Dobre oko, najma 'potom co' je take slovenske ;)
21.11.2021 - 20:08:18
00
potom co
https://cs.glosbe.com/cs/cs/potom%20co
21.11.2021 - 20:32:29
00
Mam znamu, co ma teraz soplik, tak frisko uteka na pcr test. Dufa, ze bude pozitivna, ostane doma 10 dni a zase bude mat pol roka pokoj s testom aj ockovanim :D
21.11.2021 - 20:37:08
00
Hosť napísal:
Tak hej, asi to nie je prijemne vidiet 250,000+ slusnych obcanov vyspelej zapadnej krajiny ktori vasej ideologii ukazuju prostrednik, vsakze.

Nemyslím si že Viedeň (s mnohými kozmopolitnými obyvateľmi) je skutočné Rakúsko a Rakúšania.
Samozrejme že v menšej miere to platí aj pre našu krásavicu na Dunaji :lol:
21.11.2021 - 20:47:24
00
Ramon1 napísal:
Sak pohoda , dostanú po gebuli. A budú mat nielen kovid , ale ešte aj bozulu a peňažnú pokutu . A to sa oplatí 😂 …

Nerozumiem čo chceš týmto spôsobom komunikácie dosiahnuť. Rozumiem Tvojej frustrácii, ale takýto spôsob komunikácie (týka sa to samozrejme aj vlády, opozície ...) nepomôže zvýšeniu očkovania a akurát naserie ľudí, rozdeľuje spoločnosť a odradí od očkovania.

Aby som predišiel Tvojmu prípadnému hejtovaniu - mám dve očkovania a pôjdem na ďalšie keď príde čas. Snažím sa dodržiavať opatrenia, vo firme máme všetkých zaočkovaných.
Keby som sa riadil podľa Tvojich príspevkov možno by som očkovaní nebol. :P
S pozdravom
Milan

PS. Osobne by som bol za povinné očkovanie.
21.11.2021 - 21:00:07
24
Milsu, Goratrixa nechaj, má problémy aj s počtami. Urobil z 40000 250000+.

https://kurier.at/chronik/oesterreich/querfront-auf-corona-demo-was-sie-eint-ist-nur-der-widerstand/401813866
21.11.2021 - 21:02:14
01
no neviem ako inak to chces vysvetlovat teraz ludom. cokolvek zavedies - naseres ich. cokolvek spravis - naseres ich... nespravis nic - skolabuje to tu...
vysvetlovat mas cas kym sa nic nedeje, teraz uz neni cas na vysvetlovanie, treba razne konat
21.11.2021 - 21:05:11
03
capulo to je presne ten problém že sa takto komunikuje stále. Keby som podobne komunikoval vo firme už by dávno nebola.
21.11.2021 - 21:16:40
06
ja sa nehadam, ale komunikovat sa malo cez leto napr. teraz je uz pozde.
to mas jak ked ti nieco vybuchne vo firme, lahne server, alebo dakemu velkemu zakaznikovi nieco kriticke lahne. tiez to nebudes riesit stylom ze pockame kym skonci vikend. potom sa popytame vsetkych kedy maju cas spravit daky miting, spravime mitingckek kde pokecame ze co sa vlastne deje, potom dalsi kde navrhneme co by sa mohlo spravit a realne by si sa k rieseniu dostal najskor tak o tyzden...
proste nazenies kazdeho koho zozenies na mobile do roboty a riesi sa to okamzite. nejake nadcasy, odmeny atd riesis az dodatocne
21.11.2021 - 21:25:21
00
capulo ale takto sa komunikovalo aj v lete a aj predtým, vlastne po celý čas. Česť výnimkám.
21.11.2021 - 21:29:52
02
lapaloma napísal:
Mam znamu, co ma teraz soplik, tak frisko uteka na pcr test. Dufa, ze bude pozitivna, ostane doma 10 dni a zase bude mat pol roka pokoj s testom aj ockovanim :D

podobne kolegyna. kedze kruzok, ktory dcera miluje, je len pre ockovanych/prekonanych, tak by bola najradsej, aby teraz dcera co najskor chytila covid :tmi: lebo ved pocka si 10 dni v karantene a potom je min. na pol roka volna. ockovanie neprichadza do uvahy, to by svojej dcerke nikdy neurobila, radsej by sa asi sama zabila.
osobne, ak by som mal deti, mozno by som tiez vahal dat ich zaockovat, ale priat si, aby co najkor dostali covid, to vobec nechapem. pravdepodobne by to prekonali bez komplikacii, ale co ak predsalen nie??

