estimator napísal:
Este sa da ist na stadion na stranke bsk si vies vyklikat aj presny cas....cez nczi som zrusil registraciu prihlasil sa cez bsk a sup funguje to paradne do 5 minut hotovo. (Plati len na tretiu davku)

Ja som odockovany treťou na štadióne v novembri. ;)
05.01.2022 - 11:29:02
00
Ved to do buducna... len keby niekto z rodiny alebo tu z fora potreboval 😉 v Mlynskej je to katastrofa co vsetci hovoria.
05.01.2022 - 11:32:39
00
estimator napísal:
Este sa da ist na stadion na stranke bsk si vies vyklikat aj presny cas....cez nczi som zrusil registraciu prihlasil sa cez bsk a sup funguje to paradne do 5 minut hotovo. (Plati len na tretiu davku)


diky, nasiel som
https://bratislavskykraj.sk/tretia-davka-registracia/
05.01.2022 - 11:47:37
01
estimator napísal:
(Plati len na tretiu davku)

Aj pre prvú a druhú: https://bratislavskykraj.sk/koronavirus/
https://bratislavskykraj.sk/prva-a-druha-davka-registracia/
05.01.2022 - 11:54:10
02
Djokovic vs Australia ( live )...
---
Djokovic pristal na tullamarinskem letisti v Melbourne 5.ledna v 23:30 vychodoaustralskeho letniho casu (=12:30 SEC). Pred odletem ale podal NESPRAVNY typ zadosti o viza, ktery se vztahuje vyhradne na ockovane osoby a nezahrnuje vstup do Australie na zaklade lekarske VYJIMKY.!! Australska federalni pohranicni sluzba to zjistila pred pristanim letadla a pozadala vladu statu Victoria o expresni povoleni. Odpovedna ministryne statni vlady zadosti pohranicini sluzby nevyhovela. Prozatim Djokovic sedi na letisti.

Vyvoj bude jiste zajimavy, protoze to byla federalni vlada Australie a vyslovne ministersky predseda Morrison, ktery kritizoval predchozi udeleni vyjimky pro Djokovice rozhodnutim dvou komisi ve state Victoria. Ted je to naopak federalni instituce, ktera zada o povoleni vstupu a statni ministerstvo prozatim rika ne. Pohranicnici mohou v urcitych pripadech rozhodnuti statu zmenit, ale urcite to zpusobi velkou kontroverzi. Nutno dodat, ze rada ministru vlady statu Victoria je rozhodnutim komisi o vyjimce udelene Djokovicovi znacne nastvana, stejne jako jsou nastvany MILIONY obcanu ve state Victoria i v cele Australii.
---
...z dikusie na idnes od cloveka zijuceho par rokov v Australii
05.01.2022 - 16:28:04
06
Ten Djoko je riadny dezolát. Neočkovať sa...Kam na tie nápady chodí?
05.01.2022 - 17:26:22
03
Vsak taky tenista ma urcite lepsie znalosti ako nejaky lekar. Kolko lopticiek odbuchal nejaky priemerny pritrubnuty infektolog?
05.01.2022 - 19:33:10
06
Dezolat bol uz niekedy v prvej ci druhej vlne, ked mal dezol antivax reci a robil si covid party, kde sa nakazilo x ludi. O tom k akym dezol nazorom aj so svojim oteckom inklinuju skoda hovorit. Nech ho na tom letisku nechaju rozmyslat a potom poslu naspat do Dubaja. Ked pre vsetkych ostatnych platia nejake pravidla, neviem preco by zrovna na tohto exota nemali.
05.01.2022 - 19:41:22
03
ale musite uznat ze ked z toho vynechame Djokovica ako cloveka ktory je da sa povedat proti ockovaniu, tak Australia v tomto pripade hra momentalne rovnaku "saskaren" ako Djokovic. Kto letel do Australie, sam vie co ho caka pri nastupe do lietadla...imigracny uradnik na ktoreho sa mnohokrat ani zdaleka nechyta jeho kolega z USA si Vas ako aj Vase viza dost dokladne preklepne...preto mi je dost divne ze sa do lietadla dostal, ale uz pred pristatim lietadla vedeli ze jeho viza neboli v poriadku :)

