Tak potom ja som trikrát zaočkovaný slobodný človek.
13.12.2021 - 17:25:48
05
iba tri?! neveriim ...myslis len tie voci korone ze? ;)
13.12.2021 - 17:38:04
00
Srsen napísal:
starý mládenec, alebo rozvedený :)

Rozvedeny som už bol, cize sa to vylučuje so starým mládencom. Slobodný budem bez koronatotality
13.12.2021 - 17:56:57
00
Nebudes coece lebo neslobodu mas vo svojej makovici ;-]
13.12.2021 - 18:00:24
09
capulo napísal:
mna len sere ze mi tretia davka po 2x astre vychadza na polku januara hmm...


https://www.cas.sk/clanok/2619937/zmena-v-pripade-podania-tretej-davky-proti-koronavirusu-co-odporuca-ministerstvo-zdravotnictva/
13.12.2021 - 18:19:59
00
Cvicne som sa skusil prihlasit ale smolka, prihlasovaci automat este dodavatel nepreprogramoval ...
13.12.2021 - 18:21:37
00
https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie
13.12.2021 - 18:29:07
00
ivan napísal:

hehe, stacilo sa postazovat a hned zmenili :))
13.12.2021 - 18:42:23
00
možno je to len hoax - Novy čas, Hlavne spravy, ...
13.12.2021 - 18:44:24
00
Hosť napísal:
Rozvedeny som už bol, cize sa to vylučuje so starým mládencom. Slobodný budem bez koronatotality

Dovol, aby som ti pripomenul, ze ak je tu nieco, comu ty hovoris koronatotalita, tak ju mame my co si zdravie vazime, kvoli nezodpovednym a neprisposobivym obcanom ako si ty. To comu vravis koronotalita je tu kvoli tomu, aby tu bolo co najmenej nakazenych neproduktivnych koronackych zdechlakov ako si ty - pre spolocnost ste velkou pritazou. A kedze sa ti ziadal polny sud, tak si vies domysliet akoby to asi prebiehalo s neposlusnymi koronakmi.
13.12.2021 - 19:14:06
017
Volodja napísal:
Dovol, aby som ti pripomenul, ze ak je tu nieco, comu ty hovoris koronatotalita, tak ju mame my co si zdravie vazime, kvoli nezodpovednym a neprisposobivym obcanom ako si ty. To comu vravis koronotalita je tu kvoli tomu, aby tu bolo co najmenej nakazenych neproduktivnych koronackych zdechlakov ako si ty - pre spolocnost ste velkou pritazou. A kedze sa ti ziadal polny sud, tak si vies domysliet akoby to asi prebiehalo s neposlusnymi koronakmi.

Co je tu kvôli mne ? Covid som prekonal v klude doma. Ešte aj pcr test som si zaplatil zo svojich.
Naopak všetko je to kvôli vám podporovateľom tohto šialenstva
13.12.2021 - 19:55:14
00
Hosť napísal:
Co je tu kvôli mne ? Covid som prekonal v klude doma. Ešte aj pcr test som si zaplatil zo svojich.
Naopak všetko je to kvôli vám podporovateľom tohto šialenstva

Aky osoh ma spolocnost z tebe podobnych, co hniju par tyzdnov doma (ani nehovoriac o tych nemocnici)? A siria nakazu a nezmysly? Pritom sa mohli v pohode chranit ako vacsina vyspeleho sveta. Aj ti vedci a zdravotnici co vymysleli a spravili PCR test by nasli omnoho lepsie vyuzitie, keby tu nebolo tolko neprisposobivych. Nehovoriac o tom, ze keby tu nebolo tolko covidzdechlakov ako ty, tak sa chodime bavit, sportovat a ekonomika slape. A kebyze nezijes v spolocnosti, do ktorej kazdy okrem neprisposobivych prispieva, tak pocas tvojej korony skapes od hladu doma.
13.12.2021 - 20:07:03
03
Volodja napísal:
Aky osoh ma spolocnost z tebe podobnych, co hniju par tyzdnov doma (ani nehovoriac o tych nemocnici)? A siria nakazu a nezmysly? Pritom sa mohli v pohode chranit ako vacsina vyspeleho sveta. Aj ti vedci a zdravotnici co vymysleli a spravili PCR test by nasli omnoho lepsie vyuzitie, keby tu nebolo tolko neprisposobivych. Nehovoriac o tom, ze keby tu nebolo tolko covidzdechlakov ako ty, tak sa chodime bavit, sportovat a ekonomika slape. A kebyze nezijes v spolocnosti, do ktorej kazdy okrem neprisposobivych prispieva, tak pocas tvojej korony skapes od hladu doma.

Trt a dva orechy. Ja som nemal PNku. Nakazil som akurat tak svoju rodinu. A ockovani šíria v určitom časovom obdobi rovnako vírus ako neočkovaní. Jediná výhoda vakcíny je možnosť ľahšieho priebehu. Ale ani to ti ta vakcina negarantuje.
13.12.2021 - 20:11:21
00
A v čom vidíš ten očkovací teror ?
13.12.2021 - 20:17:59
00
Hosť napísal:
Trt a dva orechy. Ja som nemal PNku. Nakazil som akurat tak svoju rodinu. A ockovani šíria v určitom časovom obdobi rovnako vírus ako neočkovaní. Jediná výhoda vakcíny je možnosť ľahšieho priebehu. Ale ani to ti ta vakcina negarantuje.

Co to ozaj nechapes? Je uplne jedno ci si mal alebo nemal PNku. Ale pre spolocnost si pritazou ako kazdy chory a infekcny. Plus si do tejto pozicie este nominoval aj svoju rodinu. Akurat, ze si mal pohodlnu moznost sa chorobe vyhnut. Garantovat ti moze istoty v zivote len Fico. Ale ak si viem pravdepodobnost tazkeho priebehu znizit na zanedbatelne promile, idem do toho.
13.12.2021 - 20:23:41
01
keyboard_arrow_up