duves napísal:


Nepochybujem, že vyspelé štáty sveta rýchlo poriešia aj tretiu dávku a budú mať kľud. Síce počty nakazených sa ešte nejaký čas udržia hore, ale bez vážnejších dopadov. V Dánsku otočia tretie kolo a my si tu pôjdeme ďalší lockdown, ktorý naša úžasná prij*baná vláda zavedie ako vždy, keď už budeme za vrcholom vlny... K tomu tu budú pišťať Frco, Magian, ******ý Milanko a ten teplý kok*t (nič proti LGBT) a my tu budeme za asistencie niektorých zdezolovaných jedincov krútiť hlavami a klávesnicami...

Inak edit: Akože si myslia, že počas Vianoc sa nebudú ľudia navštevovať? To vážne? Sme z tejto časti rodiny, čo sa stretávame všetci zaočkovaný, niektorý nie dlho po druhej dávke a niektorí už treťou. Nech s týmto idú do prdele...


Naposledy upravil Hazard dňa 08.12.2021 - 16:49:46, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2021 - 16:39:43
06
Hosť napísal:

Koho to zaujíma?
08.12.2021 - 16:49:03
00
shifty12 napísal:
duves celkom dobré správy ! :) Inak ako je to s 3 dávkou ? Chodi dátum na 3 dávku presne pol roka po očkovaní 2 dávkou či ako ?

Mne prišla pripomienka cez email aj sms presne pol roka po druhom očkovaní
08.12.2021 - 16:49:43
01
Hosť napísal:
Volodja
Vidíš to celé len svojim pohľadom. Vobec nepripúšťaš, že pravdu môžem mat aj ja. Bodaj by som nemal a ozaj by bigfarme išlo o naše zdravie.
Na druhej strane, keby vám sem občas nenapíše niekto iný názor tak by vás to ani nebavilo si len pritakávať, či ?

Ak by farmafirmy nechceli zarobit, tak by boli hlupe (ani ty asi nerobis zadarmo). Nezistne pracuju v zdravotnictve mozno tak iba Lekari Bez Hranic - ti by sa na Slovensku ukazali, ak by tu bola drviva vacina ludi ako ty kamo a ver mi, ze ich metody by si na vlastnej kozi zazit ani vidiet nechcel.
Rovnako by ale boli farma firmy hlupe, ak by sa nesnazili pandemiu vyriesit asap, lebo asi nikoho nebavi x-rokov byt vkuse zavrety v lockdowne a ruskom na papuli. Dnes su uz jasne data o tom, akou prevenciou su vakciny a ake trvale nasledky covid sposobuje. Napriek tomu aj dusiaci sa ludia na smrtelnej posteli veria na rozpravky, vyhrazaju sa zalobami a nasilim, neveria, ze umieraju na "neexistujucu" chorobu a velebia do poslednej chvile sarlatanov, ktori im do igelitoveho vreca pomohli. Mimochodom, kebyze uz mam skapat, tak urcite si vyberem iny sposob, ako sa par tyzdnov niekde sam dusit na pristrojoch bez kontaktu s buducimi pozostalymi.
08.12.2021 - 16:49:46
05
Jak tak citam tuto debatu, tak mi napadlo iba jedno ... cas vsetko vyriesi ... bud vykapu neockovani, alebo ockovani ... v kazdom pripade a tu prestane hejtovat a nadavat inym nazorom!
08.12.2021 - 17:00:43
02
Volodja napísal:
Ak by farmafirmy nechceli zarobit, tak by boli hlupe (ani ty asi nerobis zadarmo). Nezistne pracuju v zdravotnictve mozno tak iba Lekari Bez Hranic - ti by sa na Slovensku ukazali, ak by tu bola drviva vacina ludi ako ty kamo a ver mi, ze ich metody by si na vlastnej kozi zazit ani vidiet nechcel.
Rovnako by ale boli farma firmy hlupe, ak by sa nesnazili pandemiu vyriesit asap, lebo asi nikoho nebavi x-rokov byt vkuse zavrety v lockdowne a ruskom na papuli. Dnes su uz jasne data o tom, akou prevenciou su vakciny a ake trvale nasledky covid sposobuje. Napriek tomu aj dusiaci sa ludia na smrtelnej posteli veria na rozpravky, vyhrazaju sa zalobami a nasilim, neveria, ze umieraju na "neexistujucu" chorobu a velebia do poslednej chvile sarlatanov, ktori im do igelitoveho vreca pomohli. Mimochodom, kebyze uz mam skapat, tak urcite si vyberem iny sposob, ako sa par tyzdnov niekde sam dusit na pristrojoch bez kontaktu s buducimi pozostalymi.

