a sme v prdeli, asi zejdzek72 kúpil samopal ..., alebo ?
20.12.2021 - 22:19:10
03
Prečo sa nemalo nič poskytovať? Veď aj Nemecko, Rakúsko a podobne po celý čas poskytujú podporu firmám. Veď si nechcú úplne zničiť ekonomiku. Problém je klasicky v bordely, ktorý u nás je. Neverím, že v Nemecku by takáto vymyslená firma tú podporu dostala. Skôr si myslim, že už na druhý deň, by Tony pekne v putách, išiel kam patrí...
20.12.2021 - 22:22:27
00
Ale kdeže páni, nepodliehajme mylnej predstave, že pionieri podvodných praktík sa rodia na Slovensku. Tony sa len nechal inšpirovať. Prirodzene, že tieto schémy podvodov sa nezrodili v jeho tupej vexláckej hlave. Pre príklady z vyspelých ekonomík netreba ďaleko chodiť. Napríklad tu : https://www.justice.gov/usao-sdny/pr/fintech-ceo-pleads-guilty-multiple-fraud-schemes-including-7-million-covid-19-pandemic alebo tu : https://www.justice.gov/opa/pr/two-florida-men-plead-guilty-35-million-covid-19-relief-fraud-scheme

Alebo Nemecko tu : https://www.dw.com/en/covid-aid-germany-uncovers-over-25000-cases-of-fraud/a-56565754

Podvádza sa všade. Rozdiel je len v efektívnosti procesu vymožiteľnosti práva.
20.12.2021 - 22:33:43
07
prečo ?
Vizuálne mi to príde ako smrť sa rozpráva s dcérou :)
20.12.2021 - 22:57:25
00
Kks tú niekde práve vykopali z hrobu. Konečne viem ako vyzerá tá nulitná právnička.
20.12.2021 - 23:27:16
00
Mňa by len zaujímalo, kam na to tí nešťastníci chodia: "vakcíny slúžia na genocídu Slovákov, príp. Slovanov" - ale prvý bol zaočkovaný Izrael...
21.12.2021 - 06:55:05
08
Mne to pripadá dosť podobné ako pred takmer 2 rokmi podobní „experti“ tvrdili, že koronavírus je americká biologická zbraň zameraná na pľúca ázijských mužov (!!!). Potom to celosvetovo dosť zahaprovalo a bolo to celé trochu inak, takže zákerný židovský plán na genocídu Slovanov realizovaný spôsobom, že si borci ten „jed“ najskôr vyskúšajú masovo na sebe s tou úrovňou rozmýšľania celkom drží líniu ...

Zaujalo ma skôr to, že rovnako ako MUDr. Pijaka podľa zátišia s CRT monitorom, ani túto pani by som teda podľa profilovky nespoznal ani vizuálne :o
21.12.2021 - 07:37:49
01
to je tá sloboda prejavu-tupá hlupaňa Krajníková si slobodne a beztrestne šíri svoje bludy,pričom reálne kvôli tomu zomrú ludia,ktorý jej uveria :fubar:
21.12.2021 - 08:15:50
07
Ako sa tu už viac krát spomenulo, nehnuteľnosti sú drahé.
21.12.2021 - 08:23:15
00
Ludia potrebuju verit. Kedysi to bola cirkev, dnes su to ini pomyleni exoti. Princip ostal, nasledky v podstate tiez. Mali by este zacat nosit pekne alobalove capice, nech su jasne rozlisitelni a sup na svoje pevne miesto na okraji spolocnosti.
21.12.2021 - 08:53:16
00
Ako sa tu už viac krát spomenulo, nehnuteľnosti sú drahé.


...len po takychto tie nehnutelnosti ostavaju vacsinou na lazoch, kde ich nikto nechce
21.12.2021 - 08:57:17
00
gebula napísal:
Mne to pripadá dosť podobné ako pred takmer 2 rokmi podobní „experti“ tvrdili, že koronavírus je americká biologická zbraň zameraná na pľúca ázijských mužov (!!!). Potom to celosvetovo dosť zahaprovalo a bolo to celé trochu inak, takže zákerný židovský plán na genocídu Slovanov realizovaný spôsobom, že si borci ten „jed“ najskôr vyskúšajú masovo na sebe s tou úrovňou rozmýšľania celkom drží líniu ...

Zaujalo ma skôr to, že rovnako ako MUDr. Pijaka podľa zátišia s CRT monitorom, ani túto pani by som teda podľa profilovky nespoznal ani vizuálne :o

som zvedavy na tvoju profilovku ked budes mat 73 rokov :) murko
21.12.2021 - 09:07:50
02
Ak dožijem a stále budem na sociálnych sieťach, s vysokou pravdepodobnosťou si tam prasknem niečo aktuálne (a dúfam, že vo veku 73 budem vyzerať na +- 73). Veľkou pomocou mi bude aj to, že minimálne na 100 % sa nikde nenájde ekologicko-medicínsko-farmakologicko-všeobecný analytik, čo ma označí za mimoriadneho fitness šviháka a tlupa fanúšikov, čo sa bude do krvi hádať, že pán paleodoktor vyzerá stále ÚPLNE presne rovnako ako na fotke ...
21.12.2021 - 09:18:22
00
MageZ napísal:
Slovensko si objednalo 340-tisíc dávok vakcíny Nuvaxovid od spoločnosti Novavax, ktorej Európska lieková agentúra odporučila podmienečnú registráciu. Na Slovensko by mali doraziť v priebehu prvého polroka 2022. Informovalo ministerstvo zdravotníctva.

„Viacerí odborníci odporúčajú využiť túto vakcínu ako tretiu dávku očkovacej látky, proteínová vakcína je tiež odporúčaná pri autoimunitných ochoreniach,“ spresnil rezort zdravotníctva. (tasr)

Dokonca ju odporúčajú ako boost-er dávku.

Silne rozmýšľam nad ňou ako nad treťou dávkou. A dúfam, že ňou povolia očkovať aj decká 12+.

Už mám plné zuby tej mediálnej masáže ohľadom mRNA vakcín - ako sú užasné, bezpečné a čo viem ešte čo. Teraz vychádzajú postupne v médiach správy ako predstavitelia Pfizeru vedome zavádzali ak aj neklamali najmä o dĺžke ochrany. Neklame sa aj inde? :-)
Dokonca aj niektoré vektorové dvojdávkové vakcíny udržia hladinu protilátok o pár mesiacov dlhšie oko mRNA a teraz si živo pamätám aká štvavá kampaň bola začiatkom roka voči Astre, či Sputniku.

Ja som za očkovanie a hlavne za plnú liberalizáciu očkovacích vakcín bez ohľadu, či to schváli EMA alebo náš ŠUKL.
Ak sa nemýlim, všetky vakcíny, schválené nie sú, majú len predbežné povolenie, či?
21.12.2021 - 09:35:06
00
tretia davka = booster davka ;) ..mas to tam aj napisane

...a na margo vektorovych, pri Astre skratili interval prave kvoli slabsej ochrane, takze neviem kde si cital ze mRNA su slabsie

v USA su Pfizer, Moderna a J&J plne schvalene, v EU to iste + Astra
21.12.2021 - 09:55:10
00
keyboard_arrow_up