luto.


nestoja o zachranu a su ich plne nemocnice, to mi dako nejde dokopy :). keby nestali o zachranu tak nelezu do nemocnice... asi tolko k tomu
20.10.2021 - 10:25:59
06
No nič úroveň diskusie ako na aktualitách. Jeden masti ego druhému. Veľa šťastia v tom čo robíte chlapci.
20.10.2021 - 11:17:58
12
Dobrého zdravia aj tebe kámo ...
20.10.2021 - 11:20:58
07
Ešte jedna vec, zdravotné záznamy už nie sú v papierovej zložke, ktorú vie nájsť len sestrička.
Sú v elektronickej forme, ľahko dostupné a myšlienka, že sú akože nedobytné je ilúzia :)
20.10.2021 - 11:27:58
04
Dnes 3 480 PCR pozitivnych :tmi:
20.10.2021 - 11:31:51
00
keyboard_arrow_up