Zle rozhodnutie …

🔓: https://dennikn.sk/2641034/zatvorili-sme-skoly-a-otvorili-obchody-politici-vyslali-odkaz-ze-konzum-je-dolezitejsi-ako-vzdelavanie-anketa/?cst=980564afc6b778616762c3e633ab475f17d5a5c6
08.12.2021 - 23:26:21
01
Hosť napísal:
Trest smrti by bolo treba zaviesť za tieto činy.

Hraješ počítačové hry?
08.12.2021 - 23:29:56
00
Ramon1 napísal:

Toto aj matematok Kollár písal, že hlavne, že sa bude lyžovať. Prachy a biznis oligarchie zvíťazil.
08.12.2021 - 23:34:26
02
Aké zlé rozhodnutie. Skoro štyri mesiace boli v škole. Dosť sa vybesneli, potrebuju trocha ukludniť, doma poštudovať. :D Aj dáni to už zapichli.

https://www.cas.sk/clanok/2618203/krajina-s-vysokou-zaockovanostou-je-prinutena-sprisnit-opatrenia-co-vsetko-sa-zmeni/


Naposledy upravil ivan dňa 09.12.2021 - 00:56:28, celkovo upravené 1 krát.

09.12.2021 - 00:39:34
00
dáta bez pátosu

Slovensko je stratená krajina medzi Donbasom a hranicou Záhoria s civilizáciou. Môžeme byť vlastne radi, že sme v tejto oblasti “západne”.
S veksláckou minulosťou ideme kompromismi v ústrety vlastnej budúcnosti bez vzdelania. Slovensko dlho spalo a rýchlo po zobudení sa dožije nechcenej eutanázie od nevzdelaných medicinmanov.
Eduard Heger - predseda vlády SR: Vy tú skazu nevidíte🙏
09.12.2021 - 00:47:03
00
gebula napísal:
Je to celkom na smiech cez slzy, keď ľudia s takýmito myšlienkovými pochodmi volajú po treste smrti (čo je jednak pomerne nezvratný úkon, a druhak mám pri nich veľmi vážne pochybnosti o kompetentnom posúdení „kto je na rade“). Aby to nestačilo, aspoň 10 z 10 to vidí ako riešenie pre potlačenie údajného „koronafašizmu“ a tyranie - ale zároveň 10 z 10 nevidí, že vraždenie ľudí na základe takýchto skratkovitých záverov a „hlasu človekov miliónov, ba aj samsonov slavienov“ je voči tomu s čím akože bojuje o pekných pár tried horšie ...

Ale veď aj USA ten trest ma, ja som za normálny súdny proces. Žiadne vrazdenie
09.12.2021 - 06:47:29
00
Ok beriem , “ normálny Sudny proces “ … a aký trest by si ako sudca vymeral lekárom , ktorí skrz svoje “ presvedčenie “ obdobne mylne ako máš ty , presvedčia svojich pacientov nevakcinovat sa , a oni resp. ich rodinni príslušníci na kovid zemrú . Resp. nemusia to byt lekári , zdravotníci , ale napríklad taki mentálni kripli z radov politikov ako Blaha, Fico, Kktleba či Pazoúrek … ti zabíjajú vo veľkom , vlastne sú to taki masoví vrahovia . Viem , že si po kovide , myšlienkový tvoj tok nebude momentalne z tých najrýchlejších , no zamyslí sa 🧐 …
09.12.2021 - 07:07:06
09
Štátne vyznamenanie podľa mňa
09.12.2021 - 07:35:10
01
Trest smrti za to, ze sa niekto snazi druhemu zachranit zivot. Aj ked ten nevdacnik o to nestoji, kope a vresti a este chce tych, co mu ten ubohy zivot zachranuju, aj popravit. Ty si fakt mozgovy atlet. Uz sa konecne zoberte, zalozte si nemocnicu Najvychodnejsej antifarma mediciny a tam sa navzajom liecte. Alebo neliecte, kazdemu budete u prdele. Problem totiz nie je v tom, ze sa nechces dat opichat. Ale ze potom lezes do nemocnice a zaberas miesto, lekara a sestry inym.
Liec sa cim chces, mysli si co chces, ver si idiotovi podla vlastneho vyberu, ale nes si za svoje rozhodnutia aj nasledky. A nie ze si hrdina, ale ked ide do tuheho zacnes vyvolavat tu zlu zlu zachranku (ta s farma biznisom nic nema?) zacnes prosikat o miesto v nemocnici (opat ziaden farmabiznis, v nemocnici predsa ziadne lieky a medicinske pristroje nie su) a zacnes vytazovat nasich v zapadnu medicinu vystudovanych medicinskych pracovnikov. A ked to nahodou prezijes, budes na nich nadavat a trepat nezmysly o farmabiznise a polnych sudoch. Este raz, nelezte do nemocnic a pokojne ostante neockovani. Len dodrzujte tie srajdy, co hovorite a je po probleme.
09.12.2021 - 07:58:28
117
Žiadny div, že sa ťažko dostaneme na jednu vlnovú dĺžku - poľný súd v kombinácii s lotériou pre účasť v popravčej čate, to sú indície z ktorých mi normálny súdny proces nevychádza ani len omylom. Navyše tá kvalifikácia skutku a miera spoločenskej nebezpečnosti by boli celkom záhul - zvlášť keď ide o boj s chorobou čo je zároveň úplne vymyslená, určite len chrípka s lepším marketingom, ale aj cielene umelo vytvorená, testovanie na ňu je pred dostupnosťou vakcín zbytočné, po očkovaní je naopak úplne nevyhnutné, je to zároveň bojová látka pre elimináciu celkovej populácie, aj brutálny nástroj dôchodkovej reformy pre likvidáciu seniorov, selektívne to je smiešny soplík čo prešiel po 3 dňoch aj svinstvo, ktorým bezohľadní zaočkovanci zabíjajú svoje zodpovedné nezaočkované okolie, atď. Len tieto základné termíny by zabrali toľko paragrafov, že by na to „normálne súdenie“ pred vylosovaním šťastlivcov a vyfasovaním CZ 805 Bren s plným zásobníkom musel byť osobitný zákon s odvolávkou z Trestného zákona a skutočne by ho ovládali len experti kalibru ŠH, AK, možno trošku PW ...

