predpokladam, ze ak sa nedozvonili a teda sa nedodrzala domaca karantena tak vyrubili pokutu ... ci take info uz nemas?
08.05.2020 - 07:22:01
02
Veci sa riešili za pochodu neznámou krajinou. Občas niekomu nevyšiel krok. Ale vyzerá to tak, že do cieľa došli. No a k tým všetkoznalým názorom, len obrázok Ľuba Juhása.

Prílohy:

Po vojne.jpeg
Po vojne.jpeg 143.73 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2020 - 07:52:11
02
s tym dozvovenim to je otazne, kludne ak mas napr dom mozes byt niekde v dome kde zvonec nepocujes akurat, alebo spis jak zabity.. :) ak ta chytia mimo domu tak je to jasne. ale ak nedvihas zvonec tak to nemusi znamenat nic, mozno ti ten zvonec ani nefunguje a nemozes si ist kupit novy lebo si v karantene - napr...
08.05.2020 - 07:53:13
01
https://emefka.sk/anglicanka-si-nakupila-ruska-za-2500-libier-a-odmieta-ich-dat-lekarom-vytvara-z-nich-umenie/

🧐 ...
08.05.2020 - 08:47:25
00
Mna viac prekvapilo, ze Ramon cita Emefku :D
08.05.2020 - 10:00:09
00
no ja som tiez nakupil asi za 500e kadecoho kym sa este dalo na ebay atd. kto chcel tak si nakupil, dalo by sa aj teraz, ale uz to cenzuruju... kto cakal ze dostane od zamestnavatela/statu tak asi stale caka
akurat ze ja to 'nenicim' na umenie :)
a teraz jak keby som nasiel, mozem zasobovat rodinu/znamych
08.05.2020 - 10:03:45
00
za 500€? capulo tebe to tuším tiež dobre udrelo na mozog... :tmi:
08.05.2020 - 10:31:05
020
Preco? Tiez ked to zacalo som nakupil za par stovak veci kym este boli.. ruska, rukavice. (4 clenna rodina, plus sirsia rodina)
A kupovane mimo SR, takze nase sklady som neoslabil :)
Este som z toho mojej mame daval, co stat nebol schopny zabezpecit, je vseobecna lekarka pre dospelych.
08.05.2020 - 10:43:04
00
Lebo ruska sa daju usit a prat dokolecka tie iste napriklad :) ruky si si hadam umyval mydlom aj predtym nie? :tmi:

Mimo rusok sme nekupovali nic specialne (mam usite 4 ruska) draha ma rusok asi 15( cele dni v lekarni denne prepoti tak 4ks)

Ok dezinfekciu si vyrabaju v lekarni vlastnu a teda ju mame zadara....este som neminul 50ml flasticku ktoru mi dala na zaciatku.... (pouzivam len ak niekde nemam pristup k umyvadlu..)

Minut 500€ na ochranne pomocky mi pride absolutne ustrelene.....
08.05.2020 - 11:10:56
05
500€ ma stal len jeden uzavretý žiarič 😂 . Ostatne dva už boli lacnejšie ... ale na druhej strane , robil som keď ini sr*li doma na OČR-ke do gatiek a modlili sa . Cela táto sranda ma stala už veľa love , no tiež aj veľa naučila . Snáď ako každého . A emfko neodoberam , vyskočilo to na mna keď som prezeral Covid články 🦠/ kur*va , sleduj akú popi*či ikonu tu pridali do jablka po novej aktualizácii 😳/ ...

Apropo Žehra si žije vlastným Covidovym životom . A keďže to majú dosť v <>či , tlusťoška z telky sa ešte veľa naodpadava kým jej donesú viac šunky 🍖 .
https://www.ta3.com/clanok/1182674/v-zehre-je-kriticka-situacia-zriadia-tam-kontajnerove-mestecko.html
08.05.2020 - 13:13:25
00
capulo napísal:
s tym dozvovenim to je otazne, kludne ak mas napr dom mozes byt niekde v dome kde zvonec nepocujes akurat, alebo spis jak zabity.. :) ak ta chytia mimo domu tak je to jasne. ale ak nedvihas zvonec tak to nemusi znamenat nic, mozno ti ten zvonec ani nefunguje a nemozes si ist kupit novy lebo si v karantene - napr...

A kde je napísané, že musíš mať zvonček?

A ináč, ani v taliansku neberú koronu vážne úplne všetci. Minule som sa skladnicky pýtal, čo nemá rusko. Po túlal si na čelo a povedala, že to je blbosť 😂😂😂 kúsok od Bologne
08.05.2020 - 14:16:08
00
“ poťukaka si na čelo “ ... apropo, skladnička je odvážna žena . Možno by išla aj za “ regál “ na 🚬
08.05.2020 - 14:32:20
01
Zipsik napísal:
Lebo ruska sa daju usit a prat dokolecka tie iste napriklad :) ruky si si hadam umyval mydlom aj predtym nie? :tmi:

Mimo rusok sme nekupovali nic specialne (mam usite 4 ruska) draha ma rusok asi 15( cele dni v lekarni denne prepoti tak 4ks)

Ok dezinfekciu si vyrabaju v lekarni vlastnu a teda ju mame zadara....este som neminul 50ml flasticku ktoru mi dala na zaciatku.... (pouzivam len ak niekde nemam pristup k umyvadlu..)

Minut 500€ na ochranne pomocky mi pride absolutne ustrelene.....


len nik nevedel ako to tu bude o tyzden dva vyzerat. a ked idem do nemocnice alebo na velky nakup tak berem respirator.

tak som nakupil prevazne z eu, sice kus drahsie ale na istotu aby to tu bolo cim skor, resp aby to vobec doslo ak to vonku buchne tak ze neprejde ani posta. plus samozrejme postovne z eu je priserne drahe oproti cine :D
a z roznych zdrojov, ak by bolo daco odrb, co aj bolo, cca 100e mi ebay uz vratil. su to len peniaze, boli aj budu
09.05.2020 - 01:30:09
00
Capulo, že ty na tej záhrade nepestuješ mrkvičku ale buduješ bunker...?
09.05.2020 - 08:57:38
014
momentalne som na inej zahrade :), stredne slovensko. inak ked porovnam blavu a tu, tak v ba vidno ze cast ludi zaliezla a nemotaju sa po vonku. ale tu nejak nic nebadat, vsetci sa motaju jak predtym, akurat ze nosia ruska. ale asi aj to len preto lebo musia, nie preto zeby to mali lebo sa boja nakazy. v obchode namackani na seba v rade pri pokladni. jeden dedo si asi len tak pre seba ze divne 2 metre a hned ho jeden okrikol ze nestresuj dedulo. vsetci obchytkavaju vsetko.keby neboli ruska povinne tak ich nebude mat nik. proste uplne iny svet
10.05.2020 - 00:14:14
00
keyboard_arrow_up