A tu je este jeden prispevok z danej diskusie od "domaceho"...
---
...na protekci pro legendy se v Australii NEHRAJE, ale na stejne podminky pro vsechny. At je to Djokovic, Murray nebo nejaky Fred Smith.
1) kazdou zadost o vyjimku pristupu na Australian Open posuzovala nejdriv nezavisla 3 clenna lekarska komise ustavena Tennis Australia a po ni 3 clenna lekarska komise Min. zdrav statu Victoria. Obe komise posuzovaly zadosti podane PRISNE ANONYMNE, bez znalosti kdo jsou jednotlivi zadatele.
2) Nutno dodat, ze detailni body pro potencialni udeleni vyjimky jsou uverejnene a verejnosti volne pristupne, neni to zadna skryta zahada. Zahrnuji SPECIFICKY, lekarsky urceny seznam zdravotnich kondic ktery muze zabranit zadateli nechat se bezpecne ockovat. Dale je tam seznam specifickych nasledku alergii ktere mohly vyvstat pri predchozim pokusu o ockovani zadatele. V posledni casti seznamu je vyjimka na zaklade predchozi nakazy zadatele Covidem v poslednich 6 MESICICH. Pochopitelne, ze vsechny duvody MUSI byt podporeny lekarskym vysvedcenim. Ti, koho napadne se odvolat na "dablovy advokaty", se urcite zeptaji, nakolik spolehlivi a pravdomluvni jsou lekari, kteri vydali potvrzeni na podporu Djokovicovy zadosti. ;-)
3) Neni znamo ktery z bodu pro vyjimku Djokovic konkretne splnoval. SPEKULUJE se, ze MOZNA mohl prodelat nakazu Covidem v dobe kdy odstoupil z ucasti na turnaji v Indian Wells, USA, zacatek rijna 2021.
4) Tennis Australia nesmi oznamit jaky byl duvod udelenych vyjimek pro jednotlive hrace, protoze na to se vztahuje lekarske tajemstvi. To muze udelat jen uspesny zadatel.
5) Sef Tennis Australia Craig Tilley prohlasil, ze zatimco oni nesmi sdelit duvody pro udeleni vyjimky, Djokovic by udelal velmi dobre pro svou sampionskou reputaci a zachovani respektu fanousku, kdyby sdelil ktery bod pri sve zadosti o vyjimku splnil.
---
To ze Djokovicov tim dokazal vyplnit nespravne viza je uz iba ceresnicka na torte. Ale stale nechapem ako sa to dalo kedze o australske viza sa ziada elektronicky a isto bolo treba pred ich schvalenim poslat pripadne aj lekarske spravy, alebo covid pasy...no proste celkovo je to dobra "komedia"...
05.01.2022 - 21:42:58
01
Týchto dvoch exotov nikto z nás oplakávať zaisto nikto nebude , no zaujali ma príspevky pod článkom … vakcinovani, čo som čítal prvé z nich, majú umretých a už aj neockovanych v péčku . Obdobne ako ja osobne a kazdy zdravotník . No dezolati sa tam vyhulákali do sýta 😂.

https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/koronavirus-francouzsti-mimozemstane-vakcinu-odmitli-citili-se-zdravi-zemreli-oba-184848
05.01.2022 - 21:49:16
00
Nezaočkované plexisklo ako dokázalo, že mal dnes tlačovku a vyhol sa karanténe po návrate z Jordánska? Nikto to nerieši, tak asi je to OK. Len som myslel, že je pre neočkovaných povinná.
05.01.2022 - 22:01:38
00
Prekonaný asi 180 dni … aj keď ktovie aké má chj potvrdenie z toho Grecka 😲
05.01.2022 - 22:04:43
00
Kdesi pisali ze ako poslanec ma vynimku, na akykolvek ucel cesty.
05.01.2022 - 22:08:06
00
Veru nie , veru nie … už to bolo aj publikované aj v tv keď dodrbali akéhosi bezvýznamného poslanca , že nebol cez ehranicu a bol v Česku .
05.01.2022 - 22:10:20
00
Ako poslanec nie, ako drzitel diplomatickeho pasu tu vynimku naozaj ma. Nie kazdy poslanec ma aj diplomaticky pas resp nie kazdy ho (zneu)vyuziva.
05.01.2022 - 22:13:34
02
keyboard_arrow_up