bubulak napísal:
Ake kotogo by ste odporucili? Znacku a pod.? To uplne klasicke hlinkove nie, lebo chcem priatelke dake kupit na Vianoce.


...v Lidle je teraz akcia , za 9,9€
19.12.2016 - 12:32:08
00
Bialetti som pzoeral sice to lacnejsie. V Lidli maju ake? Ci sa mi tam oplati ist kedze ho mam dost od ruky.
19.12.2016 - 12:38:20
00
Ja mam doma Bialetti. Ak chces pre kocku, tak vezmi nejake pekne dizajnove. Predsa len su troska viac prepracovane, ako tie za 10€ v TESCU.
19.12.2016 - 13:02:29
00
+ na tom z Tesca, co som mal ako prvy, mi raz pocas varenia vystrelil cely ten ventil co tam je von. Mal som stastie, ze ma netrafil.
19.12.2016 - 13:03:13
00
Ja som dostala pod strom to spomínané akože pre "kočky" s logom toho mafiána čo sa hlási, biele a neviem čo ale káva grc a tak som potom na narodky dostala opravné, Tescoma, nerezové kým si sama našetrím na kávovar :D Z neho je káva v pohode ale aj tak už počítam dni ke´d bude marec a zakúpim ten stroj čo mi tu Ramon odporučil.
19.12.2016 - 13:13:42
01
Ooukej, diik za rady.
19.12.2016 - 13:20:09
00
bubulak: ja mam antikorove kotyogo VEV VIGANO. kvalitne, talianske, cisty design, neni co ofrflat. ja by som isiel do takeho znova, alebo do bialetti. vlastne na tom sa neda nic pokazit, cize kludne aj tescoma (ale pre mna je to taka bezducha znacka bez tradicie). dolezity je ventil a aby si lahko zohnal tesnenie v rozmere akom budes potrebovat, ked sa ti stare rozpadne. u bialetti sa to predava podla velkosti (kolko salkove kotyogo je, cize na jednu salku, na tri a td.). ja som to riesil tak, ze som zobral cele kotyogo do coffee shopu a primeral som (tesnenie bolo uz na prach). pasovalo z inej znacky, takze nebal by som sa, ze nabuduce tiez lahko nezozenem. ale ak to chces mat tak jednoduche, ze potrebujes napr. tesnenie do trojsalkoveho bialetti a vies kde maju tesnenia bialetti (v taliansku na kazdom rohu v domacich potrebach, prip. potravinach), tak ides a kupis a nemusis nic merat, primeriavas, vies, ze bude sediet. keby som chcel hlinikove, tak bialetti, keby dalsi antikor, tak vev.
19.12.2016 - 16:30:08
01
Pali65 napísal:
Už to buble...

Ako si spokojný? Už dlho poškuľujem po tomto "mliečáku", len sa neviem dokopať, mliečne verzie kávy vlastne ani nepijem, ale láka ma to :)
19.12.2016 - 22:40:34
00
milos21 Mne to vyhovuje. Niektorí ortodoxní kávičkári nad mliekom v káve ohŕňajú nosom, ale mne je to jedno, takto mi to chutí. Hádam by si mal predtým zistiť, či chceš niečo také vôbec piť. Skús nájsť niekoho, kto to má a ochutnaj.
19.12.2016 - 23:17:32
01
rozhodol som sa urobit priznanie, tiez som len clovek. momentalne pijem decaf, co je zly zaciatok. zaklincujem to tym, ze ked idem so zenou na kafco, ja si dam espresso, ona latte macchiato. a ked sa nediva, vyuzijem jej chvilku nepozornosti a znicim jej latte art tym, ze si odoberiem dve lyzicky peny a spravim si take male maciatko aj ja. a robim to velmi rad, lebo ta svina barista jej vzdy urobi z peny srdiecko, jak keby stromcek nevedel. :)
19.12.2016 - 23:28:27
01
Pali65 napísal:
milos21 Mne to vyhovuje. Niektorí ortodoxní kávičkári nad mliekom v káve ohŕňajú nosom, ale mne je to jedno, takto mi to chutí. Hádam by si mal predtým zistiť, či chceš niečo také vôbec piť. Skús nájsť niekoho, kto to má a ochutnaj.

Zatiaľ mi stačí moka a v podnikoch espresso (aj keď u nás na Orave tak 50 na 50 donesú espreso :lol: ), mliečne kávy mi tak nechutia, ale vravím si, že moka konvičky vlastnoručne urobená bude iná :D
19.12.2016 - 23:41:00
00
Ona je naozaj iná, ale neviem to vysvetliť. Kaviarenské kapučíno aj latte chutí inak. Treba vyskúšať.
19.12.2016 - 23:46:33
00
Také to asi poznáte, že idete do obchodu po niečo a domov prídete s niečím iným? :) Tak som si nedávno domov doniesol NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo a k tomu Espresso capsule. A som spokojný, káva mi chutí, väčšinou síce do nej čurknem trochu mlieka, ale je dobrá aj bez (na porovnanie - z koťoga je silnejšia/výraznejšia, bez mlieka ju nedám). Vyzerá to na môj vkus dobre, zaberá to málo miesta, ovládanie už asi nemôže byť jednoduchšie. Oproti pákovým mašinám je obmedzený výber káv a asi aj vyššia cena za kávu + vyzerá, že použité kapsule sa nedajú recyklovať. :( Čiže nič pre pravoverných kávičkárov, ale na občasné použitie je to fajn.

Inak v balení boli aj vzorky Cappuccino a Chococino (pracovne nazvané kokocino) a tie ma nejako nezaujali, práškové mlieko nikdy nepatrilo medzi moje obľúbené potraviny.
20.12.2016 - 07:54:17
00
Dlhšie som rozmýšľal ako elegantne pripevniť displej ku kavovaru , nakoľko originalny úchyt výrobca neponúka ... nakoniec som využil nepotrebné GoPro úchyty ... " a přitom taková blbost "...ale mám z toho radosť

Prílohy:

IMG_2681.JPG
IMG_2681.JPG 528.41 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_2683.JPG
IMG_2683.JPG 815.96 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_2684.JPG
IMG_2684.JPG 780.88 KiB thumb_up0thumb_down

28.12.2016 - 16:41:19
05
trust me iam engineer :y:
28.12.2016 - 16:50:01
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up