Ramon1 napísal:
Určite mRNA … už som to tu písal . Modernu ak si zdravý , mladý , bez autoimunitnych problémov a kardiovaskulárnych ochorení . Je v pôvodnej dávke trojnásobne silnejšia ako Comirnaty®️. V tretej dávke dostaneš polovičnú dávku Moderný ako v prvých dvoch . Nie 0,5 ml ale 0,25 ml … stále “viac “ ako v tretej dávke Comirnaty®️, ktorá ide bez zmeny oproti prvým dvom . Vektorovky sú prekonané mRNA vakcínami a aj všetky štatistiky to dokazujú . Netreba sa ich bať … a vôbec nečakajte , že tuto vlnu date bez kontaktu s vírusom . Kazdy sa s ním stretne ! Je len na vás v akej kondícii / ochrane sa s ním stretnete .

Dakujem, no už nie som mladý a ani veľmi zdravý (60+ a vyšší tlak) no čo už ale tú tretiu dávku si dám a keď bude treba aj n- tú.😜
08.12.2021 - 19:31:30
00
Ot splodí oba Ota.

https://www.youtube.com/watch?v=QmFpyRWSDi4
08.12.2021 - 19:35:33
00
?? To je link na nejakeho fesaka zo Smeru...
08.12.2021 - 19:40:52
00
To synáčik jedného podvodníka zo strany podvodníkov.
08.12.2021 - 19:43:46
00
(ja len ze davat linky bez popisu a este im tam potom vlezieme ako pozerajuci,radsej nie...)
08.12.2021 - 19:46:30
05
Hosť napísal:
Za mojich 42 rokov čo si pamätám tak som mal 5x antibiotiká. Doma mám paralen. Dával som si ho teraz a predtým pred 15 rokmi. Tri roky nepijem a až na nejaké výnimky nezeriem sacharidy 8 rokov. Snažím sa konzumovať potraviny bez ečok.


tie výnimky sacharidov co si ochotný občas zjesť to je co ? možeš dat nejaký príklad a +- ako často ich ješ ?
08.12.2021 - 19:55:29
00
Tesak napísal:
ja by som tiez dal tretiu davku ako som pisal par stran dozadu..... ale kua, ked mi dali 2x Astru, dajte mi aj tretiu Astru.... nechcem Pfizer

a dalsia vec co ma udivuje, vraj niektora cinska vakcina ma najlepsie vysledky, preco kua neockujeme tym?.... lebo sme zapadny svet?... lebo by sme podporili cinu? ..... aby sa nam tieto kalkulacie nevypomstili raz :-(

aj ignorovanie Sputnika "lebo je rusky"??.... ze nieco nedodali nejake neviem co?.... podla mna to je take hrajkanie sa a balamutenie... preco by rusi nieco pichali svojim a ublizovali im?

.... tieto dve veci tiez mozno nieco naznacuju :-( .... tym nemyslim zrovna NWO a vyhladenie ludstva ale ako viac zalezi na politike a lobizme ako na zdravi... smutne



a ktora doterajsia cinska vakcina je udajne taka uzasna ked si isli "ruky polamat" aby prisli aj s vlastnou mRNA vakcinou - ktoru len teraz schvalili na testovanie ako booster davku? A to este chceli vyrabat Pfizer vakcinu v licencii...

Kazda krajina uprednostnuje "svoje" vakciny. Su to obrovske prachy, tak nech z nich co najviac ostane doma.

Dalsia vec je schopnost vyrabat danu vakcinu v dostatocnom objeme v pozadovanej kvalite - to je velka vyzva ak ide o miliony davok. Dnes uz nie je problem s nedostatkom vakcin v EU, tak naco kupovat nieco "zahranicne" a za tazke prachy to schvalovat, ked efektivitita neprevysuje to co mame k dispozicii?
08.12.2021 - 20:02:52
01
Číňania vakcinujú z dodávky..
https://www.idnes.cz/xman/styl/poprava-trest-smrti-hrdelni-zlocin-cina-dodavky-injekce.A210929_115023_xman-styl_taj
08.12.2021 - 20:13:59
00
ancivaxer

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/foto-smrtelnej-postele-posledne-slova-antivaxera-nedovolte-im-aby-to-mnou-vzdali?itm_modul=centrum_topbox&itm_brand=centrum&itm_template=hp&itm_area=top_vyber&itm_position=7
08.12.2021 - 20:19:51
00
tomiq07 napísal:
vidis... a ked vam to niekto povie otvorene ze si tu z vas robia dobry den, este dostane vynadane ze je dežol...