Keď sa pozriem na riešenia z krajín s oveľa menším podielom ľudí so „zdravým sedliackym rozumom a ešte zdravším názorom“, pripadajú mi násobne efektívnejšie a pre 21. storočie oveľa primeranejšie.
09.12.2021 - 07:58:51
07
Sa mi paci to narodne a krestanske citenie... najprv obetujeme starych a slabych, potom zavedieme trest smrti...
A potom sa pomodlime, amen.
09.12.2021 - 09:08:08
413
ivan napísal:
tí čo sa nechcú dať zaočkovat sú ako malé deti ktorých rodičia musia nejak oblnúť /lizatko, .../ aby polkli horký sirup, akurát 30, 40, ... 60 ročné deti dostanú až 300 eurových lízatok vo forme šeku

Kde si prišiel na tých 30 - 40? Tá odmena platí len pre seniorov 60+, nie?
09.12.2021 - 09:17:30
00
Ukrajina …

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-svet-bez-obalu-video-z-ukrajiny-vetsina-nakazenych-zeny-kolem-padesati-let-rika-lekar-182708#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.web.nexttoart&dop_req_id=GyOAVT89K8j-202112090815&dop_id=182708
09.12.2021 - 09:20:08
00
Sa mi paci to narodne a krestanske citenie... najprv obetujeme starych a slabych, potom zavedieme trest smrti...
A potom sa pomodlime, amen.


...ale nie aby niekto "zavrazdil" poskodene embryo, to radsej nech umrie tehotna zena
09.12.2021 - 09:20:26
06
zejdzek napísal:
ty si hlavne uvedom ze tvrdili ze take nic nehrozi, ze su to fake news.. a keby necitili ten odpor ludi ktorych je stale asi viac ako 50 percent na SK ktori nejsu preblafnuti tymi fajzermi, tak by to tu uz bolo urcite,(a z tych 50% ktori su napichani bolo mozno 20 perc. uz donutenych).. to je ich uloha nadr8at to do ludi silu mocu ci chces ci nie, len nato isli postupne tzv. salamovou metodou
a mohli by sme si tu dat takych prikladov strasne vela na tuto temu, ale aspon vidiet ako Vam ten hlavny prud gumuje tie makovice ked dokazete verit politikom .. :lol:

ak si pamatas tak na zaciatku sa ludia aj bili o vakcinu, takze to vyzeralo dobre a nebolo treba vyhlasovat nic o povinnosti. ako to dopadlo vidis teraz.
to ze vakcina funguje je fakt, to ze nic ine podobne jednoduche v kratkom case nevymyslis je tiez fakt. to ze cim menej vakcinovanych tym horsie opatrenia je tiez fakt
toto kazdy rozumny vidi, nepotrebuje si ani mozog gumovat...
09.12.2021 - 09:23:12
03
keyboard_arrow_up