Toto, milé deti, je ukážka prdlitológie karpatského typu.
12.10.2020 - 17:20:00
00
Otazky a odpovede ... 🔓

https://dennikn.sk/2084572/budu-otvorene-druziny-konaju-sa-bohosluzby-mozem-ist-v-piatok-s-kamaratmi-na-pivo-a-do-telocvicne-na-futbal-otazky-a-odpovede/?cst=bfc7b989726ea667ec21e7bc486e60c85cde31dc
12.10.2020 - 17:27:25
10
myslel som si, ze vynimka z nosenia rusok, ak nie je okolo mna nikto v okruhu 5 metrov plati aj pre intravilan, ale asi nie :x
12.10.2020 - 17:39:16
00
myslim ze plati, ved naco by ti bolo rusko ked ides sam zo psom a podobne. tusim sa na to vcera pytali novinari a odpoved bola ze len ked je menej ako 5m. ale ak to nie je napisane tak to nebrat tak ze to plati :) logiku to ale nedava
12.10.2020 - 17:49:21
00
no ved prave, kedze to nedava logiku, tak to tak zrejme bude :lol:
12.10.2020 - 18:02:19
00
tulenik

1. Ak máš vecne a argumentačne niečo, s čím v mojom príspevku nesúhlasíš, sem s tým. Rád sa nechám erudovane poučiť od človeka ako ty, ktorý má na bajkerskom portáli :D v kolonke povolanie uvedené, citujem : "assistant professor (structural chemistry, samtajmz structural biology alebo pharmacology) v štádiu posunu na associate professor". Ale predpokladám, že vecne nič nemáš. Alebo sa ťa niečo z boľševickej histórie dotklo ? Ak áno, úprimne ma to mrzí, nemyslel som to adresne na Teba :D

2. Všimol som si, a nie som sám, že Tvoje príspevky často obsahujú polovulgarizmy, kvázi chlapácku tvrdosť a dehonestáciu názoru (alebo svetonázoru) iných, ale bez nejakých argumentov... Ak by som použil Tvoj slovník, nie sú to argumenty, názory, je to len...prd vo vetre.

3. Inak som strašne zvedavý, či sa takto chováš aj v reálnom živote. Ak áno, je to Tvoja vec, ale mňa z toho vynechaj, a pokiaľ nemáš argumenty, nereaguj na mňa. Môžeš to chápať aj ako dôraznú žiadosť. Aby si náhodou nenaplnil múdrosť našich starých otcov : Veľké tituly, prázdno v škatuli :)


Ďakujem, a samozrejme aj Tebe pevné zdravie a pevné nervy, tie obzvlášť, ako tak na množstvo tvojej frustrácie pozerám.
12.10.2020 - 18:03:35
010
Ťažko riadiť štát ako firmu, keď neosožných "zamestnancov" nemôžete vyhodiť.
A tých, ktorých vyhodiť môžete, nemáte kým nahradiť, pretože to, čo zostalo po predchádzajúcom majiteľovi, nikoho nepriláka.