stale si spravia ako chcu, jak sa im to hodi tak budu tahat za nitky... cize ich pixoviny ze vakcina je sloboda, vakcina je riesenie a vakcina je neviem co.. jak sa hodi :) ja nikoho neodsudzujem ze sa opichal, nech mna nikto nesudi ze som sa nedal...


ja nikoho neodsudzujem ze si spravil vodicak, nech mna tiez nik nesudi ze som si ja nespravil. ale jazdit budem ako a kade sa mi zachce..
nezda sa ti to povedome?
a ako je zname, nemoze si jazdit kto chce ako chce, musi dodrziavat iste pravidla aby neohrozoval ostatnych a podobne...
tu vobec nejde o to ci sa bojis alebo nebojis, to nikoho nezaujima. proste boli vybrane nejake pravidla ktore su pre fungovanie dopravy najlepsie a tie sa musia dodrziavat, inak mas proste smolu a mozes sa ohanat akou chces ustavou. v prvom rade si musis plnit povinnosti a potom nasledne mas aj nejake prava na vyuzivanie systemu
detto bude s covidom, neockovani hltia nemocnice a minaju nadmerne viac penazi pri liecbe -> zaockovat

sudit ta nebude nik kym nenabehnes do nemocnice s covidom... potom si okamzite prvy na rane. mas vari nejake vacsie pravo na liecbu ako ten co cakal na operaciu a koli tebe mu ju zrusili? uz len z toho pohladu ze si sa naschval vystavil riziku neockovanim... uz len preto by som takych postaivl do radu a ked sa dostanu na operacie ti co sa mali a bude daka volna kapacita, tak potom by sa dostali na rad aj oni
ja dufam ze sa casom spamataju aj zdravotne poistovne a zavedu minimalne daku spoluucast... ako pri autonehodach napr. kym si isiel ako treba tak si relativne safe. ak si bol ozraty, nedal prednos, zdemoloval xy aut tak ti to poistovna hned vytmavi...
08.12.2021 - 21:44:47
08
capulo napísal:
ja nikoho neodsudzujem ze si spravil vodicak, nech mna tiez nik nesudi ze som si ja nespravil. ale jazdit budem ako a kade sa mi zachce..
nezda sa ti to povedome?
a ako je zname, nemoze si jazdit kto chce ako chce, musi dodrziavat iste pravidla aby neohrozoval ostatnych a podobne...
tu vobec nejde o to ci sa bojis alebo nebojis, to nikoho nezaujima. proste boli vybrane nejake pravidla ktore su pre fungovanie dopravy najlepsie a tie sa musia dodrziavat, inak mas proste smolu a mozes sa ohanat akou chces ustavou. v prvom rade si musis plnit povinnosti a potom nasledne mas aj nejake prava na vyuzivanie systemu
detto bude s covidom, neockovani hltia nemocnice a minaju nadmerne viac penazi pri liecbe -> zaockovat

Tieto prirovnania sú úplne scestné, ak raz bude mat vakcina riadnu registráciu a ockovanie bude povinne potom by to sedelo.
08.12.2021 - 22:03:52
01
registraciu uz ma a povinna bude zajtra ...
08.12.2021 - 22:04:56
04
Ohľadom tých ATB, zrovna teraz beriem dvoje, po dobu 14 dní ... Možné nežiaduce účinky také, že nejaká vakcina proti Covid19 sa môže strčiť.
08.12.2021 - 22:06:36
00
Jaaj,ale ved lowcarb a uzivanie ktovieakych konskych preparatov urcite bude kontraindikacia (alebo sa najde nejaky iny dovod)
08.12.2021 - 22:08:07
01
Hosť napísal:
Tieto prirovnania sú úplne scestné, ak raz bude mat vakcina riadnu registráciu a ockovanie bude povinne potom by to sedelo.


dobre, dám ti iné prirovnanie - tí čo sa nechcú dať zaočkovat sú ako malé deti ktorých rodičia musia nejak oblnúť /lizatko, .../ aby polkli horký sirup, akurát 30, 40, ... 60 ročné deti dostanú až 300 eurových lízatok vo forme šeku s ktorým pôjdu na poštu kde im peniaze na zakúpenie sladkej, ... odmeny vyplatia, myslím že polopatistickejšie prirovnanie neni


Naposledy upravil ivan dňa 08.12.2021 - 22:18:15, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2021 - 22:15:07
00
keyboard_arrow_up