co sa tyka inych veci, je kolegyna rozumna a inteligentna zena...
21.11.2021 - 21:41:11
00
milsu napísal:
Nerozumiem čo chceš týmto spôsobom komunikácie dosiahnuť. Rozumiem Tvojej frustrácii, ale takýto spôsob komunikácie (týka sa to samozrejme aj vlády, opozície ...) nepomôže zvýšeniu očkovania a akurát naserie ľudí, rozdeľuje spoločnosť a odradí od očkovania.

Aby som predišiel Tvojmu prípadnému hejtovaniu - mám dve očkovania a pôjdem na ďalšie keď príde čas. Snažím sa dodržiavať opatrenia, vo firme máme všetkých zaočkovaných.
Keby som sa riadil podľa Tvojich príspevkov možno by som očkovaní nebol. :P
S pozdravom
Milan

PS. Osobne by som bol za povinné očkovanie.


Prosim ta , do budúcna ta poprosím neoznačuj ma tu a nesnaž sa aby som dával nejaké vyhlásenia na tvoje tvrdenia … to si z akej “ kavy “ vyčítal, že ja som akosi frustrovaný . Ja som totálne v pohode . Mám dostatok pacientov , ktorí ma potrebujú , prácu ktorá ma napĺňa a baví , športujem si koľko chcem a kde chcem . A keď som urazil tvoj utlocit , vôbec ma zo nsrie . Už si sa z minulých príspevkov dostatocne “vyhranil “ k mojim názorom … máš taku “ ružovú optiku “ a ja ti ju nechcem zobrať z xichtu. Tak sa o to iste nepokusaj vo vzťahu ku mne . Si síce ockovany , ale mentalne diametrálne mimo realitu . Ja už vôbec nebojujem u nikoho a nikde už neagitujem za vakcinaciu . Ti čo ju doteraz nemajú už to presrsli a ak sa uz aj teraz dajú ockovat po prvýkrát , je veľká šanca že dostanú prvú dávku aj s kovidom … pri takomto premoreni s 35% pcr pozitivitou , je to veľmi pravdepodobne . Takze ja som v klude , bez stresov , nemaj starosť … už ma tu berte ako niekoho , ktorý tu musí byt z odbornej verejnosti aby na validnych datach a dôkazoch vyvracial sprostosti tu pôsobiacich dezolov .

Môj posledný koment na teba a už ta nevidim , tak sa nesnaž . Česť súdruhu !
21.11.2021 - 21:47:42
03
Takze čerstvé info ⬇️

🔓 : https://dennikn.sk/2619665/tyzdnovy-newsfilter-uz-nie-je-na-co-cakat-slovensko-potrebuje-tvrdy-lockdown/?cst=12a711f61e4c0ac55131cff2d264eccee69b5cba

Takze toto je akože riešenie aj pre tých čo sa snažili , riskovali , správali sa racionálne ? Lockdown pre všetkých ? Tak týmto veru naseru úplne každého … aj statoční ľudia týmto aktom neschopnej vlády s množstvom hlúpych ľudí iracionálne sa správajúcich , nevaziac si nic a nikoho okrem svojej vlastnej osoby v spoločnej republike , stratia posledné ilúzie o správnosti svojho konania / nechať sa ockovat a mat slobodu a zdravie / . Zdravie im samozrejme ostane o slobodu však pridu 😳… a to sa vyplatí len z polovice .
21.11.2021 - 22:00:49
00
Ramon1 napísal:
Česť súdruhu !

Myslím že nič o mne nevieš a toto je hodne cez čiaru. Vieš asi len urážať na úrovni štvrtej cenovej. Je mi Ťa ľúto.
21.11.2021 - 22:05:34
111
Mak napísal:
Milsu, Goratrixa nechaj, má problémy aj s počtami. Urobil z 40000 250000+.

https://kurier.at/chronik/oesterreich/querfront-auf-corona-demo-was-sie-eint-ist-nur-der-widerstand/401813866


Nema, je to patologicky klamar.
21.11.2021 - 22:09:53
04
keyboard_arrow_up