@kibib tak neviem, na aký YT chodíš ty, ale ja vidím pri všetkých videách aj likes aj dislikes. Pokiaľ to autor kanálu nevypne sám od seba.
29.11.2021 - 17:10:12
00
Neviem ako v apke, ale cez prehliadač ich nevidím pri žiadnom z vidí. A tuším som bol na túto skutočnosť informovaný mailom, Inak by som si to nevšimol. Vyjadrenie yt bolo, že to na sledovanosť nemá vôbec vplyv.
Edit. Tak napr.
https://www.chip.cz/novinky/youtube-odstranuje-pocitadlo-u-negativnich-hodnoceni-ukazatel-poctu-bude-soukromy/
29.11.2021 - 17:28:11
00
ale komenty majú moderované, čo nepasuje ide preč :)


- 23 statocnych v maratone pravdy proti najvacsiemu spiknutiu v historii ludstva.

-takuto relaciu treba urobit na celoeuropskej urovni a potom globalne lebo zlu sa musi postavit na celom svete cele ludstvo

- Výborné 👍👍👍 Toto púšťať všetkým namiesto Markízy, Jojky, TA3 a STV. Výborné podané aj s dôkazmi a niekto ešte stále nechce pochopiť že je to plán. Ďakujem že takýmto profesionálnym spôsobom otvárate ľuďom oči a podávate aj priame dôkazy


Naposledy upravil Srsen dňa 29.11.2021 - 17:43:20, celkovo upravené 1 krát.

29.11.2021 - 17:38:46
03
mazem svoj prispevok (pisem - ak by niekto reagoval) - zle som pochopil napisane :)


Naposledy upravil KinDo dňa 29.11.2021 - 17:47:40, celkovo upravené 1 krát.

29.11.2021 - 17:42:28
00
@kibib ja ich vidím zatiaľ všade.. cez prehliadač aj v appke na mobile aj tablete.. aj na PC a Macu, na Android aj iOS.. v tom článku je písané, že "Počet udělených palců dolů je u videí stále viditelný. Spolu s uvolňováním změny ale bude postupně mizet." tak možno to čoskoro zmizne aj mne. Našťastie to ide zase zapnúť pomocou rozšírení, takže o to neprídem. Pre mňa osobne je dosť smerodatný ukazovateľ kvality videa, čím sa dostávam späť k pointe môjho pôvodného príspevku, že na podobné videá ako tie s Maduarom radšej ani netreba klikať, nech sa im nedostáva akejkoľvek pozornosti.
29.11.2021 - 17:48:53
01
Srsen napísal:
ale komenty majú moderované...

najprv som pochopil, ze je to tvoja ironia, ktoru ti vymazali... :lol:
29.11.2021 - 17:49:15
00
Nanešťastie je to fakt :)

dislike - nie sú tam
po daní dislike, - hláška - spätná väzba bola zdieľaná s autorom.


Novinky pre autorov
V tomto článku nájdete informácie o novinkách pre autorov. Informácie o novinkách pre divákov na YouTube nájdete tu.
Posledné novinky

Novinky z posledných 2 týždňov

Komunita a komentáre

Nastavenie počtu označení nepáči sa mi ako súkromného: od 10. novembra 2021 bude počet označení nepáči sa mi na YouTube súkromný. Autori naďalej nájdu počet označení nepáči sa mi v Štúdiu YouTube. Ďalšie informácie
29.11.2021 - 17:49:31
01
Keď som tvrdil , že net toho Boha a človeka ktorý by sa nemohol vakcinovat , našlo sa zopar “akademikov zo života “ a započali dezolatsku obhajobu prečo sa jeho senilna babka s hypertenziou, diabetom a prekonanou NMCP nemôže očkovat . Veď býva sama a len my ku nej chodíme … tu to máte aj od iných . Aby ste ma nechytali za slovíčka , takmer net absolútnej kontraindikácie . Zopar raritnych výnimiek , aj to len v určitom čase . A debilni lekári nedoporucujuci vakcinaciu svojim pacientom by mali niesť trestnoprávnu zodpovednost za svoje “ negatívne profesionálne odporúčanie “ . Poväčšine si všimnite , že je proti očkovaniu nie intenzivista, anesteziolog, Infektolog , pľúcny lekar … ale kapacity ako endokrinológ , reumatolog, obvoďák , pracovne lekárstvo , sem tam neurológ … čiže síce odborníci vo svojom odbore , no o intenzívnej medicíne , urgentnej medicíne , infekčných agensoch , poškodení pľúc a multiorgánovom zlyhávania , UPV vedia 🍌 .

🔓: https://dennikn.sk/2628476/lekari-odpovedali-na-otazky-citatelov-maju-sa-ockovat-tehotne-co-ak-mi-lekar-ockovanie-neodporuci-dat-si-tretiu-davku-po-covide/?cst=609bcdf3f53a668d293226afa454f06c132ae46f
29.11.2021 - 18:02:50
04
A zubari... Dnes som na vlastne usi videl, pocul, bol prijemcom uplnych blabolov (podla mna, dodam) o experimentalnej vakcine,ako nas ockovanych lutuje, ze po ockovani zomrela matka 2 malych deti a navyse jej/im odmietla poistovna vyplatit zivotnu poistku,..lebo bola ockovana a podpisala reverz.
Neda sa argumentovat s otvorenymi ustami a vidinou dalsej navstevy, ale asi budem 'volit nohami'.
Esteze tie germicidne ziarice tam maju...a dufam, ze do zubnej vlozky som nedostal naky antiwax chip ;)
29.11.2021 - 18:23:11
01
https://fb.watch/9AO0iRlbsR/
Viem že tu milujete Blahu 😎
29.11.2021 - 18:32:09
00
no ten blaha je riadny... skoda ze nemozem ani nahlasit to video bo nemam konto :D
29.11.2021 - 18:55:59
00
Na Slovensku kolabujú nemocnice, neposkytuje sa zdravotná starostlivosť necovid pacientom preto regionálni hygienici umožnia v niektorých okresoch dištančnú výuku starších žiakov. V niektorých okresoch nie. Záleží ako sa ktorý regionálny hygienik vyspí.

https://www.cas.sk/clanok/2614663/zakaz-prezencneho-vzdelavania-v-dalsich-okresoch-zostanu-skolske-lavice-prazdne/
29.11.2021 - 19:00:00
00
capulo napísal:
no ten blaha je riadny... skoda ze nemozem ani nahlasit to video bo nemam konto :D

nahlasil som moznost - nepravdive informacie -> zdravie
a potom som skusil aj - odpudzujuci obsah :lol:
29.11.2021 - 19:18:22
44
jerry74 napísal:
Vladimír Leksa,Nko...Autor je imunológ, SAV
....
S vakcínou nech je to tiež tak. Dôverujme vede a medicíne, a nie pseudovedcom.

Veľmi dobrý príspevok.
Vlado Leksa dobre popisuje čo je vedecké a čo nie. Tomuto málokto rozumie a dokáže rozlíšiť.
Aj tu na fóre okrem tulenik len málokto.
Ako teoretický matematik budem určite Leksovi (mám s ním aj osobnú skúsenosť) veriť ;)
29.11.2021 - 20:12:45
01
Preco je Izrael na zozname krajin kde je pri prichode k nam karantena na 14 dni kvoli omikronu?
29.11.2021 - 20:17:31
00
keyboard_arrow_up