ftu2 napísal:
nespada nahodou predajna s farbami pod drogeriovy tovar a tym padom pod esencialne obchody dostupne pre vsetkych bez obmedzenia?


nechce sa mi to hľadať
tak daj návrh, napr. pôjdeme tam spolu a budeme na predavačku kričať, že porušuje ústavu a zákon o ochrane spotrebiteľa :)
19.11.2021 - 23:25:45
03
ftu2 napísal:
nespada nahodou predajna s farbami pod drogeriovy tovar a tym padom pod esencialne obchody dostupne pre vsetkych bez obmedzenia?


jednoznačne - drogériový tovar - farby na nechty :D
19.11.2021 - 23:29:44
00
ivan, drogeria nieje len kozmetika. inak v druhej vlne boli drogerie povolene, ale parfumerie nie.
19.11.2021 - 23:32:14
00
Aj toulén.
19.11.2021 - 23:33:29
00
Aby bolo jasno, som za povinné očkovanie vzor Austria, ale naša vláda je taká aká je, takže nič,
A tie nezmyselné väčšinou nelogické opatrenia nič neriešia, vzhľadom na väčšinovú mentalitu by som sa na nich vysral,
ekonomické straty sú obrovské a nikam sme sa nepohli a týmto spôsobom ani nepohneme
ale vítam každú formu nátlaku na očkovanie
19.11.2021 - 23:37:21
22
si pytas oznacenie za dezola. ked som ja tvrdil ze opatrenia su nelogicke a zle, tak od Ramon1 a dalsich sa mi takych dostava.
19.11.2021 - 23:51:27
01
ale v podstate aj napriek tomu čo som napísal tie hovadiny dodržujem :)
20.11.2021 - 00:06:12
00
Davajte si pozor na seba antivaxeri, trochu antivaxeri, ockovani i este chvilu neockovani. Stravil som dnes na centralnom prijme v jednej nemocnici 4 hodiny a zle som to znasal. Sme v srackach a spravajte sa tak aby ste sa vyhli akejkolvek hospitalizacii lebo to co som videl je volny pad bez padaku.
20.11.2021 - 00:34:18
013
Ako už písal Srsen, aj ja som za povinné očkovanie, lebo už len to nám ostáva, ak nechceme štvrtú, piatu, šiestu vlnu.

Chvíľku sa síce bude protestovať, ale časom si všetci zvyknú. Rakúsko je prvé. Teraz sa bude váhať. Ale keď pribudne nejaká druhá, tretia krajina, tak sa to nakoniec prijme v celej našej únii a aj mimo nej.

Dúfam, že to tak bude a neostane len pri želaní.
20.11.2021 - 01:10:32
01
https://www.aktuality.sk/clanok/21s77rx/koronavirus-povinny-otp-rezim-na-pracoviskach-od-pondelka-nebude-termin-sa-posuva/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-azet-new
20.11.2021 - 01:31:14
00
opakuje sa to isté čo pred rokom,veď vláda je tá istá,debila vymenil potulný kazatel.výsledok je ešte horší.
20.11.2021 - 06:34:41
05
Nezaockovani maju povolene ist len do esencialnych obchodov. V spravach ich aj vymenovali a odvtedy rozmyslam, ci mame na Slovensku aj nejake neesencialne obchody :-) Ved vymenovali snad vsetko - potraviny, drogerie, lekarne, ocne optiky, obuv, odev, chovatelske potreby, domace potreby, kniznice, pracovne, cistiarne, vydajne eshopov, posty, banky, telekomunikacny operatori, poistovne, lizngove firmy, cerpacie stanice, taxisluzby, predajne nahradnych dielov, klucove sluzby, zberne dvory, opravy a servisy, pohrebne sluzby, advokati, A ako bonus ich pustia aj do obchodnych centier, staci povedat, ze sa tam idu dat zaockovat. No lockdown jak hovado :D
20.11.2021 - 08:32:33
03
natahuje sa to koli vsakovakym pravnym somarinam, aby bolo vsetko tip top koser lebo potom pridu spekulanti jak fico a zacnu vsetko davat na sudy... samozrejme prekopat nejaky zakonnik prace aby bolo vsetko podchytene abo co, za tyzden je nonsense... normalny ludia to pochopia a nespekuluju. spekulanti budu hladat kde co nesedi a rypat do toho kym nenajdu daky speci pripad ktory nesedi a ten pouziju a zacnu vykrikovat...

samo riesit taketo daco na poslednu chvilu je aj podla mna chyba. to si mali davno pripravit dopredu taketo scenare a ze co vsetko tam treba pravne podchytit

Turbi to ze nemocnice su uz v sracke je jasne, akonahle zacali reprofilizovat tak tam sa to uz zacalo rucat. ale niektorym tu nevysvetlis, ti si stale myslia ze v nemocniciach sa doktori nudia. ze nie su ziadne dokazy ze by daco dakedy kolabovalo... a hlavne si stale myslia, ze ked im daco bude, ze v pohode pridu do nemocnice a hned ich osetria ...
20.11.2021 - 08:36:26
00
do obchodny centier sice neockovanci nemozu, ale zobral som jedno len ako prierez typu obchodov, do ktorych maju lockdown. Do vsetkych zelenych lockdown neplati, do cervenych plati. Cervene su v podstate len zlatnictva a darcekove obchody. Neviem, ci ten lockdown nie je az prilis prisny :-D V tomto centre sa aj ockuje, takze tam pustia kazdeho.

Prílohy:

11111.PNG
11111.PNG 143.75 KiB thumb_up0thumb_down

2222.PNG
2222.PNG 162.39 KiB thumb_up0thumb_down

20.11.2021 - 08:51:41
01
Presne. Lockdown, ktorý lockdown nie je. To sme tu už mali pár krát. Toľko výnimiek, že to nemá ani zmysel...
20.11.2021 - 09:34:45
01
keyboard_arrow_up