Ivanko, "svetové vedecké kapacity" nie je argument. To po prvé. Po druhé, tie SVKčka naisto nepovedali nič z toho, čo sa v tom článku píše. Napríklad by v žiadnom prípade nepoužili slovo "agresívny" v danom kontexte.
Totiž pri postupnom odpisovaní od seba na trase karentovaný časopis -> všeobecný vedecký časopis -> všeobecný odborný časopis -> populárnovedecký časopis -> tzv. mienkotvor -> bulvár príde v každom kroku k debilizácii a to, čo nakoniec uverejnia nejaké noviny, je úplne niečo iné, ako bolo v pôvodnom článku. Bežný novinárik z mienkotvoru by rozumel v pôvodnom článku tak spojkám a predložkám.
23.03.2020 - 12:02:06
09
tulenik napísal:
Odhliadnuc od faktu, že mi týpci s nábožensky podfarbenými multimenami nie sú z princípu sympatickí, týpek pôsobil 16 r. ako sudca a tí žijú v galakticky rozdielnych pomeroch - s priemerným sudcovským príjmom by som vyplatil moju hypotéku za pol roka. Presne tú, čo budem ešte 15 rokov splácať.
Priemerný sudca zarába viac ako premiér.

Nehovoriac o tom, že celá tzv. kauza smrdí konštrukciou resp. síce nie cyperskou, ale schránkou:


Dik za doplnenie faktov :-) .
23.03.2020 - 12:02:09
00
user_id napísal:
Dik za doplnenie faktov :-) .

V ďalšej diskusii nejaký chalan vyhrabal, že firmička sú nejakí týpci s arabskými menami, fakt dôveryhodná, falafel by som od nich možno aj kúpil :D
23.03.2020 - 12:08:09
00
tulenik napísal:
Odhliadnuc od faktu, že mi týpci s nábožensky podfarbenými multimenami nie sú z princípu sympatickí, týpek pôsobil 16 r. ako sudca a tí žijú v galakticky rozdielnych pomeroch - s priemerným sudcovským príjmom by som vyplatil moju hypotéku za pol roka. Presne tú, čo budem ešte 15 rokov splácať.
Priemerný sudca zarába viac ako premiér.

Nehovoriac o tom, že celá tzv. kauza smrdí konštrukciou resp. síce nie cyperskou, ale schránkou:



Draxlera som zazil ako ministra skolstva. Velke reci, skutok ziadny. Ale vzdy do krvi poslusny obranca vsetkych SMERackych zlodejin.

Fakt je ten, ze Kicurove pochybenia sa nedaju nijako racionalne vysvetlit (ani sam ich nedoakzal nijako vysvetlit) a Draxler ich tiez nijako nevyvratil, len zautocil.
23.03.2020 - 12:13:05
05
Že nebol, nie je ani nebude v Smere a že sa mu aj z iných strán pchali do riti sa ti k vstupným senzorom dostalo?
Ale nejde o to, pretože aj keby to tak bolo, sú tam otvorené nejaké otázky ktoré tvojou politickou proklamáciou nezodpovieš. A zjavne ich skúšala zahovoriť/nezodpovedať aj "otváračka kauzy". To otvára ďalšiu otázku, najhoršiu otázku zo všetkých, ako môže dosvedčiť každý študent, ktorý ju dostal na skúške: "Prečo?" :D
23.03.2020 - 12:18:29
00
Možno by úplne stačilo sa prepnúť z režimu: "Verím všetkému, čo nie je vyvrátené" do režimu "Neverím ničomu, čo nie je dokázané". Myslím aj v bežnom živote, nie len teraz...
23.03.2020 - 12:23:22
010
Asi tak.
23.03.2020 - 12:24:43
00
Ani Lubyova nebola v SNS a co tam predvazdala, detto Matecna, to je naozaj argument. Kicura mal mesiace na nakup tych predmetov, preco no nechali na poslednu chvilu? Naco nakupovali tie predrazene rychlotesty? To su hlavne otazky, cena je az sekundarna - nehovoriac ze magistrat BA dokazal mnohe ochranne pomocky zohnat tiez za vyrazne nizsie ceny a to maju podstane horsiu pozicu na vyjednavanie ako statna institucia na to urcena.
23.03.2020 - 12:26:23
02
Čakáme prvé konšpiračné články o amerických vrtuľníkoch Sikorsky UH-60 Black Hawk nad Slovenskom.
3.... 2 .... 1.....

Akademia trenuje pilotov, ale prelety nad národným parkom si mohli odpustiť.
Alebo škodia menej ako zlí bikeri?
Príloha:
Screenshot_2020-03-23-12-08-15.png
Screenshot_2020-03-23-12-08-15.png 1.93 MiB thumb_up0thumb_down

23.03.2020 - 12:26:59
00
stretol som ich - 4 kusy spolu , oveľa tichšie ako ten jeden záchranársky, čo mi niekoľkokrát denne skoro vyrazí okná :)
23.03.2020 - 12:32:27
00
No zrovna vyhodnosti Kicurovych nakupov, ich nacasovaniu, hodnovernosti firiem od ktorych objednal a tomu, ze prave teraz / nezavisle od nich sa rozhodol jeho syn kupit 2 byty v centre BA mozno za tristvrtemiliona neverim aj ked nie je zatial dokaz. To by som potom mohol verit podla tychto vasich jednoduchych a naivnych uvah, ze aj Fico a spol. su cisti a v nicom nemaju psty. Ved im nic nedokazali. Takze nezerte seno a pouzivajte zdravy rozum chlapci. A neohanajte sa tym, ze bez dokazov nie je dovod pochybovat o bezuhonnosti, akoby ste boli obhajcovia zlodejov a mafianov.
23.03.2020 - 12:32:36
022
info priamo z nemocnice z labaku: ruska a respiratory rozkradli vlastni zamestnanci na domov... uz to musia zamkynat
23.03.2020 - 12:43:21
01
A čuduješ sa? Keby ich bol dostatok tak by sa to nedialo, aspoň v takej miere.
23.03.2020 - 12:51:48
00
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/basketbal/gobert-ktery-vtipkoval-o-koronaviru-prisel-po-nakaze-o-cich-a-chut/
23.03.2020 - 13:11:17
00
Koronavírus zažil na vlastnej koži. Taká prísna karanténa ako v Číne nie je nikde inde na svete.
https://youtu.be/VKOCTRSG_YQ
23.03.2020 - 13:13:01
00
keyboard_arrow_up