2 breer Vygoogli si co to o joge. Dozvies sa ze kvalita vysledneho produktu metamorfozy potravin v ludskom tele je neskutocne dolezita. Mozno aj Bukovsky by ti to vysvetlil. :lol:
24.05.2011 - 07:25:30
00
V com placebo ? Inak horalka v drese nepomoze, treba ju zjest, a to je najvacsi problem co sa tu riesi :lol: .. radov2 je vysadeny na piskot :!:

Aspoň u mňa to tak funguje, že keď mám povedzme na maratóne krízu, tak do seba hodím jeden gél alebo tyčinku s vierou, že za pár minút sa vďaka tomu zase rozjedem, čo sa väčšinou aj stane.
Neviem však, aký podiel na tom má samotný gél a aký moja viera v to, že mi to pomôže.
Tieto psychické záležitosti majú na celkový výkon tiež nezanedbateľný vplyv, často väčší, ako si myslíme...
Z toho tiež vyplýva, že ak by si povedzme radov2 zobral ako traťovku piškóty a hroznový cukor, v ktorých pozitívny efekt verí, tak by ho to možno vytiahlo z krízy lepšie, ako nejaká značková tyčinka za 2,50 €...
24.05.2011 - 07:34:08
00
v prvom rade.... dávať si gél, ked som už v kríze je dost neskoro !!!!
presne tak...ako začať piť až vtedy ked som už smädný !!!

a za 2. treba rozlišovať či idem pretek, objemový trénning alebo si len "trochu protáhnout telo za městem" na celodennej bajkovačke !!!
a za 3. nosiť soľ pravidelne v drese mi pripadá asi taká istá blbosť ako davať si "pre istotu" každé ráno kvapky proti kašľu
ak sa dostaneš do stavu, že stratíš extrémne veľa soli, (a dobehli Ťa kŕče)
tak si prudko precenil svoje kondičné možnosti k výkonu o ktorý sa snažíš
podcenil vplyv počasia - extrémne teplo -
prudko podcenil pitný režim (aj pred pretekom alebo výjazdom)
a pravdepodobne máš aj "divnú" životosprávu
24.05.2011 - 07:48:10
00
Aspoň u mňa to tak funguje, že keď mám povedzme na maratóne krízu, tak do seba hodím jeden gél alebo tyčinku s vierou, že za pár minút sa vďaka tomu zase rozjedem, čo sa väčšinou aj stane.


Zalezi co je to ta kriza .. to mas ako s cukrovkarom, ked upadne do komy a das mu cukor, tak sa preberie, ovsem urcite nie kvoli placebu :lol:
Psychika je dolezita, lebo ona ovlada hormonalne okruhy (a tie zase spatne psychiku).Ak ale nemas cukor, resp. klesla jeho hladina, tak potom placebo nepomoze. Ale je to tak, ze ak mas krizu, nieco si zanedbal .. prisun energie. LL dobre napisal :lol:
24.05.2011 - 09:17:24
00
neviem ako vy, ale musli tyčinku dokážem jesť maximálne jednu a to mám pocit, že žujem slamu a v ústach mám toho stále viac...pritom kašu z ovsených vločiek mám veľmi rád...keby tak vyrábali klobáskové musli tyčinky, tak by bola "iná káva"...alebo najbližšie vyskúšam tú púpavu
24.05.2011 - 09:27:33
00
Niektore tycinky su take .. ale daju sa najst aj pozivatelnejsie.
24.05.2011 - 09:54:51
00
Niektore tycinky su take .. ale daju sa najst aj pozivatelnejsie.
napriklad tie štavnaté z COOP su super za 20 centov prijateľných
24.05.2011 - 10:28:51
00
precital som to cele a teda dost sa tu riesia zbytocnosti

preco lizat sol? dam si do dresu rozok so salamou a idem...da mi aj soli a aj cosi tuhe do zaludka
iontaky su z mojej skusenosti v podstate zbytocne...zatial mi nijak nepomohli ani pri vyjazdoch nad 150km...vzdy ide o to sa najest pred vyjazdom...na kratsie vyjazdy mam v zalohe horalky alebo perniky, ale v podstate pod 100km ak nie je vela kopcov, nepotrebujem jest nic a staci mi cista voda (hovorim o ZDV)...iontaky uz pijem iba po opici, ked cistu vodu nemozem ani citit a nemam doma mineralku :lol:
ak idem 130km a viac, vacsinou sa v polke vyjazdu normalne najem a dojdem domov bez problemov...doma sa opat normalne najem
24.05.2011 - 11:01:11
00
... a teraz si zrusil tych predoslych 5 stran... :D
24.05.2011 - 11:30:34
00
funkatron: sak iontak neni nahrada stravy, to tu nikto netvrdil :P
24.05.2011 - 13:45:05
00
sak ale riesili ste tu jontaky na 5 stranach...podla mna ciste placebo
24.05.2011 - 14:11:30
00
:rofl:
... ešte štastie, že len podľa Teba ...
24.05.2011 - 14:17:55
00
jj ved kazdy ma svoj nazor :) (a svoje skusenosti)
24.05.2011 - 14:20:28
00
sak ale riesili ste tu jontaky na 5 stranach...podla mna ciste placebo

Riesili sme stravu ;) Alebo mas pocit, ze sa piskot da vypit ? :^)
24.05.2011 - 15:12:02
00
Tak ma napadlo, čo oriešky-arašidy? alebo sušené hrozienka? Nie žeby som to praktizoval, ale mám to práve na stole, tak len tak mimochodom....
24.05.2011 - 15:40:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up