https://www.hlavnespravy.sk/irsky-senator-vyzyva-do-potravin-uz-len-s-ockovacim-certifikatom/2774496
Fasizmus je tu
02.12.2021 - 06:56:34
01
Popletene (nielen) pojmy?

Fašizmus (po taliansky fascismo) je krajne pravicová politická ideológia, forma radikálneho autoritatívneho nacionalizmu vyznačujúca sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, dekadencii a o národnom potupení, snažiaca sa o dosiahnutie národného znovuzrodenia.
z wiki

resp. tu

https://beliana.sav.sk/heslo/fasizmus
02.12.2021 - 07:07:21
02
"...než ďalší žoldnier. Fašizmu, Pfizeru a Veľkého Resetu..." :rofl:
duves, ja som uz odhalil, co je to ten reset, to tie noviny vychadzaju pre zresetovanych citatelov... :rock:
02.12.2021 - 07:09:48
02
Hosť napísal:


Nejak si sa rozbehol … žeby to tak skoro nastúpilo v rámci postkovidoveho syndrómu , to čo tu postol MageZ 😲 ? Bojím sa o teba …

Apropo chlopi , pomoooc dezolé sa na mna “ vrhli “ a opľuli ma kovidovom slinou 😂😂😂 . ⬇️⬇️⬇️

Prílohy:

333A2F2E-CCC5-4E84-B4E5-95527DA6912E.png
333A2F2E-CCC5-4E84-B4E5-95527DA6912E.png 520.75 KiB thumb_up0thumb_down

02.12.2021 - 07:14:48
04
Tuto teta vysvetluje mnohe veci ktore som si dosial priamo neuvedomil, aj ked intuitivne som ich citil, najdolezitejsia je sprava ze nemame pandemiu nezaockovanych, ale pandemiu nizsich socialnych vrstiev ktore situaciu vyuzivaju vo svoj prospech proti elitam ...
02.12.2021 - 07:43:59
15
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-mortalita-umrtnost-covid-19-koronavirus.A211201_100752_zahranicni_aha
02.12.2021 - 07:55:57
00
Hosť napísal:

Ja by som to tak neprežíval. Už si počul o donáške jedla? Alebo vzniknú firmy, ktoré sa budú špecializovať výsostne na nezaočkovanú časť populácie (ak to teda dovtedy nedajú povinne). Jenda vec je, čo si nejaký poplista uzmyslí ráno pri čistení zubov a druhá vec ako musí fungovať reálny svet aby spoločnosť prežila. Ono sa to nakoniec utrasie a pôjdeme ďalej k svetlým zajtraškom :)
02.12.2021 - 08:19:00
01
ivast napísal:
Tuto teta vysvetluje mnohe veci ktore som si dosial priamo neuvedomil, aj ked intuitivne som ich citil, najdolezitejsia je sprava ze nemame pandemiu nezaockovanych, ale pandemiu nizsich socialnych vrstiev ktore situaciu vyuzivaju vo svoj prospech proti elitam ...

Spoločnosť je u nas vobec velmi zle nastavena. Dám príklad, v potravinach Kraj (predtym Terno) stretavam spolužiakovu sestru, je presne o 10 rokov mladšia. Vyklada tovar do vitriniek, jugurty a tak. Ked som sa jej prihovoril, najprv ma nepoznala (mal som rúško, zostarli sme...). Trochu sme pokecali a nenapadne sa prešlo na pandemiu. Antivaxerka, no ved ako inak. Kedže robím s bankovymi retailovými pôžičkami, možem povedať, že u nas su napr. zdravotne sestry platene asi ako predavačky. Moja manželka je zdravotná sestra, po 3.očkovaní. Denne stresy, stretavky s debilmi denne (ved @Ramon1 vieo čom píšem). Napr. zvyknu pacienti s Covidom z domu v karanténe vypisovať celodennne zažiky, napr. rano som vstal, bola stolica, teplota 38, niečo som zjedol, zapil čajom, tabletka taka a taka..... No nie je to úžasné? Toto predavačka, či dokladačka jogurtov nezažije. A platy maju obe porovnatelne.
02.12.2021 - 08:25:17
03
Pavol Čekan: "Omikron môže byť aj dobrá správa, ale stále veľa nevieme"
https://www.postoj.sk/93821/je-variant-omikron-novou-hrozbou-alebo-len-vyvolava-hysteriu-podcast
02.12.2021 - 08:58:47
00
ako o kazdej variante aj o omikrone sa siri mnozstvo dohadov a prognoz. Je to uplne zbytocne, a akurat to v ludoch vytvara chaos a neistotu. Vedci, politici, skratka vsetci by mali byt ticho, az pokial si nebudu aspon trochu isti, aky omikron naozaj je. Myslim, ze sme uz presyteni tolkymi informaciami, ktore su castokrat protichodne (lebo kazdy si tipne nieco ine), ze mnoho ludi to uz ani nevnima a kasle na cely covid. Je tu splet informacii, v ktorej sa neda vyznat a nadej strieda frustraciu a potom zas naopak v, pomaly, sekundovych intervaloch. Malo by to platit vseobecne, ale hlavne v sucasnej situacii 2x - ak nic nevies, tak drz hubu. Ja osone informacie o omikrone uplne ignorujem, prave z toho dovodu. Budem registrovat az tu, kde mi niekto s relativne dobrou istotou povie, ci je to "dobry", alebo "zly" variant. Citat spekulacie nema zmysel.
02.12.2021 - 09:11:24
010
Tiez si myslim ze je skoro na akekolvek spekulacie. Iste je zatial skor iba to, ze sa omikron velmi rychlo siri podla vsetkeho ale o ostatnych veciach nevieme moc vela
02.12.2021 - 09:19:36
00
MageZ napísal:


Na toto som poukazoval už pred mesiacmi , keď som “niektorých “ konfrontoval otázkou , či im kovid dočista do🤬l modzog . Je to celkom vážny problem , nakoľko mnohí krikľúni z protestov , prešli údajne kovidom bez následkov … ale my vieme už , že nie tak celkom .
02.12.2021 - 09:21:20
03
Ale kde nic nie je ani covid neberie...
02.12.2021 - 09:26:52
03
skorpion napísal:
ako o kazdej variante aj o omikrone sa siri mnozstvo dohadov a prognoz. Je to uplne zbytocne, a akurat to v ludoch vytvara chaos a neistotu. Vedci, politici, skratka vsetci by mali byt ticho, az pokial si nebudu aspon trochu isti, aky omikron naozaj je. Myslim, ze sme uz presyteni tolkymi informaciami, ktore su castokrat protichodne (lebo kazdy si tipne nieco ine), ze mnoho ludi to uz ani nevnima a kasle na cely covid. Je tu splet informacii, v ktorej sa neda vyznat a nadej strieda frustraciu a potom zas naopak v, pomaly, sekundovych intervaloch. Malo by to platit vseobecne, ale hlavne v sucasnej situacii 2x - ak nic nevies, tak drz hubu. Ja osone informacie o omikrone uplne ignorujem, prave z toho dovodu. Budem registrovat az tu, kde mi niekto s relativne dobrou istotou povie, ci je to "dobry", alebo "zly" variant. Citat spekulacie nema zmysel.


Máš pocit, že paniku šíria vedci?
Novinár nemá schopnosť rozlišovať čo zverejniť a čo nie?
02.12.2021 - 09:29:30
00
Známy antivaxer Milan Laurinec a jeho skúsenosť s kovidom :D
https://fb.watch/9Eh2DGiQnn/
02.12.2021 - 10:01:21
15
keyboard_arrow_up