a to mas prosim ta odkial, ze tento dezolat behajuci po nemocnici s trickom Infovojna bol spickou v chirurgii?
09.02.2022 - 05:01:41
00
Zoly pracoval najprv vo vojenskej nemocnici ( Lvn) ,potom na furci a neskôr vykonával gastro vo fakultnej.
Vo vojenskej si musel každý urobiť špecializáciu okrem všeobecnej chirurgie aj podľa potrieb bojového nasadenia. Lvn bola kedysi špička.
V podstate bol pri každej operácii ,alebo šítí ktoré mi robili, otec ma rezať nemohol. A áno bol naozaj odborník vo dvorom obore. Myslím že dezol je skôr jeho dcéra. On skôr veril svojmu presvedčeniu. Žiaľ aj preň zomrel. Dcéra v svojom hneve iba špini jeho pamiatku ....
09.02.2022 - 07:14:08
01
tu pamiatku si posledne roky slusne spinil sam, plus ta dcera tie nazory ocividne niekde pochytit musela, nikto nespochybnuje, ze niekedy odbornikom bol, asi ako skoro kazdy lekar, kt. pracuje, ale spicka? tu si aspon ja predstavujem trochu inak
09.02.2022 - 07:25:22
01
cokupit napísal:
https://dennikn.sk/2711858/otec-nechcel-ist-do-nemocnice-lebo-vedel-ze-ho-tam-zavrazdia-tvrdi-lekarka-ktorej-otec-dostal-covid-a-zomrel-v-kosickej-unlp/

Rodinka uzasnych. Najlepsie na tom je, ze sice sa pan doktor doma liecil nejakymi odblsovakmi a vedel ze v nemocnici by ho zabili, ale potom do tej nemocnice aj tak siel, lebo... ? Nejak mi to nevychadza.

Ten zaznam som si vypočul, bolo to asi 2 tyždne dozadu.
Presne na to som myslel, že až to napadnu.
09.02.2022 - 09:20:48
00
OK začal tu s ERCP.
Po ľudskej stránke si nerobím ilúzie, arogancia je na sk asi jeden zo základných predmetov pri štúdiu
09.02.2022 - 09:22:08
00
Lekára môže robiť naozaj každý.
09.02.2022 - 23:00:52
10
https://echo24.cz/a/irjGQ/booster-detem-doporucit-nejde-ministerstvo-ignoruje-nase-stanovisko-rika-sefka-sukl
12.02.2022 - 01:19:16
01
Ja sa tomu nečudujem, Od začiatku roka u nás v práci ochoreli ďalší traja. Ako už býva takmer pravidlom, nakazili ich deti. Všetci boli vakcinovaní 3-mi dávkami. Posledný z nich je na tom dosť zle.
12.02.2022 - 23:57:53
00
Zoja ja sa čudujem tým tvojim mozgovými pochodom … ako lekar prvého kontaktu síce nosím aj vakcinovanych s omikronom no neostávajú hospitalizovaní pre kovid ! Naproti tomu neočkovaní sú aj s vážnym respiračným zlyhaním v mojej sanitke . Takze ta tvoja “ dojmologiu z blízkeho okolia “ je tu už povestná , ale aj zcestná.
13.02.2022 - 20:31:48
02
Tak sa čuduj, ale nie je to môj mozgový pochod, len popis pandemickej situácie na malom pracovisku s 2 tuctami zamestnancov. Niektorí z nich zatiaľ neochoreli v žiadnej vlne.
13.02.2022 - 21:14:40
00
“Tvoje “ pracovisko nie je žiadna štatisticky priekazna skupina … takze tu prestaň dookola postovať príspevky týkajúce sa chorobnosti “ tvojej pracovnej skupiny “ .
13.02.2022 - 21:17:43
10
Zoja, ja rozmyslam, co vlastne tvrdis. Tiez mam deti v skole/skolke, kolegovia ochoreli aj manzelka ochorela a ja furt nie
13.02.2022 - 21:29:32
00
Správa z iného pracoviska (fabrika 250 ľudí). Omikron začal zúriť a postupne zachvacuje celú prevádzku. Pozorovanie: očkovaní majú typicky dva dni soplík, potom príznaky ustupujú. Neočkovaní majú vyššiu chorobnosť a hlavne skončia v posteli s horúčkami na týždeň a ešte istá rekonvalescencia. Manažment už sa musel prispôsobiť a doslova plánuje výpadky podľa tejto štastistiky.
13.02.2022 - 21:38:22
02
Ramon napísal:
"""... takze tu prestaň dookola postovať príspevky týkajúce sa chorobnosti..."""

Ty si hlavný cenzor tejto témy, keď mi zakazuješ písať príspevky?
Najviac sem píšeš práve ty, navyše nie vždy celkom korektne a objektívne.
13.02.2022 - 22:17:45
03
mna by zas zaujimalo co je zase mne :), zase cely tyzden komplet skapati vsetci. dokonca aj teploty... decka zo skolky mali x pozitivnych v triede, ja v praci asi 5 potvrdenych s ktorymi som bol 2 plne dni kusok od seba... ale robili sme si aj doma testy aj v momkach aj pcr a nikto nic. dokopy mozno 16 testov za tyzden
a uz to vyzeralo tak nadejne ked aj teploty boli. dcera mala planovane dake detske ockovania a ked nas doktorka videla tak reku ze komplet vsetci mame zarucene koronu... ale test proste nic
nebavi ma to hlavne koli tomu ze kazdy druhy den daka karantena. lepsie by bolo to schytat a mas svaty pokoj s karantenami. uz ani necitam web zo skolky - proste ked o karantene nevies, tak nie je ;) a hotovo
13.02.2022 - 22:19:53
00
keyboard_arrow_up