scarinko kedy si naposledy jedol nieco z mcdonaldu? ako vies, ze je popularny len pre mladez? kedy si tam bol na posledy?
tvoja predstava je hodne zkreslena, a mas zbytocne predsudky :)
27.03.2019 - 09:00:56
03
Scarinko: pozri film Zakladateľ a pochopíš 😉
27.03.2019 - 09:01:52
01
kimlo no nebolo to az tak davno. hlavne ked pocuvam obcas tie rozhovory ludi kam sa pojde jest a ked sa spomenie mekac tak decka sa idu potrhat
Martinsrs to som este nevidel, ked tak pozriem
27.03.2019 - 09:17:25
00
Sagan nedavno tiez hodil fotku s Mekacom. nie je to ziadna tragedia ked si to obcas daju. robil som v UK rok aj pol v Mekaci a mozem povedat ze to nie je ziadny bordel a kedze sme boli Mekac kde sa chodili skolit manazeri tak aj hygiena bola prvotriedna. u nas to ale s hygienov nie bohvieco. ked sa pozriem dozadu do kuchyne tak viem co robia zle alebo nerobia vobec :D
27.03.2019 - 09:19:02
01
scarinko naozaj sa tam neni coho obavat, vyberie si aj vegetarian... je tam dost jedal so zeleninou. dokonca aj tie burgre su len pecivo, maso a zelenina :)
cize vsetko to, co jedavas aj doma...
ja som si na to zvykol na sluzobkach v zahranici, hlavne v nemecku... a nemam pocit, ze by som sa tam stravoval nezdravo. colu si mozes dat dietnu, namiesto hraniliek si das ako prilohu zeleninovy salat a namiesto burgra si das Kuraci wrap... co je placka so zeleninou a kuskami kuracieho masa... dostanes to pomerne rychlo, zasyti ma to a nestoji to vela...

ked tak nech nas admin presunie do teny O Jedle..
27.03.2019 - 09:21:12
00
Hack3r napísal:
Sagan nedavno tiez hodil fotku s Mekacom. nie je to ziadna tragedia ked si to obcas daju. robil som v UK rok aj pol v Mekaci a mozem povedat ze to nie je ziadny bordel a kedze sme boli Mekac kde sa chodili skolit manazeri tak aj hygiena bola prvotriedna. u nas to ale s hygienov nie bohvieco. ked sa pozriem dozadu do kuchyne tak viem co robia zle alebo nerobia vobec :D


navyse v mekaci do tej kuchine zakaznik vidi priamo... a nemam pocit, ze by tam tie podmienky boli katastrofa.. Horsie, ked v restike nevidis, v akych podmienkach ti jedlo pripravuju, tam to moze byt vacsia loteria :))
navyse v mcdonalde su pre zamestnancov prisne hygienicke pravidla, ak sa dotknes usi, nosa, ust.. treba hned ruky umyt a podobne, okrem toho si ich za den musia umyvat v prazvidelnych intervaloch.. to som niekde cital :D
27.03.2019 - 09:23:24
00
ale ved ja sa nehadam, ked tam obcas idem tak ako najzdravsie co si tam dam je prave vrap, miesto hrancli salat a napoj colu zero. len od Misa ktory ma penazi trocha viac a je viac PRO by som cakal navstevu normalnej restiky kludne aj viac nóbl. Ja beriem mekac ako nutne zlo ked uz nic ine nie je alebo nie je cas. Az take lacne to tiez nie je :) Ale tak uz by sme mohli prestat offtopicovat stravou v strave
27.03.2019 - 09:42:58
00
asi z bajku spoteny nepojde do nobl restiky,sa mi zda,ze ma este kolenacky na tej fotke alebo ten,co sedi oproti...fakt sa tu riesia nezmysly
27.03.2019 - 10:04:41
00
scarinko napísal:
ale ved ja sa nehadam, ked tam obcas idem tak ako najzdravsie co si tam dam je prave vrap, miesto hrancli salat a napoj colu zero. len od Misa ktory ma penazi trocha viac a je viac PRO by som cakal navstevu normalnej restiky kludne aj viac nóbl. Ja beriem mekac ako nutne zlo ked uz nic ine nie je alebo nie je cas. Az take lacne to tiez nie je :) Ale tak uz by sme mohli prestat offtopicovat stravou v strave


zase predsudky
mcdonald neni pre socky :)
a ak je niekto na svihu, tak sa s bikom nebude stavovat v nobl restauracii ;-)
27.03.2019 - 10:34:19
00
nj to su predsudky, ja sa v bajkovom obleceni pravidelne zastavim v kaviarni alebo restike co ma terasku a sedim tam, nemusim byt odkazany na fastfood
27.03.2019 - 11:06:28
00
nj...a vidis,kazdemu je to jedno,ci si sedis v kaviarni alebo na zastavke alebo v mekaci
27.03.2019 - 11:13:08
02
dajte to uz do stravy :-D kebab je tiez fastfood? drezing s masom a zeleninou - placku / chleba si dat nemusis. netreba vsetok fastfood zasa hodit do jedneho vreca.
27.03.2019 - 11:18:05
01
najvtipnejsie je aj tak odovodnenie, ze ved Miso ma vela penazi, tak preco nesiel do nobl restiky :)
to je to posledne, co by nas malo trapit... na co a ako utraca kto svoje peniaze...
27.03.2019 - 11:21:56
06
to bolo len podruzne, je alebo bol PRO rider ktori maju asi nejak inak dany jedalnicek, neviem ci maju povolene taketo stravovanie
27.03.2019 - 11:24:18
00
:D sorry, ale... aj tu je to dnes marný
27.03.2019 - 11:26:29
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up