Cieľom západnej medicíny nieje vyliečiť, ale liečiť a ja tvrdím, že majú plán očkovať už nonstop každé 4 mesiace. Nedáš si dávku - pôjdeš v lepšom prípade do domáceho väzenia.
08.12.2021 - 17:01:09
00
Cinske, Indicke a Ruske vakciny su zapadna medicina?
08.12.2021 - 17:05:08
05
ty a tie tvoje 'zarucene' plany :D
rovnako ako tie haluze ze chcu nas zabit vakcinou? naco by to preboha kto tak zlozito robil? ked chces niekoho zabit, prides, zabijes a hotovo. nebudes sa mu prosit rok aby si nieco sam pichol
08.12.2021 - 17:07:44
01
MageZ napísal:
Cinske, Indicke a Ruske vakciny su zapadna medicina?

Áno su
08.12.2021 - 17:08:22
00
capulo napísal:
ty a tie tvoje 'zarucene' plany :D
rovnako ako tie haluze ze chcu nas zabit vakcinou? naco by to preboha kto tak zlozito robil? ked chces niekoho zabit, prides, zabijes a hotovo. nebudes sa mu prosit rok aby si nieco sam pichol

Vidíš to prilis jednoducho, či nás naozaj chcú zabiť neviem. Ale kontrolovať a ovládať nás chcú určite. Čo som kura aby som sa pipal keď chcem niekde ísť ?
08.12.2021 - 17:09:44
01
By ma zaujimalo, ake lieky pouzivas? Dufam ze mas doma iba tie z vychodu. Cierne ruske uhlie a cinske ... rezance?
Cela ta logika je vtipna, vakcina nie ta je fuj fuj, ale tie kvanta liekov co do seba po prepuknuti choroby nahadzu, dokonca veterinarnych alebo chlast, to uz je mnamka. Fakt ma covid aj dobru stranku, ze toto v ludoch odhalil a aspon vieme, v akej mentalnej prdeli to zijeme.
Kontroluju a ovladaju ta vakcinou? Nie, tym hnojom co citas a exotmi ktorych pocuvas a nasledujes.

Niekto sa pytal na ockovanie, dnes bol znamy v eurovei v ba a veselo pichaju 1, 2 aj 3 bez cakania
Zoznam pichaciek https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie
08.12.2021 - 17:18:01
26
Tu je ten brutalny narast ziskov Pfizer NYSE:PFE pocas Covidu
Edit, ale je pravda, ze cenou akcii sa uz dostali na uroven 1999

Prílohy:

Screenshot_20211208-171846.png
Screenshot_20211208-171846.png 259.11 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Dudo dňa 08.12.2021 - 17:25:01, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2021 - 17:21:29
00
Hazard napísal:
Nepochybujem, že vyspelé štáty sveta rýchlo poriešia aj tretiu dávku a budú mať kľud. Síce počty nakazených sa ešte nejaký čas udržia hore, ale bez vážnejších dopadov. V Dánsku otočia tretie kolo a my si tu pôjdeme ďalší lockdown, ktorý naša úžasná prij*baná vláda zavedie ako vždy, keď už budeme za vrcholom vlny... K tomu tu budú pišťať Frco, Magian, ******ý Milanko a ten teplý kok*t (nič proti LGBT) a my tu budeme za asistencie niektorých zdezolovaných jedincov krútiť hlavami a klávesnicami...

Inak edit: Akože si myslia, že počas Vianoc sa nebudú ľudia navštevovať? To vážne? Sme z tejto časti rodiny, čo sa stretávame všetci zaočkovaný, niektorý nie dlho po druhej dávke a niektorí už treťou. Nech s týmto idú do prdele...


vidis... a ked vam to niekto povie otvorene ze si tu z vas robia dobry den, este dostane vynadane ze je dežol...

stale si spravia ako chcu, jak sa im to hodi tak budu tahat za nitky... cize ich pixoviny ze vakcina je sloboda, vakcina je riesenie a vakcina je neviem co.. jak sa hodi :) ja nikoho neodsudzujem ze sa opichal, nech mna nikto nesudi ze som sa nedal...
08.12.2021 - 17:24:33
01
Ramon1 prosím ťa čo by si odporúčal ako 3. po dvoch Astrách? Alebo je to jedno?
08.12.2021 - 17:28:09
00
Žena, ktorá ako prvá na svete dostala vakcínu od Pfizeru, vyzýva na očkovanie. 92-ročná Britka Margaret Keenan vyzvala ľudí, aby sa dali zaočkovať, zachránili tým ďalšie životy a pomohli i preťaženým zdravotníkom.

Bývalej klenotníčke zo Severného Írska sa po zdravotnej stránke darí dobre, aj keď sa o nej stále šíria nepravdivé informácie vrátane tej, že už dávno zomrela.

V septembri tohto roku sa Keenanová dala zaočkovať treťou posilňovacou dávkou vakcíny proti covidu a aj túto príležitosť využila na povzbudenie ostatných ľudí, aby urobili to isté. (bbc, čtk)
08.12.2021 - 17:41:25
02
keyboard_arrow_up