Populista Sulík si len prihrieva vlastnú polievčičku. Hovorí to, čo chcú ľudia počuť, ale nechce byť za nič zodpovedný. Rovnaký prístup, ako majú aj podaktorí v tejto diskusii: Niečo by sa malo robiť, len nechcite, aby som niečo robil JA!
12.10.2020 - 18:52:36
04
Daniel6669: Tvoje zhrnutie politickej minulosti je naozaj veľmi jednostranné. Zjednodušene. Zlí červení a dobrí modrí. Určite to tak nikto nestranný, ako ja, necíti. Z môjho pohľadu sme doteraz mali iba totál zlú a ešte horšiu vládu. No a tým vyzdvihovaním práve Kaníka, si zabil. Ten riadil ministerstvo, ktorému vôbec nerozumel. Veď si ho pamätám na Stv, kde si opozičný minister z neho robil srandu. Pýtal sa ho odborne na veci a Kaník ani netušil o čom rozpráva. Tak sa ňom zabávali aj partneri z vlády, aký je tupý. Toľko k tomu majstrovi svojho remesla. Nech mu je politická zem ľahká :)
A ak ma budeš presviedčať, že za Dzurindu alebo za Radičovú sa nezbojníčilo, tak si buď strašne naivný, alebo to nechceš vidieť. Možno patríš medzi ľudí, ktorým keď je za nejakej vlády lepšie, tak chyby nevidí.
Mne napríklad Matovič vadí, ale je to prvá vláda, ktorá začala poriadky so sudcami, prokurátormi, policajtmi a inou zberbou v tomto štáte. A to mu už nikto nezoberie. Ostatní len kecali a kradli ako o život...
12.10.2020 - 19:00:41
11
Pokiaľ viem, Sulík len žiadal dáta, na základe ktorých sa rozhodovalo. To mi príde skôr ako opak populizmu. Už na jar som v tejto téme prízvukoval, že opatrenia áno, ale len na dobu určitú a na základe relevantných dát, nie toho, "ako sa sa babe prisnilo". Inak je to cesta k diktatúre.
12.10.2020 - 19:33:35
017
Kto túži po presnych dátach ...

🔓 : https://dennikn.sk/2085159/na-svadbach-sa-od-septembra-nakazilo-takmer-300-ludi-v-restauraciach-bolo-pat-ohnisk-hygienici-zverejnili-data/?cst=5dbaa3c8e5e7ffce90d93f00305316637162e551
12.10.2020 - 19:48:11
10
Igor už popredu vie kto bude vinníkom za neúspech jeho ,,opatrení´´

Prílohy:

siuz.jpg
siuz.jpg 143.74 KiB thumb_up1thumb_down

12.10.2020 - 19:48:57
05
exit2 napísal:
Daniel6669: Tvoje zhrnutie politickej minulosti je naozaj veľmi jednostranné. Zjednodušene. Zlí červení a dobrí modrí. Určite to tak nikto nestranný, ako ja, necíti. Z môjho pohľadu sme doteraz mali iba totál zlú a ešte horšiu vládu. No a tým vyzdvihovaním práve Kaníka, si zabil. Ten riadil ministerstvo, ktorému vôbec nerozumel. Veď si ho pamätám na Stv, kde si opozičný minister z neho robil srandu. Pýtal sa ho odborne na veci a Kaník ani netušil o čom rozpráva. Tak sa ňom zabávali aj partneri z vlády, aký je tupý. Toľko k tomu majstrovi svojho remesla. Nech mu je politická zem ľahká :)
A ak ma budeš presviedčať, že za Dzurindu alebo za Radičovú sa nezbojníčilo, tak si buď strašne naivný, alebo to nechceš vidieť. Možno patríš medzi ľudí, ktorým keď je za nejakej vlády lepšie, tak chyby nevidí.
Mne napríklad Matovič vadí, ale je to prvá vláda, ktorá začala poriadky so sudcami, prokurátormi, policajtmi a inou zberbou v tomto štáte. A to mu už nikto nezoberie. Ostatní len kecali a kradli ako o život...


konecne niekto nestranny, dakujem za tvoj prispevok, na toto som cakal
12.10.2020 - 20:05:29
00
Hygienici zverejnili dáta: od 1. septembra vypátrali 239 ohnísk nákazy v rodinách, 58 ohnísk na rodinných oslavách a 14 na svadbách. Iba v piatich prípadoch ako ohnisko nákazy určili reštauráciu.
Takze podla tohto je Sulik nezodpovedny, nepockal si na data, a je ok zavret vsetky restiky? :facepalm:
12.10.2020 - 20:40:26
010
Igorko zrejme potrebuje prekryt ako par tyzdnov dozadu rusil a zoslaboval opatrenia komisie. :)
12.10.2020 - 20:46:57
06
Je toho oveľa viacej čo Igorko potrebuje prekryť :)
12.10.2020 - 20:53:01
04
keyboard_arrow_up